REHABILITANT MARCIN ROSADZIŃSKI - OPINIE

Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, opiniami na temat Pana Rosadzińskiego. Dał mi spore nadzieje na wyleczenie, gdzie inni chcą kłaść mnie na stół operacyjny (chodzi o wielopoziomową dyskopatię odcinka szyjnego). Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 53

Ja korzystałam z powodu przepuchliny dysku i naprawdę polecam bo ból mi już nie dokucza wcale :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

jak dla mnie super, dzieki panu Rosadzinskiemu udalo mi sie wrocic do pelnej sprawnosci, choc wiele osob nie dawalo na to szansy...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15

Mnie bardzo pomógł nie wiem skąd tyle nieprzychylnych opinii ... Mnie Pan Rosadziński pomógł i dziękuje mu za to .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tylko ktoś kto naprawde cierpi i dozna ulgi po leczeniu może sie wypowiadac o doświadczeniu i wiedzy Pana Rosadzińskiego. ja wiem co to długtrwały ból, z któym już nie masz siły żyć i szukasz czegokolwiek albo kogokolwiek kto Ci pomoże choć na chwile o tym bolu zapomnieć. Ja szukalam i znalazlam choc przyznam, że wcześniej wielu lekarzy i rehabilitantów nie umiało mi pomóc. A po terapii u tego Pana nie czułam bolu od 4 miesiecy już! Naprawdę potrafi leczyć bole kręgosłupa, to nie żadna ściema, to fakty. N swim przykładzie to wiem , moja rodzina może zaświadczyc o wszystkim! A ja moge tylko dziękować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Pan Marcin ma bardzo duza wiedze, u nas oboje rodzicow bylo u niego i oboje widzieli znaczną poprawę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

A kto by się tam nazwą kierował, azne że pomagają i działają mimo pandemii. Ja tu już kilka razy pomoc uzyskałam bo mam od dawna kłopoty z kręgosłupem i kolanami. I na pewno będę pana Rosadzinskiego polecać dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

nazwa raczej malo zachecająca :P no i nie ma jakis opinii o tym gabinecie. Pana Rosadzinskiego znaja wszyscy, specjalista z prawdziwego zdarzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

To ustawka ???? Cowidowa ..czy co ?????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej chodzić do tego....
https://youtu.be/cFadm4684nc
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejne kłamstwo. Żaden "Schemat Radzińskiego@" nie został opatentowany :) Nie wprowadzajcie w błąd potencjalnych pacjentów.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dnia 21-10-2020 Schemat Radzińskiego® został opatentowany w Polskim Urzędzie Patentowym oraz poprzez klauzule Nicejskie. schemat leczenie bólów kręgosłupa ze skutecznością 99,7 %. Jak podaje urząd Patentowy jest to jedyny schemat na świecie w leczeniu bolów kregosłupa który charakteryzuje sie powtarzalnością u wszystkich typów pacjentów z powtarzalną skutecznością 99, 7%. Pozdrawiamy

Czytam te wszystkie opinie i się zastanawiam co sie dzieje , osobiście znam pana Marcina ponieważ chodzę na rehabilitację kręgosłupa i mam bardzo dobre zdanie o tym człowieku .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

przeciwko użytkownikowi o Nicku Chajęcki Sad prowadzi sprawę karną , pierwsza rozprawa odbyła się 30 listopada na którą oskarżony - Chajęcki się nie stawił. Zgodnie z orzeczeniem za działania umyślne prowadzone na tym forum grozi Chajęckiemu do roku ograniczenia lub pozbawienia wolności i /lub grzywna. Dodatkowa prowadzona jest sprawa cywilna .

w stosunku do urzytkownika forum chajeckiego toczona jest sprawa karna ktora odbyla sie 29 pazdziernika i na ktorej oskarozny sie nie pojail. zgodnie z orzeczeniem oskarrzonemu czyli nick chajecki grozi do 1 roku pozbawienia lub ograniczenia wolnosci i/lub grzywna. dodatkowo w toku postepowania jest sprawa cywilna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ja korzystałem z usług Pana Rosadzińskiego 2 razy i zawsze wychodze zadowolony z jego gabinetu, pomogl mi w bulach kregosłupa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Pan Chajęcki ma rację.
Ten fizjorehabil.....sam sobie pisze opinie.Hanba i żenada.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

~pomorski rehabilitant 5.173.128.*
(11 miesięcy temu)
Złożyliśmy wniosek o pana ukaranie. pana umyślne działania próbujące wyrządzić nam szkodę trwające od roku co wyczerpuje znamiona przestępstwa zgłosiliśmy sprawę do Policji oraz do prokuratury za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Bezpodstawne oskarżenia są całkowicie oderwane od stanu faktycznego. Równocześnie do sądu trafił pozew z powództwa cywilnego o odszkodowanie za nienarażenie na utratę dobrego imienia, umyślne oraz szkalowanie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to czemu nie wejdzie pan na drogę sądową skoro tyle krzywdy zaznał? Tu osoby chwalą pana Marcina Rosadzińskiego , ja też polecam bo mnie akurat postawił na nogi . i zdania nie zmienię, jak coś się by stało znowu tam pójdę, i polecam każdemu iz rodziny i znajomemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

Tak, on sam pisze o sobie, że "jestem najdoskonalszy i najwspanialszy i najlepszy i cudowny ! na świecie". Chyba nikt w to nie wątpi, prawda?

Nie, papierku. Forum jest po to, żeby pisać opinie różne, nie tylko laurki i pieśni pochwalane. A swoje "rady" papierku skieruj tam, gdzie gromadzi się papierki:) Masz problem idź do sądu i wygrywaj :)

Inne tematy z forum

Stres w pracy (34 odpowiedzi)

Czy Wasza praca też jets tak stresująca jak moja? Ostatnio mam wrażenie, że kazdy zawód wiąże sie...

Powiększanie penisa (106 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Gdzie lepiej zrobić okulary? (69 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...