rolki - gdzie?

Gdzie mozna kupic dobre (i w przystepnej cenie) rolki w trojmiescie, najlepiej w Gdansku? Dzieki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Spory wybór w Go Sport w gdańskim Geant, najnowsze modele posiada też Sport Mania w Gdyni (tyle, że jest generalnie drogo) jest tez fajny sklep sportowy w Gdańsku przy ul. Rajskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

A na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie rolek??
Jaką markę polecacie??
Dodam, że chce jeździć rekreacyjnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Nie jestem specjalistką, ale uważam, że można śmiało postawić na wiodących producentów rolek, takich jak: K2, Rollerblade, Rosignoll, czy Fila. Osobiście jestem na etapie kupowania rolek i wybrałam model Velocity 4,0 Lady, firmy K2. Parametry rolek rekreacyjnych są zbliżone, dlatego przy wyborze powinniśmy kierować się raczej wygodą buta i odpowiednim dopasowaniem do stopy. Polecam stronę internetową www.rolki.krakow.pl, na której znajdziesz podstawowe informacje na jakże pasjonujący temat rolek ;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: rolki - gdzie?

tez nie dawno mialam taki problem, bo strasznie chcialam kupic sobie rolki, ale bylam zupelnym laikiem w tym temacie. Zrobilam rozpoznanie i mysle, ze teraz jestem ekspertem (nieskromnie mowiac) w tej dziedzinie ;))) a ze na necie trudno znalezc konkretne info, wiec chcetnie sie z toba podzile.

rolki kup NAJLEPIEJ w sportowym sklepie SPORTMANIA na przeciwko CH Klif w Gdyni Orlowie, warto przejechac sie tam z Gdanska, bo naprawde jest to najlepszy sklep sposrod kilku ktore odwiedzilam w calym 3miescie - profesjonalna obsluga i duzy wybor rolek, tam juz ci wszystko powiedza co i jak, juz nie bede sie rozpisywac :)

ewentualnie: we wrzeszczu na "wysepce" tez jest dosc dobry i tani sklep

powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

a jak ksztaltuja sie ceny? bo bylam w go2 w Geant i szczerze mowiac powalily mnie z nog - 400-600 PLN, to troche drogo, hm...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

no niestety, ceny zaczynaja sie od 400 zl - na tansze nie patrz bo to szajs i szkoda wydaawac kase, no i w ogole teraz juz sezon sie zaczyna, wiec i o promocnie bedzie trudno ...
dobrze jest zainwestowac w porzadne rolki :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: rolki - gdzie?

Ja także uważam, że na rolkiach nie należy oszczędzać, wprawdzie 400 zł to juz spory wydatek, ale myślę, że rolki za tą cenę mają przyzwoitą jakość, w związku z czym będziesz dłużej z nich korzystać. Możesz także skorzystać z ofert zamieszczonych na stronach internetowych, ceny nie są zabójczo niższe, ale zawsze coś tam się zaoszczędzi (plecam np. www.supersklep). Sugeruję oczywiście, żeby rolki najpierw przymierzyć w "prawdziwym" sklepie, a dopiero potem zamówić sprawdzony model.
Do zobaczenia na tarsach ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

hehe, no i wreszcie po długich miesiącach nabyłam rolki i jutro z samego rańca wyruszam w trasę. Już nie mogę się doczekać tego bólu w łydkach :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

połknąłem bakcyla rolkowego , jestem na etapie kupowania wiec dzieki za podpowiedzi , moze jeszcze dodajcie co oprocz rolek i w jakiej kolejnosci kupowac?! : kask, ochraniacze etc...
a jakie trasy polecacie? typowe rowerowe? czy moze sa jakies fajne w dobrym stanie asfaltowe dukty?
pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

najlepiej wszystko razem, to jest rolki i ochraniacze, a dodatkowo jesli ktoś ma ochotę to jeszcze kask. Co do tras, to ja tradycyjnie polecem ścieżki rowerowe, których na szczęście wciąż przybywa. Ostatnio namiętnie przerabam trasę Jelitkowo - Brzeźno (razem z tymi bocznymi) i z powrotem, próbowałam tez dojechać do Sopotu, ale niestety brukowana nawierzchnia jest nie do przejścia (właściwie nie do przejechania.. ;-)
Niektórzy jeżdzą też po parkingach przy centrach handlowych, ale ja nigdy nie próbowałam, więc trudno mi coś powiedzieć.
Reasumując najważniejsze by było bezpiecznie, bo co do frajdy, jaką przynosi jazda na rolkach nie ma wątpliwości :-))
Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

no tak, to moze sie gdzies widujemy, bo tak sie sklada, ze z racji mojego miejsca zamieszkania, trasa jelitkowo - brzezno jest rowniez przeze mnie "walkowana" :-) Tez probowalam dojechac do Sopotu, po jednym razie mi wystarczylo. Pozdrawiam i do zobaczenia gdzies na trasie... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdzie na rolki?

