REHABILITANT MARCIN ROSADZIŃSKI - OPINIE

Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, opiniami na temat Pana Rosadzińskiego. Dał mi spore nadzieje na wyleczenie, gdzie inni chcą kłaść mnie na stół operacyjny (chodzi o wielopoziomową dyskopatię odcinka szyjnego). Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 56

Nie, papierku. Forum jest po to, żeby pisać opinie różne, nie tylko laurki i pieśni pochwalane. A swoje "rady" papierku skieruj tam, gdzie gromadzi się papierki:) Masz problem idź do sądu i wygrywaj :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, to wybitny fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Pan Rosadziński bardzo mi pomogl. Sympatyczny i mily dla klientow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 21

konkurencja widac bo też jestem zdania, że jalby to prawda była to nie na forum a w sądzie by sie pan znalazł. Akurat ja pana Marcina Rosadzińskiego znam, mnie pomógł , złego słowa nie powiem a wręcz wdzięczna jestem za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Takie sprawy rozwiązuje się prywatnie bądz przez sąd jeśli to co pan pisze jest prawdą. Za publiiczne oskarżenia i pomówienia można mieć prawne konsekwencję. Radze wiec sie zastanowic nad sobą i znaleźć bardziej kreatywne zajecie niz szukanie problemu w internecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

A pan panie Jacku widze wziął sobie za punkt honoru na każdą pozytywną opinie wystawić jakiegoś negatywa. Nudne życie pan musi prowadzić skoro szuka ujścia na jednym forum by dogłębnie analizowac kazdy numer IP i kazdą opinie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

https://m.trojmiasto.pl/forum/Potrzebny-proktolog-t799116,1,50.html#post18507163
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Forum na powiększanie egoizmj Rosssadzinsky
https://m.trojmiasto.pl/forum/Powiekszanie-penisa-t779953,1,50.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Minęło 10 miesięcy. Skazano tego pacjenta?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doświadczyłem jego "dobrej roboty" po 5 ciu zabiegach na moim kręgosłupie. Leżałem parę dni, z bólu nie mogąc chodzić. Ale kasę zgarnął i do dziś nie oddał 700 zł.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadziwia mnie ile jest zawiści w ludziach i takiej zazdrości. Człowiek robi dobrą robotę, leczy ludzi, pomaga im. Więc nie widzę w tym nic złego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

Kiedy kontrola covidovo sanepidowa u Roosadzinsky???
Bo tam syfek.
https://m.trojmiasto.pl/forum/koronawirus-w-przychodni-morena-t979913,1,140.html
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest znany z megalomanii i Rosadzinsky-sam pisze sobie opinie.
I w nich jest arcymistrzem....powinien zostać Ministrem Zdrowia może wtedy nauczy się o covid¹.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Zaangażowana" :):):) Ale fakt, ów pan jest zaangarzowany.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześka i Baśka. Widzę, że piszecie z tego samego numeru IP. To już nawet nie jest śmieszne. Żenada.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czego pani/pan tam doświadczyła?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hhahahahahha. Widzę, że ktoś wrócił z urlopu i od 1 października zaczął wystawiać laurki:):):) Ten sam numer IP i nawet te same błędy ortograficzne co zawsze. Żałosna próba zwabienia klienta.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam polecam widać że jest zaangażowany w swoją pracę i wie co robi . słyszałam że wielu ludziom pomógł , sama idę do niego już drugi raz bo odnowiła się kontuzja po roku :(.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Jestem zadowolona z rehabilitacji u pana Marcina , był zaangarzowany i uważam że mi pomógł , dużo lepiej już się czuje dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Rzeczywiście jeśli chodzi o rehabilitację polecić mogę Pana Marcina, pomógł mi po kontuzji kolana i to bardzo. Odzyskałam sprawność i już chodze normalnie. Na prawdę Pan Rosadziński jest bardzo dobrym rehabilitantem w okolicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Inne tematy z forum

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

Problem z potencją w wieku 28 lat (5 odpowiedzi)

Witam. Proszę tutaj o nie nabijanie się z problemu oraz o poważne odpowiedzi. Czy w tym wieku...