strasznie sie poce podczas jazdy

strasznie sie poce podczas jazdy rowerem, pot zalewa mi oczy nic nie widze i sie wtedy przewracam co robic? poradzcie mi help!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: strasznie sie poce podczas jazdy

zamontuj sobie poduszki powietrzne airbag albo najlepiej zanim sie przewrócisz napompuj materac rzucaj i wtedy sie naniego przewracaj mozesz tez jak araby wozic turban na głowie powinien odessac wszystki pot:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: strasznie sie poce podczas jazdy

Noo.. kup sobie opaska na na głowe.. albo jezdzij w hustce.. mozna tez kupic mały wiatraczek na paterie.. w twoim przypadku moze dwa :D i zamontowac na kierownicy :D:D albo poprostu zamontuj se KLIME :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: strasznie sie poce podczas jazdy

potek napisał(a):

> strasznie sie poce podczas jazdy rowerem, pot zalewa mi oczy
> nic nie widze i sie wtedy przewracam co robic? poradzcie mi
> help!!!!!

to OK, czyli wykorzystujesz rower do maxa
bo jak nie chcesz się pocić to nie wychodź z domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam podobny problem podczas jazdy samochodem - wcale nie chodzi o to, że w kabinie jest ciepło, bo albo mam otwarte okno, albo włączoną klimatyzację. Mam wrażenie, że jest to spowodowane przynajmniej w części stresem jaki jeździe towarzyszy. Rozglądałem się za sposobami na nadmierne pocenie się, ale żaden popularny domowy sposób nie przyniósł długotrwałych efektów. Czytałem tu etiaxil.pl/#jak-dziala-etiaxil że są bardzo mocne antyperspiranty, które stosuje się co kilkanaście dni, korzystaliście z czegoś takiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to już lepiej niż te niespieranie przewrócić się na rowerze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...