Hej, widze spora grupę rolkowych maniaków, super, ja niedawno przeprowadziłam się do 3M... podpowiedzcie mi prosze gdzie najlepiej na rolki... nie bardzo wiem co ozacza trasa Jelitkowo-Brzeźno... czy to trasa nad samym morzem... bo bruku :-/... ktoś mówił mi o trasie z Władysławowa w stronę Helu.. ponoć tam ciągnie się asfalt (?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na rolki?

chodzi o trasę nad morzem, jeździmy po ścieżkach rowerowych, na tym odcinku jest w miarę gładka nawierzchnia; co do Władka to nie wiem, nie byłam, ale jak ktoś coś wie, to proszę o info, może warto by było się tam kiedyś wybrać.. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na rolki?

Jechałem tam na rolkach. Jest to chodnik z drogą dla rowerów - z kostki. Przy Władku jest słabo, ale dalej w str. Helu jest nowiutka kostka. Co najważniejsze nie jest ścięta na bokach jak te wszystkie bulwarówki i bardzo fajnie się po tym jeździ bo praktycznie nie ma przerw między kostkami. Zła wiadomość - wczoraj posypali cały chodnik piaskiem żeby zapełnić spoiny :( Ale jak się wdepcze to polecam!!! - szczególnie wszystkim tym, którzy jeżdżą na półwysep na weekend - jak ja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na rolki?

czyli jak najlepiej? dojechać bezpośrednio do Władka, czy może dalej - do Jastarni? a stamtąd to już na rolkach na Hel?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na rolki?

do wladka lub na hel najlepiej tramwajem wodnym z gdanska (15.6 - 15.9), lub z gdyni (1.7-31.8)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na rolki?

no właśnie słyszałam, że uruchomili taką linię - nie ma co, trzeba będzie się kiedys wybrać ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

po raz kolejny przypominam, ze rolkarz to PIESZY w ruchu drogowym i nie ma prawa korzystac ze sciezki dla rowerow.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: rolki - gdzie?

no to pytanie dla mądrych
tracę prawo jazdy wstawiony na rolkach, czy nie?
niby w butach ale juz na kółkach, co nie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

To gdzie Twoim zdaniem powinniśmy jeździć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Mam podobny problem - chcę sobie kupić nowe rolki. Tylko... 400 zł to dla mnie za dużo. Znalazłam ciekawą ofertę http://www.sklep.4energy.pl/product2731/tempish_lyzworolki_bound_-_green/ w sklepie internetowym i poważnie zastanawiam się nad zakupem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Ktoś wie gdzie mogę zakupić rolki z kołami 100 lub 110 mm ? Jestem z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

http://www.4skating.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Odświerzam wątek, bo jestem ciekawa, jak tam wasze rolkowe wyprawy. Jeżdżąc to tu to tam widzę, że sporo osób połknęło bakcyla rolkowego. A ja w ostatnim czasie jakoś nie mogę się zmobilizować :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Co do tego jakie rolki... jakoś nie słyszę tutaj nic o Salomonach... jeżdżę na butach tej firmy od 6 lat i uważam, że lepszych nie ma... fakt kosztują trochę, ale jak kupi się na koniec sezonu to i z 20% taniej można dostać.
Ochraniacze... tylko na nadgarstki i kolana... reszta to marnowanie kasy, jak długo jeżdżę, to tylko raz miałem uraz głowy na rolkach i to taki że kask by nic nie pomógł :D a na łokcie to chyba tak dla picu tylko robią.

Gdzie kupić? - Tak jak już ktoś napisał - Sportmania w Gdyni... największy wybór, najlepsza obsługa, która wie o czym mówi (sami jeżdżą na rolach).

Gdzie jeździć? praktycznie wszędzie... gdy uczyłem się jeździć, czekałem do wieczora, aż ruch zelżeje i po prostu jechałem bez planu na miasto... na takich spontanicznych wypadach nauczyłem się jeździć praktycznie na każdej powierzchni.. może z wyjątkiem błota (jeździłem nawet kiedyś w lutym w Wejherowie na częściowo oblodzonym asfalcie, który właściwie kwalifikował się już na łyżwy :)
pozdrawiam wszystkich rolujących
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

