rosną stodoły

Tak, wszystko pieknie....Byłem u znajomych w piątek na Jaśminowym stoku,zaraz zaraz NA LUBCZYKOWJ WIOSCE!!!!Coś złego tam się dzieje.Jak grzyby po deszczu wyrastają na tym osiedlu domków bliżniaczych okropne,jak duże budy dla psów,pseudo domki letniskowe.KOSZMAR.Każdy inny ,wychodzą poza swoją posesję,pokryte są papą!!Każdy inny i wielki jak stodoła.U nas (wprawdzie w Gdańsku a nie na Karczemkach) jeden z sąsiadów chciał takie straszydło sobie postawić ale mieszkańcy nie wyrazili zgody,nie miał pozwolenia od Inspektora Budowlanego i nie zgodził się tez deweloper.Powiem krótko zaczyna tam królowac bezguscie,tandeta i samowolka...Poradziłem napisac gdzie trzeba i zawiadomic o tym fakcie.Nie polecam i tyle szkoda mi rodziny ,że muszą na to wszystko patrzeć a chcieli mieszkać w eleganckim miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: rosną stodoły

To czy się komuś budynki podobają to kwestia gustu ale to, że defffeloper City House to porażka to co innego. Mi się budynki podobają ale jakość ich wykonania to co innego. Dodatkowo teren zewnętrzny trąca straszną dandetą. Kompletny brak profesjonalizmu.
ODRADZAM!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: rosną stodoły

Z dużym trudem odczytałem ten post. Zgadzam się z pierwszym respondentem co do wydźwięku artystycznego stawianych budek, jednak jest to wynik braku piwnic i innych powierzchni magazynowych. Myślę, że oceniający powinien brać to pod uwagę i nie ferować wyroków.
Co do ostatniego respondenta mam wyraźne obawy co do jego wykształcenia i możliwości publicznego wypowiadania się . Tak więc jeżeli nie potrafię wysławiać się i poprawnie formuować swoich sądów to nie wypowiadam się publicznie choćby i miałbym rację.
pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3