samotna choć mężatka

po kilkunastu latach małżeństwa powiedzieć nie kocham czy może tkwić w toksycznym związku bo co ludzie powiedzą czy może poszukać przyjaciela...kwiatuszek7502@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Rozwieść się z klasą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: samotna choć mężatka

Po wcześniejszej poważnej rozmowie oczywiście. I chęci poprawy przez obie strony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: samotna choć mężatka

po rozmowie ?a jeżeli już się nie da rozmawiać ,a jeżeli druga strona nie przyjmuje żadnych argumentów ,jest niereformowalna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

pytanie brzmi dlaczego z nim jestes?

jesli sobie odpowiesz (nam nie musisz)
to znaczy, ze jakies powody masz

kolejna kwestia, czego ci tak naprawde brakuje

a pozniej z gorki, szukasz wlasnie tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Popieram Halewicza. Nie kochasz go i uznajesz ten związek za toksyczny - w tych dwóch przypadkach nie ma o czym rozmawiać.
Nie widzę też powodu by zrzucać winę na drugą stronę, że ona jest niereformowalna i nie przyjmuje żadnych argumentów. Nie ma miłości, to nic więcej nie jest potrzebne by to skończyć.

Szukanie sobie kochanka nie jest rozwiązaniem, a tym bardziej okłamywanie siebie nazywając go przyjacielem:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Jeśli znajdziesz kochanka/przyjaciela, będziesz oszukiwała siebie i swojego partnera. To da ci jakiś wentyl, żeby trwać w niby-związku, który prawdopodobnie i tak się zakończy, jeśli wyjdzie na jaw Twój romans lub jeśli stwierdzisz, że z tym przyjacielem jest Ci lepiej.
Pewnie boisz się zakończyć długoletni związek, ale nie pozwól, żeby to los podjął za Ciebie decyzję. Lepiej jest samemu, świadomie podejmować życiowe decyzje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

No i proszę... czy miłość istnieje? czy szczęście z drugą osobą isnieje? czy wszystko jest tylko na czas?? i po co się żenić skoro sami widzicie co się dzieje.. Dużo teraz jest takich zwiążków, że kobiety żenią się bo facet ma kase jest fajnie.. ale póżniej to wszytsko przemija.. robi się nudne i nie kolorowe... Nie wiem jak to jest z wami kobietami... Ma męża a już chce szukać innego na boku :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: samotna choć mężatka

Sprecyzuj "miłość"
Mówisz o związku, miłości, kobiecie czy małżeństwie?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Adam: nie wszystkie kobiety zdradzają. Jak ludzie nic do siebie nie czują, lepiej się rozwieść i ułożyć sobie życie na nowo. Kochanek czy atrapa związku jest głupim rozwiązaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: samotna choć mężatka

amaranth

Jest dużo kobiet które zdradzają... zobacz ogłoszenia sponsoring/sex to będziesz wiedziała... Pozatym, na ślubie składała przysięge, że będzie wierna do końca życia tak? kochała go? no właśnie... a teraz nie kocha? to po cholere ludzie biorą te śluby??!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Zajrzyj do wątku:" jestem wściekła" tam opisałem swój przypadek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem trzeba i czasu a czasem kochanka co cię oświeci i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

rób co chcesz, twoja sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: samotna choć mężatka

kwiatuszek: a co Cię plotkary obchodzą? Ale dopiero będą miały o czym gadać, jak kochanka/nie mylić z przyjacielem/ sobie znajdziesz. Chcesz kochanka? Dział ogłoszeń na tym portalu. Armia łajdaków czeka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Rozczarowana mężem kobieta szuka przyjaciela i Twoim zdaniem nie stanie się on jej kochankiem?:d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Anty: jakiego przyjaciela? Oczywiście, że dla mnie od początku jest jasne: chodzi o kochanka. Dlatego pisałam o armii łajdaków/ogłoszenia żonatych szukających kochanek/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

nie wierzycie w przyjaźń damsko -męską
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

