samotna matka skazana jest na samotność?

Czy faceci interesują się kobietami z dzieckiem?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Obserwując swoje najbliższe otoczenie stwierdzam, że teraz samotne matki "są na czasie" że tak powiem. Kumpel męża związał sie z samotną matką, są po ślubie i mają wspólne dziecko. Drugi aktualnie też spotyka sie z samotną matką i świetnie sie im układa. Moja koleżanka miała dwójke maluchów i wyszła za mąż, mają jeszcze wspólne dziecko teraz. Nawet moja c*otka została wdową z dwójką chłopaków i wyszła za mąż, ma jeszcze trzeciego bobasa ;p Jeden nasz znajomy wziął sobie pannę z dzieckiem, sa po ślubie i teraz wychowują już czwórkę ;p
Tak więc kazdy ma prawo do szczęścia o ile znajdzie je kolejny raz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hce Uważam, że każda samotna matka powinna Mieci partnera, ale większości facetów nie ctakiej kobiet ja i owszem mi to nie przeszkadza, że kobieta ma dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj ja bm. chciał cię poznać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobry system jest w islamie, żonę wdowę musi utrzymywać brat zmarłego. Wtedy nie ma takich problemów "Czy faceci interesują się kobietami z dzieckiem?"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witaj masz racje niektórzy faceci tac som alem ja mslem, że kobiecie z dzieckiem też sem należ b była kochana ja testem samotnym facetem i mam szacunek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W KAŻDYM RAZIE !!! bez tego BĄDZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Sławku wbrew temu co myślisz/piszesz jesteś bardzo dobrą partią na partnera gdyż znasz życie od "podstaw"

pozdrawia również samotna mama
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Ojcem, który jest samotny, ma stałą prace jest poukladany i wychowuje roczna corke?, ugotuje obiad, wypierze, posprząta, watpie w to aby Kobiety taka osoba sie zainteresowały...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

hmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Oczywiście że sie interesują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

http://img.wiocha.pl/images/8/f/8f79d960b94ec6c5eef331e95ca5bc56.jpg

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

szczerze ja bym raczej nie chciała być z facetem z dziećmi. Piszę raczej, bo jakbym takiego spotkała a inne czynniki jeszcze by zadziałały to kto wie. Sama dzieci mam żeby nie było,że nie wiem jak to jest z dziećmi, właśnie wiem i tym bardziej za cudze i różne problemy wychowawcze dodatkowo podziękuję:) Tym bardziej,że dzieciaki bywają zaborcze jeżeli chodzi o nowego partnera rodzica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Na co ma wpływ wiek dziecka i to czy utrzymuje się kontakt z jego ojcem, do tego czy samotna matka jest skazana na samotność?
Coś przeoczyłam, bo nie rozumiem....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Wszystko zależy w jakim wieku masz dziecko i czy utrzymujesz kontakty z ojcem dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

popieram

lecz co z kobietami bez 'błogosławieństwa'
lub z tymi co mają pisiola ;?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

też tak uważam,bardziej rozumie co to jest wychowanie dziecka i odpowiedzialność za drugiego człowieka, bardziej niż osoby bezdzietne...nawet jak są pedagogami, psychologami itp, nikt, kto nie ma włąsnego dziecka od urodzenia , nie zrozumie tego, oczywiście pisząc to nie mam żadnych złych intencji ani złośliwość na myśli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

A kobiety interesują się samotnymi mężczyznami z dzieckiem? chyba jeszcze bardziej bo samotny ojciec to tak jak samotna mama .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

a Kobiety interesuja sie samotnymi mezczyznami z dzieckiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Nie, nie jest skazana na samotność ale prędzej zwiąże się z kimś kto już ma pewne zobowiązania niż z jakimś młodziakiem bez bagażu. Choć znam różne przypadki i reguły nie ma żadnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

tutaj jest rola matki wazna, która nie będzie wymagac od faceta żeby niańczył jej dzieci i był ojcem, bo to się dobrze nie skończy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Samodzielna nauka języka angielskiego - rady :) (150 odpowiedzi)

Hej :) Postanowiłam zacząć uczyć się języka angielskiego. Niestety finanse nie pozwalają na...

Dobry szampon na łupież (39 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...