REHABILITANT MARCIN ROSADZIŃSKI - OPINIE

Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami, opiniami na temat Pana Rosadzińskiego. Dał mi spore nadzieje na wyleczenie, gdzie inni chcą kłaść mnie na stół operacyjny (chodzi o wielopoziomową dyskopatię odcinka szyjnego). Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 56

ja mam bardzo dobre doswiadczenia, dwa razy bylam na rehabilitacji, super podejscie, doswiadczenie , z czystym sercem polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

przykre jest to co pan pisze ale oczernianie kogos na forach internetowych jest słabe. takie rzeczy zalatwia sie osobiscie z lekarzem albo z prawnikiem jesli faktycznie taka sytuacja byla. ja nie mam mu nic do zarzucenia, moja mama tez do niego chodzila i wszystko jest w porzadku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

ja mam bardzo dobre doswiadczenia, pomogl mi wrocic do sprawnosci, widac wiedze i doswiadczenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ale jaja! Sam sobie wystawia laurki?
A potem jeszcze na te laurki odpowiada
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leokadia
2020-09-21 10:06:59
I pisze to Kaczor Donald? :) no cóż... ja akurat jestem stałą pacjentką Pana Marcina i za jego wiedze i umiejętności ręcze, świetny specjalista
Leokadio nic nie kumasz....przyda się, bo opinie sam sobie pisze, pół trójmiasta to kuma już.
https://forum.trojmiasto.pl/Szukam-dobrego-psychiatry-przyjmujacego-w-Poradni-Zdrowia-Psychicznego-przy-ul-Gospody-19-na-ubezpie-t977353,1,50.html
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stała pacjentka??? Coś kiepsko ten pan panią leczy, skoro stale musi pani tam przychodzić i płacić.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem u tego niby fachowca w przychodni jasień i w połowie zrezygnowałem chociaż mialem zabiegi opłacone nie polecam
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

I pisze to Kaczor Donald? :) no cóż... ja akurat jestem stałą pacjentką Pana Marcina i za jego wiedze i umiejętności ręcze, świetny specjalista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Uwaga -zdumiona...Hanka...I te inne co piszą pozytywy to jest Rosadzinsky. On sam pisze sobie te texty i opinie.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonale wiem co znaczy słowo "kilka". Proszę mnie nie cenzurować, bo liczba wpisów i komentarzy nie jest limitowana. Ów pan, który nie jest doktorem, do dziś nie oddał mi 700 zł za nieodbyte zabiegi, nie wystawił też przez 1,5 rachunku na kwotę 1200 zł. Swoim "leczeniem" unieruchomił mnie na parę dni w łóżku.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto postawił Pani diagnozę i na jakiej podstawie? Jaką utratę sprawności ma Pani obecnie? Gdzie Pani si wcześniej leczyła? To chyba nie jest żadna tajemnica?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kazdy ma inny problem i dolegliwości wiec pewnie jednemu pomoże, innemu nie do końca. Mnie pomógł dojśc do sprawności i normalności przy cieśni podbarkowej. z która rok sie męczyłam i leczyłam bez rezultatu. A po leczeniu u niego wreszcie funkcjonuje. Nie mam 100% sprawności jak przed kilkoma laty ale funkcjonuje normalnie , umiem sę ubrac, bez bólu prowadze samochód, przesypiam znowu całe noce o to bez środków przeciwbólowych. Dla mnie to ogromna poprawa i to bez operacji, która mi zalecano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Kilka miesiecy to moze byc 9 a moga byc 3 ! proponuje nie szukac problemu tam gdzie go nie ma bo wtrąca sie pan w kazdy komentarz chwalący doktora, zawiedziony rozgoryczony pacjent czy konkurencja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Dziękuję. W razie pytań jestem do dyspozycji na FB.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki. Poczytałam, popytałam w środowisku fizjoterapeutów. Bez wchodzenia w szczegóły, wierzę w to co pan napisał.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po kilku miesiącach????????? Ów pan pisze, że leczy 99,79% pacjentów po góra 12 zabiegach. kto kłamie, on czy pani/PAN?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieźle. Zapisałam się na wizytę. Muszę ją odwołać.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po udarze mialam niedowład prawej strony ciała, głównie ręka i noga. Chodzilam do wielu specjalistów zaczelam rehabilitacje i efekty jakies byly jednak nie to na czym mi zalezalo. Chcialam wrocic do pelnej wladzy w konczynach ale dawano mi niewielkie szanse. Pana Rosadzinskiego polecil mi znajomy, podeszlam nieufnie bo w koncu kazdy obiecywal zlote gory a wychodzilo jak wychodzilo. Ostatecznie po kilku miesiacach wspolpracy z panem dr. moja sprawnosc znacznie sie poprawila. Wiem ze nie wroce do pelnych 100% ale jest duzo lepiej niz bylo a jeszcze male kroki przedmna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Nie proszę Pani, nie ma czegoś takiego jak ucisk w kręgosłupie. Dziwne, że Pani nie wie z czym przyszła Pani do rehabilitanta. To, że pomaga i że jest dobry, to tylko Pani zdanie. Moje jest inne. Ten pan do dziś nie oddał mi, po upływie prawie 2 lat, 700 zł za nieodbyte zabiegi i nie przesłał mi rachunku. Wywołał u mnie taki ból kręgosłupa, że przez parę dni nie mogłem chodzić. Gdybym pisał nieprawdę pan R. niezwłocznie podałby mnie do sądu, ale nie poda, bo by się tylko ośmieszył. Pani zresztą sie ukrywa pod nickiem "Chorecka", ja podaję swoje dane.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ucisk w kręgosłupie? też nie ma? widać Pana bardzo boli że pan Marcin Rosadziński pomaga ludziom, że jest dobry w tym co robi. Chodze do nich i będę, bo sa na prawde świetni , pomagają ludziom . Dla mnie sprawdzeni fizjoterapeuci i rehabilitanci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Inne tematy z forum

hepatolog (15 odpowiedzi)

szukam dobrego hepatologa /trojmiasto.

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...