kwiatuszek: a czego Ty oczekujesz od przyjaciela w swojej sytuacji? Pogłaskania po głowie, przytulenia, usłyszenia, że Ci współczuje? To może zrobić przyjaciółka. Piszesz: jestem nieszczęśliwa, mam się rozwieść czy znaleźć przyjaciela? Przeczytałaś? Każdemu ten przyjaciel skojarzy się z kochankiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Nie, ja nie wierze... to ściema... dużo takich facetów "przyjaciół" zabrało mi dziewczyne... nie pierwszy i nie oststni raz... więc przyjaźń damsko-męska to... Ściema!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Ech... Ty to rzeczywiście w miłości szczęścia to nie masz:D
Aż wstyd się przyznać, ale ja to dwa razy byłem po tej drugiej stronie, chociaż nieświadomie:P
I dwa razy byłem pocieszany tuż po zakończeniu związku:))))

Przyjaźnie męsko-damskie na pewno nie istnieją, w tej kwestii muszę się z Tobą zgodzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Istnieją. Ja mam kumpli, którzy nie podobają mi się jako faceci. Są przystojni, inteligentni, ale nie w moim typie. Nie rozumiem, czy jak się ma faceta obok siebie, to zawsze trzeba myśleć o seksie? Myślę, że problem tkwi w samodyscyplinie. Jeżeli życie prywatne się sypie, to trzeba przespać się z kumplem albo pierwszym lepszym facetem, który proponuje wejście do łóżka? W jakim celu? Dowartościować się, odreagować stres? Bez sensu. Jeżeli zna się wartościowych ludzi, to należy to szanować. Piszę tu o starych relacjach. Autorka wątku nie przekonała mnie, że szuka kumpla. Nie jest to tylko moja opinia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Wiesz... kolega kolegą... ale przyjaciel to już co innego... łączy ich nie tylko przyjaźń, ale i też łóżko jak to bywa w więkrzości... Sama zobacz ta szuka przyjaciela... i inna mężatka też na tym forum.. chyba że, już jest ich kilka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Adam: niech robią, co chcą. Ja mogę tylko powiedzieć, że dwóch kumpli okazało mi serce w trudnych chwilach, byli wsparciem i zawsze zachowywali się z klasą. Czasem wystarczy drobny gest, chwila rozmowy, gdy coś się dzieje. Jest lżej. Takie relacje się pielęgnuje. Mało jest ludzi, których stać na bezinteresowne poświęcenie czasu, wysłuchanie kogoś, rozmowę czy wspólne wyjście. Ja doświadczyłam tego również od mężczyzn. Koleżeńskie relacje są dla mnie świętością, szanuję je i nigdy nie brukam tego wchodzeniem do łóżka. Ważne jest, aby na kumpla czy kumpelę wybrać osobę, która szanuje przyjęte zasady. Gdybym była inna, gdybym chciała się pocieszyć wejściem z kimś do łóżka, wybrałabym przystojnego singla, ale nigdy nie tknęłabym kumpla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Powtórzę co napisał Adam, kumpel to nie przyjaciel. Nawet jak ci w czymś pomogą czy okażą wsparcie to jest większy dystans pomiędzy wami. Przyjaciel to ktoś komu się zwierzasz z najgłębszych sekretów, zdradzasz mu swoje mroczne tajemnice, rozmawiasz z nim codziennie i ciągnie cię do niego (czujesz potrzebę spędzania z nim czasu).
Przyjaciel płci przeciwnej to jak partner, tylko bez seksu... do momentu gdy ten seks się pojawia:D
W przyjaźni musi być pewien rodzaj miłości, dwie osoby muszą być swoimi bratnimi duszami.
Inaczej jest to tylko jakaś forma koleżeństwa.

I będąc samemu, pod wpływem alkoholu lub mając doła, łatwo dojść do wniosku że w tym przyjacielu moglibyśmy znaleźć większe pocieszenie i radość niż to które mamy obecnie.
Bez któregoś z tych trzech czynników też możemy do tego dojść, ale wtedy staramy się tak nie myśleć bo ogranicza nas strach. Boimy się że może nic z tego nie wyjść a przyjaźń się popsuje.