I ja się dolączam do fanów rolek. Zaczęłam jeździć niedawno i trudno to też nazwać jazdą :-), ale uczę się. Co do zakupu rolek to kupiłam w Auchan z przeceny z 200 zł na 100zl i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam również ochraniacze i chciałam powiedzieć, że są one podstawą i tu zaneguję Twoją wypowiedź Arcyś. Mój pierwszy upadek zakończyłby się wybitym albo zlamanym łokciem. Na szczęście miałam ochraniacze i skończyło się tylko na 1-dniowym bólu i siniaku. A tak jeśli chodzi o info cen dla kupujących to dobry komplet ochraniaczy (Rollerblade) 60 zł. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

joł rozglądam sie za rolkami takimi z kołami kauczukowymi i w ogóle... ale nie w ogóle nie kminie o co biega podpowiedzcie mi coś tak w okolica Kielc te sklepy ceny nie zbyt wygórowane oki to mój EMAIL michalchojnacki10@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Rolki najlepiej kupić w Sportmanii w Gdyni. Obsługa profesjonalna, fachowo odpowiedzą na każde pytanie, ale bez "mędrkowania". Chłopaki znają się na rzeczy :) Niedawno zrobiliśmy tam zakupy i dostaliśmy niemały rabat. Polecamy!!! Jeśli chodzi o trasę, to chyba lepszej niż Jelitkowo-Brzeźno nie znajdziecie.
Pozdrawiamy obsługę sklepu i wszystkich zakręconych rolkarzy. Do zobaczenia na trasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

słyszeliście coś o rolkach firmy Tempish?
Ceny są bardziej przystępne....a jako amator który zamierza od czasu do czasu pojeździć na rolkach nie potrzebuje niczego nadzwyczajnego...byleby były wygodne i nie rozwaliły sie po jednej jeździe;)..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

firma Tempish jest ok mają fajne wzory i w dobrą jakość ,kupiłem w je w nowym sklepie z rolkami na Orzeszkowej koło Luxmedu chłopaki mają super wybór i prosesjonalnie podchodzą do sprawy-polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

W sumie pytanie było sprzed 5 miesięcy :).

Ktoś ma może ochotę razem pojeździć na rolkach w wieczorami w tygodniu na "jelitkowskiej" trasie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

why not. zostaw kontakt na siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

wieczorami to nie, ale po południami, około 15-16 z chęcią z kimś pojeżdżę. wyruszam z ulicy kilińskiego w stronę brzeźna (tam gdzie jste biedronka koło tramwaju, i tamtędy do sopotu i spowrotem.
ktoś chętny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Ja się chętnie przylączę. Od drugiego weekendu majowego będę szczęsliwą posiadaczką rolek. Chętenie też skorzystam juz na miejscu z instrukcji jak jeździć poprawnie.Wieczorami czemu nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

widzę że jesteśmy "sąsiadami" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

oto i kontakt: gg164597
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

zaczynamy jeżdzic z koleżanka na tej trasie...możemy się połaczyc,pozdrawiam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

zaznaczam,że to nasze poczatki...moze być z nami śmiesznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Kontakt do mnie (-pp) gg164597
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

hej.ja tez z checia bym chodzila z wami.nadal aktualne?jesli tak prosze o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

hej...moja propozycja nadal aktualna...moje GG 6008379.Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Alicja,napisz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

hej!
Ja się chętnie dołączę - zadzwońcie do mnie 606-509-237, bo rzadko jestem dostępna na gg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

ja też tamtędy jeżdżę - z słuchawkami w uszach - a w nich pozytywne wibracje - reggae :D ale mogę w zasadzie dołączyć :P

ps. hmm a co sądzicie o grupce "panczenistów" jeżdżących (Jelitkowo-Brzeźno) mega szybko w grupie ok. 5 osób? trasa jest dla wszystkich - więc mogli by bardziej zwracać uwagę na całą resztę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: rolki - gdzie?

Hej :)

startujemy jutro o 18 z Pierzastą z wejścia przy Horyzontach. Zapraszamy, jeśli ktoś ma ochotę ;)
Mam nadzieję, że Pierzasta się nie obrazi za tego posta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

przy Horyzontach yyy że gdzie to? jutro czyli 11?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

przy biedronie? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

secik,

tak, przy Biedronce :)
Umówiłyśmy się z Pierzastą o 18 na przystanku naprzeciwko Biedronki i będziemy się "ubierać" na ławkach po prawej stronie zaraz za przejściem dla pieszych, jak się wjeżdża na pas dla rolkarzy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

10.06 czyli dzisiaj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

i jak było ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Super! :)
Mało ludzi na torze, bo większość przestraszyła się deszczu, który nie spadł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

A kiedy nastepna zbiórka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Piątek koło 18-19? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

W piątek nie dam rady...pracuję do późna.
Coś nie możemy się zgrać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

