samotna matka skazana jest na samotność?

Czy faceci interesują się kobietami z dzieckiem?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

poznamy sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Nie wiem czy to dobra puenta. Bo może jeszcze ktoś w to uwierzy. Sądzę raczej że mamy tak, jako ludzie, że boimy się bycia zranionymi i dlatego tak trudno nam to wychodzi. Z jednej strony mamy nieludzką potrzebę bycia dla kogoś wszystkim i chcemy dawać siebie, a ta druga strona, bardziej mroczna hamuje nas przed tym, dla zdrowego rozsądku, by nie dać się skrzywdzić kiedy już się otworzysz na drugiego, otworzysz pancerz, pokażesz wnętrze i wtedy boli najbardziej. Najważniejsze jednak w moim przekonaniu to mieć taką nutę naiwności w sobie i otwartości na bycie z kimś. Nie chodzi tu o popełnianie głupstw ale o chęć wyciągnięcia ręki a nie zamykanie się w swoim skrzywdzonym świecie, gdzie słońce dochodzi przez małą szczelinę. Dziewczyny, głowa do góry. Jeśli jest tak że jedni faceci wolą blondynki a inni brunetki, jedni szczupłe inni otyłe, mądre i płytkie, szukające przygody a szukające ciepła domowego ogniska w ramionach faceta, to z czystego rachunku wynika że gdzieś tam jest ten ktoś i proszę Was nie piszcie że teraz nie ma czasu na uczucie bo są dzieci i im należy się oddać to po jakimś czasie może się okazać że wasza otwartość na drugiego człowieka została tak mocno zgaszona że będzie sto razy gorzej. Naprawdę są na świecie faceci którzy doceniają fakt bycia z kobietą i jej dzieckiem i szukają tego. Argumentem z Waszej strony jest to że nie szukacie przygody (mężczyźni tego też z czasem potrzebują aby osiąść i przestać polować), kolejny argument to że nie myślicie jedynie przez pryzmat Ja a bardziej jesteście nastawione na My. A na koniec wydaje mi się że z punktu widzenia mężczyzny naprawdę cudem jest znaleźć miłość razy dwa albo trzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

W swoim 40 letnim zyciu mialam 3 zwiazki ,1 rozpadl sie od razu jak bylam w ciazy . Nastepny byl po 10 latach prawie bylam juz zona no i skonczylo sie w 1awanturce wywalilam swoja milosc za drzwi do dzis zaluje .Na otarcie lez klinem po miesiacu byl trzeci zwiazek po3 latach i znowu pierscionku podziekowalam Panu .Pleta bedzie stwierdzenie ze moze z nami Paniami cos nie tak -uwazam sie za madra osobe ,w pracy doceniana przez panow kochana :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

@dominik45
Ja wychodzę , czasem nawet sama , ale co z tego ?czy Ty myślisz,uważasz że na takiej imprezie można poznać partnera na stałe? bo ja nie , biorąc pod uwagę doświadczenia jakie mnie tam tzn na imprezie napotykają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

@kornelia39
Jakbym widziała siebie w Twojej wypowiedzi,mam podobnie a może nawet tak samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Zwłaszcza ci, którzy nie umieją sensownie złożyć zdania.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

upssss zapomnialam co niektorzy sa inteligentni inaczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

a moze jest cos w twoim zachowaniu ze "odbijasz" od siebie wzrok milych facetow i tylko lowelasi sie toba interesuja,
bo ci nie szukajacy przygody tylko partnerki poprostu nie maja odwagi startowac do Ciebie.
albo jest ktos w twoim otoczeniu zakochany w tobie i wszyscy o tym wiedza tylko nie Ty a on nie ma odwagi i tak to sie toczy, albo Ty go zrozumialas ze on przelotnie chce z toba poflirtowac a on akurat na Tobie chcialby zakonczyc swoje "poszukiwania" kobiety życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Wypadałoby też nauczyć się sensownie budować zdania.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

faceci robia podstawowy bład wierzac sie panowie z kobieta z dzieckiem wypadaloby zainteresowac sie nie tylko ta kobieta a tez tym dzieckiem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

ja sie interesuje:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Zainteresowanie faceta stałym związkiem kończy się po ujawnieniu prawdy. Zapewne nie narzekałaś na brak zainteresowania jak wychowywałaś dzieci nie sama więc już wiesz o co chodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

coś w tym jest, że nami samotnymi matkami nikt się nie interesuje

jestem sama 3 lata,
jestem bardzo atrakcyjna , mam super pracę, nie mam problemów materialnych, jestem wysportowana, mam wielu przyjaciół, i co z tego...
jestem sama, żaden facet mnie nie kocha.
często spotykam się z opinią " ty raka laska, jesteś sama, co jest z tobą nie tak?" uroda czasem przeszkadza,
mam powodzenie ale zawsze nie jest to ten, jestem uczuciowa, dlatego romanse mnie nie interesują
mam wszystko oprócz miłości,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Samotna matka nie jest skazana na samotność, wychodzisz czasem sama gdzieś na jakąś imprezę?
Może nie masz okazji poznać faceta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

no domyslam sie ze nie latwo bylo by...
jest opcja zeja bym dziecko akceptowal ale w późniejszym czasie dziecko moglo by mnie wgle nie akceptowac bo byl bym tylko jak mowisz facetem matki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

speed - nie bądz taki szybki z tym dzieckiem... bo to sie proste wydaje, a pamiętaj, dla matki zawsze na 1 miesjcu jest dobro dziecka, pozniej facet a dla dziecka ojciec niewazne jaki bedzie będzie zawsze ojcem, a ty pomimo twoich staran zawsze bedziesz tylko facetem jej mamy - to nie latwa rola.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Ale była by szansa wymienić sie uwagami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

nie chodzi tu o seks.
gdybym mial sie zwiazac z taka kobieta chyba normalne ze musial bym zaakceptowac jej dziecko... dziecko nie jest tu niczemu winne tak samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

Co by Ci nie przeszkadzało?

Seks z taką kobietą? Pewnie nie. A reszta? Jej dziecko np, potrzeby?

Dobre sobie. (Bez obrazy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: samotna matka skazana jest na samotność?

mi by to nie przeszkadzalo tak szczerze...pociagaja mnie mamusie. tyle ze ja 20 lat ktora by takiego chciala ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zmarszczki na czole (119 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

Durex intense czy libi gel (4 odpowiedzi)

Jaki żel intymny stymulujący będzie lepszy? Może ktoś próbował któryś z nich i napisze jaki...

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...