Najlepsze związku budowane są na fundamencie przyjaźni. A jak ktoś jest w związku, to jego partner powinien być najlepszym przyjacielem (i innego szukać sobie nie powinien).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Jeśli dobrze przecztałem to co napisałeś Anty... to zgadzam się z tym :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

@Anty: nie mam potrzeby zwierzania się ze wszystkiego. Mroczne sekrety, tajemnice..Od tego jest notatnik w kompie. Po co obciążać osoby, na których mi zależy? Słowo przyjaciel rozumiesz jako silną więź uczuciową..ok. Tylko nie rozumiem jednej rzeczy: siedzisz przy piwie z przyjaciółką/w Twojej hierarchii wartości/, masz doła, wypiłeś trochę więcej i przychodzi Ci do głowy, aby z nią wylądować w łóżku? A co potem? Próby bycia parą, zerwanie znajomości czy kontynuacja relacji, która już nigdy nie będzie taka sama?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Nie, to jedno zdanie to w każdym wyrazie zawiera przeciwieństwo mnie.
1. Doła nie miałem od lat.
2. Nie zapijam doła alkoholem, wolę rozmyślanie lub sen.
3. Jak piłem mając zły nastrój to w samotności, nie po to by zapomnieć, ale by mieć kaca.
4. Mając doła, lub chociaż zły humor, unikam ludzi. Drażnią mnie i przeszkadzają rozmyślać nad przyczyną złego humoru.
5. Unikam podejmowania decyzji o pierwszym zbliżeniu z daną kobietą pod wpływem alkoholu. Mam taki hamulec bezpieczeństwa:P

Każda sytuacja jest inna. Patrząc na przeszłość mogę Cię zapewnić że każdy mój seks z przyjaciółką lub koleżanką wynikał ze świadomej decyzji podjętej w rozmowie. Oboje tego chcieliśmy i nie spowodowało to żadnych negatywnych konsekwencji dla naszych relacji. Ja nigdy nie żałowałem:)

Nie wierzę jednak w aseksualną przyjaźń męsko-damską, więc na bliższe relacje z kobietami pozwalam sobie tylko będąc samemu.
Nie jestem typem towarzyskim który do szczęścia potrzebuje mnóstwa ludzi w koło, a jego znajomości cechuje ilość a nie jakość.
Mając dziewczynę nie poznaje nowych kobiet i unikam spotykania się z kobietami sam na sam. W ten sposób unikam tego by mnie jakaś kobieta oczarowała i by mi przyszły do głowy jakieś głupie myśli;)


W mojej hierarchii wartości jest:
Znajomość - koleżeństwo - przyjaźń - związek.
Gdybym miał zaryzykować przyjaźń dla związku, to bym to zrobił, bo uważam że taki rodzaj relacji ma większą wartość.
Szansa jest zawsze 50/50 - uda się lub nie. Ale jeśli przyjaźń się udaje, to związek ma większą szansę niż z przypadkową osobą z którą chce się budować związek sugerując się szeregiem randek (na których ludzie zazwyczaj starają się pokazać z najlepszej strony).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

@Anty: rozumiem. Każdy z nas jest inny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

"Inny"?:P
Niektórzy są specjalni, ja jestem normalny:D

Tak serio, brzmi to jak "nie zgadzam się z tobą, ale staram się tolerować Twoje zdanie:;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Anty... w/g Twojego szablonu mój były fałszywy przyjaciel jest dzisiaj z moją byłą żoną, której był też przyjacielem, bez komentarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Ciekawa istota z ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

ja wierzę i przyjaźnię się z kobietami, ale przez neta to sorry... nie bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Boże strzeż przed fałszywymi przyjaciółmi, którzy czyhają tylko na czyjeś żony i dziewczyny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

well ..mam ten sam problem.. i ... romans.. nie rozwiązał go.. pokazał mi jeszcze mocnieij braki w moim związku ..ale się skonczył.. a na inny nie mam jak na razie ochoty.. przyjaciele ... męscy .. po kolei próbowali się wtrynić do łózka - to ze mi sie nie podobali spowodowalo ze nie dotarli tam gdzie chcieli.. baby.. radzą mi go zostawić .. efekt .. jestem dla dzieci.. a zycie mija ... nie wiem co Ci poradzic .. jesli nie masz dzieci lub masz juz duze to uciekaj i zyj .. bo wiem ze zycie moze byc piekne i kolorowe.. licze ze moje jeszcze kiedys bedzie :) pozdr. -daj znac jak wymyslisz dobre rozwiazanie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię, to uważam że samotność wynika z nas samych. To my wybieramy sobie osobę, z którą jesteśmy i my powinniśmy się starać, żeby było nam dobrze z tą osobą, jeśli tak nie jest to widocznie źle wybrałaś, lub widocznie przestało ci zależeć...
Nowa relacja na jakiś czas coś zmieni a potem znowu pojawią się te same problemos.
Nasze życie więc zależy od nas samych:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

