sanatorium Alma

witam! Spędziłem w tym miejscu 3 tygodnie od początku stycznia 2017 roku . dziwie się , ze taki relikt - antyk jeszcze funkcjonuje!!!bardzo zimno z racji oszczędności - obsługa słabiutka - no i sama właścicielka zadufana w sobie osoba , która traktuje klientów jak i personel jako zło konieczne.Jedzenie poniżej poziomu , zabiegi reh. na sztukę !!!Omijajcie te miejsce na wyspie z daleka - gdziekolwiek aby jak najdalej!pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 13

Ja jade 12 kwietnia i szczerze mowiac duzo lepsze mialam nastawienie zanim zaczelam czytac opinie:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rozpoczynam turnus od 12 04.18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Straszny brud, rehabilitantki opryskliwe.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

A może jedzie tam ktoś w kwietniu. Po tych opiniach mam mieszane uczucia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a jak tam wyglada temat imprez? potancowki czesto sa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sanatorium Alma

Bylam w tym czasie i rowniez pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

cześć witam ja właśnie wróciłem i mam nie miłe wspomnienia do d*py
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem w czerwich przełom lipca ciekawe kto podpisał zgodę na prowadzenie tego sanatorium opadające płytki grzyb pod prysznicem w pomieszczeniach do rehabilitacji brak jakiejkolwiek klimatyzacji na posiłki bardzo mało warzyw a niektóre wędliny to nawet koty nie chciały jeść za oknami syfon przed budynkiem nawet nie miał kto trawy skosie totalna masakra tylko co jedyny plus to miły personel który robił co do niego należało
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sanatorium Alma

Nie prawda. Tez bylam w lutym i marcu. Sanatorium ok. Mile i profesjonalne terapeutki. Nie wymagac nie wiadomo czego. Jak chcesz luksusow, to jedx do prywatnego sanarorium. Uwazam,ze alma jest ok. Pozdrowionka dla kuracjuszy od 22.02 17 do 18.03.17.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: sanatorium Alma

Tak, to prawda. Omijać szerokim łukiem.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...