sanatorium Alma

witam! Spędziłem w tym miejscu 3 tygodnie od początku stycznia 2017 roku . dziwie się , ze taki relikt - antyk jeszcze funkcjonuje!!!bardzo zimno z racji oszczędności - obsługa słabiutka - no i sama właścicielka zadufana w sobie osoba , która traktuje klientów jak i personel jako zło konieczne.Jedzenie poniżej poziomu , zabiegi reh. na sztukę !!!Omijajcie te miejsce na wyspie z daleka - gdziekolwiek aby jak najdalej!pozdrawiam serdecznie .
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 13

Też mam termin 26 06 2018 jestem przerażona po przeczytaniu opinii mam nadzieję że nie będzie tak źle ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sanatorium Alma

Też byłam w tym czasie 21luty do 17 marca i było ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgadzam się z Twoją opinią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba spojrzeć na siebie żeby oceniać drugich. Co w Almie mi się nie podobało to opryskliwy kierownik.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

To nie czytaj.Sama się przekonasz jak pojedziesz.Ja byłam w zeszłym roku luty marzec i w październiku. Tym miejscem jestem zauroczona.Bedzie na pewno super .Do morza 800 M.Do Gdańska pół godziny autobusem 112.Zycze powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Takich glupot to ja dawno nie czytałam a byłam w Almie 2 razy.Owszem zabiegi poskracane.Co do rehabilitacji nie miałam zastrzeżeń. Niektóre osoby zamiast ćwiczyć proszą o podpis i już ich nie ma.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sanatorium Alma

Też byłam w tym czasie i było ok.A jak nie odpowiada to mozna zrezygnować. Chętnie bym pojechała.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Witam w klubie. Tez bede w tym terminie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z jakiej miejscowości jedziesz też mam ten termin. Po opiniach aż strach mam w oczach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co w tym złego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam.
Brawo jest i pozytywna opinia. Wybieram się do Almy 1 - 24 06. 2918 r. Tak naprawdę to zależy mi na pogodzie i pomykaniem na rowerku po ścieżkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez trzeba było robić to samo a nie tylko komentować aż na forum zazdrości
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja rozpoczynam turnus 12 04 2018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ktoś napiszę coś pozytywnego bo jestem zrozpaczona tymi opiniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba nazwać po imieniu kobiety ,same napastują meżczyzn mówie o t.z.w. statecznych mężatkach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wróciliśmy z mężem tydzień temu i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. To prawda , że zespół rehabilitantów młody ale kompetentny i z dużą empatią do pacjentów. Jedzenie bardzo dobre wręcz się dziwie , że były negatywne komentarze na ten temat chyba ,że coś się zmieniło. Niektóre pokoje z wysłużoną armaturą ale jeżeli chodzi o czystość to nie ma się czego przyczepić. Najbardziej mi przeszkadzały zachowania niektórych osób po wieczorkach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak to 12go skoro od 13go? Ale ok. czyli straszno zimno i brudno? Trzeba zabrać kilka "rudych"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to Ci współczuję. Z pewnością nie poczujesz się lepiej a pilnuj żeby ci nie zaszkodzili. Wszyscy mają takie same ćwiczenia bez względu na schorzenie. Lekarze badają 3 minuty. Zabiegi poskracane, jedzenie bardzo słabe (małe porcje) i ciągle to samo. Przez 24 dni 3 potańcówki. Zimno w pokojach, częsty brak prądu. Budynek zrobiony z jakichś płyt, pod jedną panią zarwała się podloga, mało nie wpadła na salę gimnastyczna. Personel bardzo młody , niedoświadczony, opryskliwy. Wczoraj wróciłam i idę od razu do lekarza rehabilitanta żeby mnie postawił na nogi po tym " sanatorium"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

oraz burdel
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja takze jade 12.04.ale po przeczytanych opiniach mam coraz wieksze watpliwosci czy jest to wlascowe miejsce aby byc prawodlowo rehabilitowany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami