REHABILITANT MARCIN ROSADZIŃSKI - OPINIE

Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, opiniami na temat Pana Rosadzińskiego. Dał mi spore nadzieje na wyleczenie, gdzie inni chcą kłaść mnie na stół operacyjny (chodzi o wielopoziomową dyskopatię odcinka szyjnego). Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 56

Pragnę Państwa poinformować, że 2 sprawy sądowe, karna i cywilna, które fizjoterapeuta Marcin Rosadziński mi założył, zakończyły się jego przegraną. wszystkie jego łgarstwa zostały obalone przez niezwisłe sądy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja korzystałam z powodu przepuchliny dysku i naprawdę polecam bo ból mi już nie dokucza wcale :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

jak dla mnie super, dzieki panu Rosadzinskiemu udalo mi sie wrocic do pelnej sprawnosci, choc wiele osob nie dawalo na to szansy...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

Mnie bardzo pomógł nie wiem skąd tyle nieprzychylnych opinii ... Mnie Pan Rosadziński pomógł i dziękuje mu za to .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Tylko ktoś kto naprawde cierpi i dozna ulgi po leczeniu może sie wypowiadac o doświadczeniu i wiedzy Pana Rosadzińskiego. ja wiem co to długtrwały ból, z któym już nie masz siły żyć i szukasz czegokolwiek albo kogokolwiek kto Ci pomoże choć na chwile o tym bolu zapomnieć. Ja szukalam i znalazlam choc przyznam, że wcześniej wielu lekarzy i rehabilitantów nie umiało mi pomóc. A po terapii u tego Pana nie czułam bolu od 4 miesiecy już! Naprawdę potrafi leczyć bole kręgosłupa, to nie żadna ściema, to fakty. N swim przykładzie to wiem , moja rodzina może zaświadczyc o wszystkim! A ja moge tylko dziękować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Pan Marcin ma bardzo duza wiedze, u nas oboje rodzicow bylo u niego i oboje widzieli znaczną poprawę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

A kto by się tam nazwą kierował, azne że pomagają i działają mimo pandemii. Ja tu już kilka razy pomoc uzyskałam bo mam od dawna kłopoty z kręgosłupem i kolanami. I na pewno będę pana Rosadzinskiego polecać dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

nazwa raczej malo zachecająca :P no i nie ma jakis opinii o tym gabinecie. Pana Rosadzinskiego znaja wszyscy, specjalista z prawdziwego zdarzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

To ustawka ???? Cowidowa ..czy co ?????
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej chodzić do tego....
https://youtu.be/cFadm4684nc
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejne kłamstwo. Żaden "Schemat Radzińskiego@" nie został opatentowany :) Nie wprowadzajcie w błąd potencjalnych pacjentów.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dnia 21-10-2020 Schemat Radzińskiego® został opatentowany w Polskim Urzędzie Patentowym oraz poprzez klauzule Nicejskie. schemat leczenie bólów kręgosłupa ze skutecznością 99,7 %. Jak podaje urząd Patentowy jest to jedyny schemat na świecie w leczeniu bolów kregosłupa który charakteryzuje sie powtarzalnością u wszystkich typów pacjentów z powtarzalną skutecznością 99, 7%. Pozdrawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Czytam te wszystkie opinie i się zastanawiam co sie dzieje , osobiście znam pana Marcina ponieważ chodzę na rehabilitację kręgosłupa i mam bardzo dobre zdanie o tym człowieku .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19

przeciwko użytkownikowi o Nicku Chajęcki Sad prowadzi sprawę karną , pierwsza rozprawa odbyła się 30 listopada na którą oskarżony - Chajęcki się nie stawił. Zgodnie z orzeczeniem za działania umyślne prowadzone na tym forum grozi Chajęckiemu do roku ograniczenia lub pozbawienia wolności i /lub grzywna. Dodatkowa prowadzona jest sprawa cywilna .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

w stosunku do urzytkownika forum chajeckiego toczona jest sprawa karna ktora odbyla sie 29 pazdziernika i na ktorej oskarozny sie nie pojail. zgodnie z orzeczeniem oskarrzonemu czyli nick chajecki grozi do 1 roku pozbawienia lub ograniczenia wolnosci i/lub grzywna. dodatkowo w toku postepowania jest sprawa cywilna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ja korzystałem z usług Pana Rosadzińskiego 2 razy i zawsze wychodze zadowolony z jego gabinetu, pomogl mi w bulach kregosłupa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22

Pan Chajęcki ma rację.
Ten fizjorehabil.....sam sobie pisze opinie.Hanba i żenada.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

~pomorski rehabilitant 5.173.128.*
(11 miesięcy temu)
Złożyliśmy wniosek o pana ukaranie. pana umyślne działania próbujące wyrządzić nam szkodę trwające od roku co wyczerpuje znamiona przestępstwa zgłosiliśmy sprawę do Policji oraz do prokuratury za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Bezpodstawne oskarżenia są całkowicie oderwane od stanu faktycznego. Równocześnie do sądu trafił pozew z powództwa cywilnego o odszkodowanie za nienarażenie na utratę dobrego imienia, umyślne oraz szkalowanie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to czemu nie wejdzie pan na drogę sądową skoro tyle krzywdy zaznał? Tu osoby chwalą pana Marcina Rosadzińskiego , ja też polecam bo mnie akurat postawił na nogi . i zdania nie zmienię, jak coś się by stało znowu tam pójdę, i polecam każdemu iz rodziny i znajomemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

Tak, on sam pisze o sobie, że "jestem najdoskonalszy i najwspanialszy i najlepszy i cudowny ! na świecie". Chyba nikt w to nie wątpi, prawda?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)