A sobota rano?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Odpisałam na tym drugim watku-rolki rekreacyjnie.pozdro :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Witam jestem Tomek :) szukam osob chetnych do pojezdzenia na Roleczkach :) w Gdansku. Kiedys troche jezdzilem lecz aktualnie mam przerwe okolo 10 lat :) co nie co mam nadzieje ze pamietam. Rolki bede mial na dniach i spokojnie na najblizszy weekend moglbym sie umowic na troche sportu z fajnymi ludzmi :). W razie jakby ktos byl chetny prosze o kontakt gg-3441556 piszcie nawet jakbym nie byl widoczny lub email- sliwers@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

ja z chęcią ale wole jeździć z osobami zbliżonego do mojego wieku (19)
jak ktoś chce się "umówić" na rolki to niech pisze na GG 12024089
również służę pomocą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Polecam sklepy SKI TEAM kupiłem K 2 MODEL MACH 90 M cena 819 zł a a promocji 449 zł rolki rewelka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

A dla początkujących i niespecjalnie bogatych - fajny komis w Olivii. Można kupić naprawdę niezłe używane rolki za 150-200zł (na życzenie właściciel montuje nowe kółka, łożyska itepe).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Czy na trasie jelitkowo-brzeźno wieczorami po 20 da sie jeździć bez obaw że sie kogoś wpadnie ...jest tam jakieś oświetlenie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

cześć w zime na lodowisku wkręciłem się troche w łyżwowe slalomy. Czy jest w trójmieście jakaś ekipa lub ktokolwiek kto jeździ na rolkach jakieś slalomy

dajcie znać na gg: 6515795
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Witam
Sprawdz tutaj http://www.bsf.com
Dają radę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

hakaw
Można jeździć, jednak jest sporo ludzi. Z drugiej strony narzekać nie ma co. Każdy ma prawo jeździć. Niestety zdarzają się burole na rowerach, którzy myślą że deptak to tor wyścigowy i należy tylko do nich. Ja zawsze zjeżdzam bliżej krawędzi i przepuszczam rowery jak słyszę, że się jakiś zbliża, ale bydłu niestety to nie wystarczy. Pozdrawiam kulturalnych rowerzystów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

hej :) j tez jestem wlansie zainteresowana :) wprawdzie szukam rolek i znalazlam w decathlonie, i sa fajne za 199 zl :) mysle ze troche wytrzymaja bo oni maja dosyc dobre produkty- kupilam tam buty zimowe i trzymaja sie 2 sezon wiec spoko :)

ale niestety musze kupic męskie :(:(:(:(:( Bo damskich 42-43 nie robia :(:(:(:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

REBEL SPORT (tuz obok Lux Med)

ul. Elizy Orzeszkowej 2

POLECAM !! koles jest extra wszystko ci powie o rolkach
jest szczery i profesjonalny w dodatku obsluga jest FACHOWA!!

odradzam Sportmanie w Gdyni jest mega drogo itp itd.
a na wysepce w Gdansku jest oki spory wybor ceny spx
a podejscie maja takie ze im drozsze tym lepsze jak dla mnie fuszera i cwaniactwo :))
a w centach handlowych ... klapa nikt nic ci nie doradzi jestes zdana sama na siebie wiec do was nalezy wybor :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Jaka piękna reklama, tylko kolega nr tel nie podał...

A co do konkurencji czyli SportMani.. kolego nie wiesz chyba o czym mówisz. Sprzedawcy wiedzę mają taką jakiej Ty jeszcze pewnie długo miał nie będziesz. Wynika z tego że mają m.in. swoją drużynę i czynnie jheżdżą na rolkach.
A ceny? Są ustalane przez producentów i w całym kraju takie same więc o czym Ty mówisz. Pewnie, widziałeś pewnie rolki do jazdy szybkiej które kosztują ponad tysiaka ale nie musisz takich kupować a szukać starych modeli. Jak już podajesz że gdzieś jest taniej to podaj Lidla bo tam rolki po 60 zł. Tylko czy o to chodzi?
Ps. Nie mam z nimi nic wspólnego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

dokladnie szmelcu nie ma co brac, ja kupilem sobie Rollerblade crossfire 90 XR i jestem strrrasznie zadowolony ... a tak pozatym... jest ktos chetny na wypad na rolki?:) jutro ok godz 18 ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: rolki - gdzie?

Wg mnie najwięcej maja w Decathon na Szczęśliwej - jestem zadowolony z zakupu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niedawno kupowałam rolki w sklepie internetowym Pesport. Dużo sprzętu, więc duży wybór, ceny też bardzo ok. Duzym plusem była bardzo szybka przesyłka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też tam kupiłam dla bratanka, super mieli opinie więc się zdecydowałam. Bardzo szybka przesyłka i rolki są super. chłopak zadowolony i ja też :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja po prostu zakupiłem w Decathlonie i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam moje z decathlonu, kupione w 2018 roku i od tego czasu dość intensywnie używane, a nadal sa w świetnym stanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0