słodko, część druga ;)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;) Będę sobie grać i pisać, zapraszam do wspólnego działania, razem przetrwamy tę kwarantannę ;) Na początku tejże miałam nastrój bojowy i obejrzałam sobie Orzeł wylądował oraz Działa Nawarony ;) Ostatnio zaś nadrabiam nowości filmowe, wybrałam Małe Kobietki i choć widziałam już dwie wcześniejsze ekranizacje i czytałam książki to nadal się wzruszam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jestem do tyłu, bo dziś jeszcze rogala z makiem upolowałam ;) A dzień na wariackich papierach i mi jakoś w ogóle Mikołajki umknęły. Ale w Święta się poprawię ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak tam wasze Mikołajki? Ja ubrałam sweter z reniferem i skarpetki w pierniczki i podjadam mikołajkowe słodkości :) Spodnie też mam, rzecz jasna, ale bez ozdób XD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I link ;)
http://www.youtube.com/watch?v=BdtiYwSP9ko
Chyba napiszę list do Mikołaja w sprawie płyty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Człowiek myśli, że w długi weekend pośpi sobie dłużej, a tu jak na złość codziennie budzę się o siódmej XD I już nie mogę zasnąć. Ale przynajmniej nie muszę wstawać XD Wylegiwanie się też jest fajne ;)
Nadrabiam kino, byłam na Jeźdźcach sprawiedliwości, Diunie i Spencer. Zachwycam się Diuną, jak dla mnie film roku! A muzyka Hansa Zimmera niesamowita
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jednak wolę Adele ;)
Obejrzałam wczoraj To na podstawie Stephena Kinga, wersję z 2017 roku. Dobrze się oglądało. I wcale nie było To takie straszne XD Choć parę razy się wzdrygnęłam, przyznaję. A dzisiaj część druga!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Czyste magnum. Czekałam bardzo i gdy ruszyła przedsprzedaż biletów, zrobiłam rezerwację.
Seans w dniu premiery, kameralny, idealna miejscówka.
Historyczne wydarzenie. Nigdy tego nie zapomnę.
Co do piosenki, jednak zostanę przy trafnym i akuratnym wyborze "no time to die".
Całość fantastyczna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.youtube.com/watch?v=DeumyOzKqgI bo ucięło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No Time To Die, czyli byłam w kinie na Bondzie :) Bardzo żałuję, że to ostatni Bond z Danielem Craigiem, bo bardzo mi się podobał jako agent 007, a ta najnowsza odsłona to Bond uczuciowy, niemalże romantyczny ;) To Bond, jakiego jeszcze nie było ;) Gdyby tylko ta piosenka była lepsza, jakoś mi nie leży, niestety. Dlatego zostawiam nutkę Adele z mojej ulubionej części
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nic nie da, sąsiad też nie ma ciepłej wody XD Tak jak pół Wejherowa XD Ale kocyk mam, rozgrzewający kryminał też, wodę sobie zagrzeję i jakoś przetrwam XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamieszkaj "na chwilę" u sąsiada :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od dzisiaj nie mam ogrzewania ani ciepłej wody, warunki polowe XD Przed chwilą umyłam włosy a to nie lada wyczyn teraz XD Jakieś rady, które mogłabym wykorzystać? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>No i Vi stała się kobietą upadłą.
I to całkiem niechcący! I w dodatku przy dzieciach! Kto by pomyślał XD
Trolinko, dzięki bardzo za fachowe rady, zastosuję się. I naprawdę miłego wieczoru życzę, niech mój nadgarstek nie zaprząta Ci głowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i Vi stała się kobietą upadłą.
Koniec świata, pani Popiołkowa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trudno skupić się na miłym wieczorze, żyjąc w niepewności czy dobrze oceniłaś swój stan po upadku.
Kolano i nadgarstek to delikatne miejsca. Cała prawda wyjdzie za dzień lub dwa.
Usztywnij nadgarstek opaską i nie forsuj się.
Miłego wieczoru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkolne hole są niebezpieczne, mówię wam. Wracałam dziś z dyżuru, po drodze musiałam jeszcze wejść do pokoju nauczycielskiego po książki i wychodząc wdepnęłam w jakąś rozmazaną maź, poślizgnęłam się i runęłam ;) Padając myślałam tylko, żeby nie na twarz, bo nie chciałam zniszczyć okularów XD W dali widziałam klasę ,z którą miałam mieć właśnie lekcje, wstałam więc z godnością i jakoś dotarłam pod salę. Dzieci chyba się zmartwiły i przejęły, bo zapytały się czy żyję i czy nic mi nie jest XD Kolano mnie trochę boli oraz nadgarstek, ale będę żyć :) Miłego wieczoru :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.youtube.com/watch?v=WY2r28M1TrY

Damn, co jest z tym cięciem postów, ja się pytam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Morten Harket świętuje dziś urodziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę bez spojlerow XD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i Hades :) Najwierniejszy z wiernych :]
http://youtu.be/eDK3kzJjzmI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

muza na dziś (770 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...