wedlug mnie, jedna z wiekszych glupot jest byc z kims, poniewaz sa dzieci
usprawiedliwianie wlasnego lenistwa, niecheci podjecia decyzji
zrzucone na karb niewinnej osoby

a dziecko uczy sie przeciez od rodzicow wszelkich aspektow zycia
w tym konkretnym przypadku uczy sie, aby jego zycie nie bylo wazne
aby nie liczyly sie uczucia i jakos tam pojete szczescie
a zwykly konformizm, przy jednoczesnym kreowaniu sie na winkelrieda
"moglabym byc tak szczesliwa osoba... gdyby nie to, ze mam z nim dziecko"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

to nie tak.. kiedys jak bylo mi naprawde zle .. zapytana o moje malzenstwo odpowiedzialam ze w sumie go nie ma.. pytanie innej kobiety, po rozwodzie, brzmialo: a bije Cie? pije? zdradza ? jesli nie, to nie problem..i pomyslalam czy nie jestem smieszna? co ja powiem na ew. rozprawie ? ze nie rozmawiamy? i to jest powod ?... czytam posty Antyspolecznego ktory gdzies tam krytykuje .. ale to naprawde tak jest..mieszkasz razem ale osobno bo masz osobne zycie ktore tego drugiego nie interesuje... jest za szklaną ścianą przez ktorą moje uczucia i potrzeby się nie przebijają . wiec tak tkwie.. w skorupce.. nie jest to komformizm..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

pozostane przy moim stanowisku, zobacz
jest, poniewaz ciagle jest tobie (wam) wygodniej
byloby inaczej, gdybys dala przyklad dzieciom
nazwala rzeczy po imieniu - malzenstwo dawno nie istnieje

sama czujesz, ze tkwisz, ze skorupka
to chyba nie jest najlepsza metoda na zycie
choc z pewnoscia stosunkowo latwa
czas na zmiany, pokaz sobie, dzieciom i w ogole ludziom
ze chcesz zyc, ze probojesz
naprawde warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

jak? będąc samotną matką z 2-ką dzieci? atrakcyjną wolną i .. co z tego.. ? to nie jest komformizm.. lepiej bedzie jak pojde po zasilek ? co to da? komu? moim dzieciom na pewno nic ... a milosc... jest jak.. przejdzie i to ... za jakis czas moge o tym pomarzyc..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

napisalem co, jak i dlaczego

najlepiej zatem bedzie jesli pozostawie to bez komentarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Antyspołeczny lubi krytykować:P

Podsumowując
1. On nie pije, nie bije i nie zdradza.
2. Ty go zdradziłaś.
3. Masz osobne życie i przeszkadza Ci że jego one nie interesuje.
4. Istnieje problem z komunikacją.

Z kolejnej wiadomości można wywnioskować, że to on utrzymuje Ciebie i dzieci. To ciekawe kto tutaj naprawdę tkwi w skorupce. Kto tu jest ofiarą tego małżeństwa.

Nie doceniasz tego co masz i pewnie na to nie zasługujesz.

Ta Twoja szklana ściana to jedyna rzecz która Cię broni. Gdyby zniknął problem z komunikacją on zainteresował by się Twoim życiem, dowiedziałby się o zdradzie, wniósłby pozew o rozwód, a skoro nie pije, nie bije i nie zdradza to dostałby rozwód z orzeczeniem o winie.

Kopnął by Cię w tyłek, może zabrał dzieci i byś poznała życie.


Tak sobie myślę, że link do wątków o takiej tematyce powinien być kopiowany także na weselnik. Pannom oblegającym tamto forum entuzjazm uderza do głowy i chyba nie wszystkie są świadome co robią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

wiesz co Anty.. tylko ten kto wie że nic nie wie jest mądry.. a Tobie brakuje tego.. tak dla info- nie utrzymuje mnie bo sama sobie dobrze radze .. to ja zalatwiam wszystkie domowe sprawy.. od zrobienia zakupow, po wniesienie i rozpakowanie - to taki drobiazg ale dotyczy rowniez wszystkich innych rzeczy, poza wlaczeniem tv po pracy bo to robi samodzielnie.. kopnac to nalezy Ciebie ..za to ze piszesz w taki sposob nie majac pojecia o czyms .. i oceniajac kogos.. pewnie sam zdradzasz na lewo i na prawo bo dzielnie sie udzielasz w kazdym z takich watkow .. jak masz tak pisac to zachowaj to lepiej dla siebie ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Wcale nie staram się być mądrym, po prostu czytam ze zrozumieniem.
Sama napisałaś że go zdradzałaś i sama napisałaś że gdybyś go zostawiła, poszłabyś na zasiłek (w sensie metaforycznym, bo ten ci nie przysługuje). Inaczej mówiąc, nie przeszkadzało ci go zdradzić, ale nie chcesz go zostawić bo musiałabyś pracować - czyli jesteś z nim, bo możesz go wykorzystywać, jego forsę i naiwność.


To że robisz coś w domu nie ma nic do tego że to on Cię utrzymuje. Inaczej odczuwa się wykonywanie czynności gdy się pracuje na etacie a inaczej gdy jest się kurą domową.
W większości domów w Polsce, ludzie robią to samo co Ty, a dodatkowo pracują zarabiając pieniądze. Tobie mąż daje pieniądze, a Ty robisz zakupy - to jest luksus.

W zamian, że nie musisz pracować, Ty odwdzięczasz mu się zdradą i marudzeniem.
Żyjesz jak pączek w maśle, ale jesteś tak rozpieszczona że tego nie doceniasz.
Postrzegasz siebie jako ofiarę, a nie potrafiłaś podać jednej złej cechy swojego męża, więc jak dla mnie, to on jest ofiarą tego związku, on jest przez Ciebie wykorzystywany i krzywdzony, a Ty jesteś tą złą.


Nie zdradzam. Zdrada dla mnie leży na tej samej półce co pedofilia. Jest to zbrodnia przeciw człowiekowi który obdarza zdradzającego miłością i zaufaniem.

Na Twoją wypowiedź zareagowałem bo wymieniłaś mnie w swojej. A udzielam się w takich wątkach bo jest ich tu dużo i nie podoba mi się że robi się tu kółko wzajemnej adoracji osób zdradzających. Robię to też dla siebie, i reagował by podobnie każdy kto by miał choć trochę oleju w głowie. Każdy chyba chciałby, aby jego druga połówka mając zły dzień i szukając porady w takim miejscu usłyszała że jest głupia myśląc o zdradzie, niż by była do niej zachęcana.
Nie zamierzam też zachować swoich słów dla siebie, bo to forum dla wszystkich i jeśli się tu udzielasz to musisz przyjąć każdą reakcję na swoje słowa, nawet jeśli ci się nie podoba.

A skoro już mnie oskarżyłaś o ocenianie, mimo że wcześniej było to jedynie podsumowanie Twoich własnych słów, to w tej wiadomości sobie na to pozwoliłem:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

a widzisz .. podsumowujac.. w ogole nie czytasz tego co inny pisze.. moj drogi anty... to byla przenosnia bo w sumie utrzymalabym sie sama a Ty mi tu piszesz o kupowaniu za kase mezusia.. jakie to plytkie..jak latwe dla zrozumienie przez faceta ... wiecej sie nie wypowiem .. bo i tak nie zrozumiesz..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Ależ czytam:)
Może i utrzymałabyś się sama, ale o pracę teraz ciężko, zwłaszcza taką w której nie trzeba sobie wypruwać żył za marne grosze. Mając dzieci można zapomnieć o utrzymaniu się za pieniądze z byle pracy - trzeba zarabiać i to dobrze. Gdy się nie ma właściwego wykształcenia, doświadczenia lub ma się dużą przerwę to konkurencja na rynku pracy jest miażdżąca.
Znacznie lepiej jest nie pracować, być kurą domową, zdradzać męża i jeszcze na niego narzekać.
Dobrze o tym wiesz i tylko dlatego jesteś z mężem, nie kochasz go, ale wykorzystujesz. I nazywasz moje myślenie płytkim?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

HAHA tak, bo mowienie o zasilku bylo przenosnia moj drogi.. ale koniec z tlumaczeniem sie .. uzmyslowiles mi wlasnie myslenie 95% facetow i 60% babek.. wielkie poklony za to ...:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Dobra dobra:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

A ja... 33 lata, 10 lat po ślubie i mówię stanowczo DOŚĆ!!!
On, 36 lat i nie widzi nic złego w tym że się NIE MYJE!!! Groźbą, proźbą płaczem mogę - ale jak grochem o ścianę. Jak się o mnie starał to pachniał a teraz jaj umyć nie potrafi... żygać mi sie chce jak na niego patrzę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

"a teraz jaj umyć nie potrafi" - obrzydliwy tekst. Twój mąż nie myje ciała, Ty nie myjesz duszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: samotna choć mężatka

Na niemycie jedna rada...
choć bolesna...
Nie myj się też...


Sam pracuję fizycznie... często pocę się jak świnia... ale zawsze po pracy się myję... nawet w zimnej wodzie... (2-3 razy w miesiącu się zdarzy... zimna woda ;) )
Nie rozumiem ludzi niemytośmierdzących... a szczególnie kobiet... często się takie w autobusach spotyka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

@samotna żona: To, co Ty jeszcze robisz z taką fleją? Młody facet i bawi się w skunksa. Jak można z kimś takim usiąść do stołu, albo nawet przejść obok niego? Fuuuuuu! Wymień go na mężczyznę, który wie, do czego służy woda i mydło:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Jak się stosuje jedynie "groźby i płacz" to wybaczcie...sam bym się nie mył aby tylko na złość zołzie zrobić ;)
..rozmowa....tak ciężko porozmawiać z Ukochanym (bo przecież z miłości pobrani? ;p ), że wydaje nieprzyjemny dla Twojego nosa zapach? Że byłby atrakcyjniejszy i mógłby liczyć na jakieś "czochranko" po kąpieli? To może kobietę trzeba wymienić, bo o tą nie ma się już co starać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Powiedzieć nie kocham , nie przejmować się ludźmi bo ludzie lubią gadać a to Twoje życie.Przyjaciel? na niego trzeba sobie zasłużyć.

A co rozumiesz pod słowem ,,toksyczny związek''??

Izucha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

właśnie właśnie co inni powiedzą!!! ale to juz chyba jest mit z innymi co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

chcesz byc z facetem ktorego nie kochasz tylko dlatego bo co ludzie powiedza a co Ty sobie powiesz za kilkanascie lat gdy uznasz ze moze stracilas szanse bycia szczesliwa szkoda zycia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

hej moze sie poznamy moje gg 35713616
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Witaj może tu czasami wchodzisz, wiem mineło dużo czasu jak sie nie odzywałem ale może wrócimy do tego .Prosze jak to przeczytasz odezwij sie.Wiem to był grudzień a Ja byłem w Szwecji i zamilkłem.
Mó stary mail to zwklykolega@wp.pl już nie działa.
Kris
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Kris powiedz ale po co? skoro boisz sie spotkania w realu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

kwiatuszek7502. Jak byś dała mi sie wytłumaczyc to bys zrozumiała,wiem zachowalem sie paskudnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Kris,jeśli podasz jakis kontakt to może sie odezwę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

kwiatuszek7502.podaje mail samotnyniesam@wp.pl i czekam może sie odezwiesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

młość wygasła tak jak u mnie, widocznie przyszla moda na to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna choć mężatka

Witam,

Hmm .... z tą miłością.........tak bywa. Jeśli masz ochotę pogadać....... chętnie poklikam.

zapraszam, alex_ander79@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie spotkać faceta (52 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum. Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po...

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

Szukam kobiety na stały zwiazek (3 odpowiedzi)

Szukam kobiety na stały zwiazek