stylizacja włosów

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
dziewczyny - podajci eproszę namiar na jakiegoś sprawdzonego fachowca od włosów. chciałąbym zmienić dosyć gruntownie uczesanie:)
do tej pory chodziłąm do szymona ale to nowe studio niezbyt mi odpowiada:/ i chyba poszukam kogoś nowego....
wstępnie umówiłam się do Bogny - jakieś opinie...?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

ja już pisałam o klipsie, naprawdę polecam!
Wcześniej zaglądałam przez 3 lata do wielu salonów fryzjerskich, ale nigdy nie byłam tak zadowolona, jak po wyjściu z klipsa.
Tym bardziej, że chcesz zmienić odważnie fryzurkę.

Klips- 0585583848
ul. Krzywoustego przy rynku na Przymorzu.
Pani Kasia, Gosia lub Aneta.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

Jaszczurko u Bogny jest rewelacyjnie. Dośc drogo ale naprawdę warto. Polecam tez en Vogue - kawałeczek dalej, ceny podobne i dziewczyny tez sa świetne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

A mozecie podac namiary na te 2 salony? Tez szukam fryzjera, u ktorego bez strachu usiade na fotelu i nie bede musiala tlumaczyc jak ma mnie obciac, tylko sam/a cos zasugeruje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

ja polecam "Klips" rewelacja
chodze tam od jakiegos czasu i jestem mega zadowolona

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

http://www.en-vogue.pl/
http://www.bogna.net/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

A jesli chodzi o te 2 salony, do kogos konkretnego trzeba sie umawiac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

Jeśli chodzi o en vogue to panujeopinia, że najlepsza jest p. Kasia chociaz ja byłam u Magdy zadaje się i byłam baaardzo zadowolona. tam po prostu chyba wszystkie są super.
U Bogny wszystkie moje znajome trafiały albo do Bogny albo do pana, który nie pamiętam jak się nazywa ale jest jedynym panem który tam pracuje:) Nie wiem więc czy jest tam tylko ta dwójka czy po prostu wszyscy się umawiają do nich. Słyszałam kilka takich opinii, że jeżeli chodzi o koloryzację to p. Bogna często nie daje sobie do końca rady ale za to świetnie tnie...z kolei ten pan na pewno doskonale i farbuje i strzyże bo na to żywym przykładem jest moja przyjaciółka - kombinatorka (jeżeli o włosy chodzi) i od niego wychodzi zawsze piekna jak księżniczka bo on nigy nie pozwolił aby zrobiła sobie krzywdę i zawsze świetnie doradził:)To tyle ode mnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

Wielkie dzieki, Oliwka:-) Moze wyprobuje ten En Vogue:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

i jak tam po wizycie w salonie en vogue???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

No jeszcze nie bylam tam, niestety:-( Dlatego ze kawalek drogi mam do 3miasta teraz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

Niedawno sama chciałam sobie zmienić fryzurkę no i za poleceniem forumowiczek udałam się do "klipsa" - efekt - wyszłam z salonu w podobnej fryzurce jak weszłam :/ Pani Kasia stwierdziła, że mi w takiej fryzurce najlepiej będzie i tylko trochę pocieniowała mi włosy i przycięła grzywkę. Nie wiem czy było to spowodowane tym, że miała ogromny poślizg czasowy i oprócz mnie w tym samym czasie robiła fryzurki jeszcze dwóm innym paniom, czy się nie zrozumiałyśmy. Nie mogę powiedzieć, że mi się nie podoba to co zrobiła, ale oczekiwałam czegoś więcej i na mnie ten salon nie wywarł jakiegoś specjalnego wrażenia no ale nie każdy fryzjer musi każdemu pasować. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

ja tez zaczelam chodzic do klipsa fakt ze mnie tez czasem deerwuje ze umawiam sie np z pania kasia czy aneta a polowe roboty robi za nie ktoras z uczennic ale i tak jestem zadowolona a to ze maja duzo klientek to chyba dobrze swiadczy o salonie;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

dziewczyny,czy któras z Was moze wstawić fotke fryzurki z salonu "klips"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

Polecam salony O'LA na Fikakowie i w Gdyni Głównej na Starowiejskiej! Pani Ola jest SUPER! Potrafi bardzo dobrze dobrać fryzurę i kolor. W tej chwili mam asymetryczną fryzurkę i czuję sie super, nigdy wcześniej nikt nawet nie zaproponował mi takiego rozwiązania. Generalnie wcześniej niewiele mi proponowano, a chodziłam do wieeeeelu salonów. Na prawdę polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

A ja po raz kolejny polecam Sylwię z Pracowni Fryzjerskiej we Wrzeszczu. To, co wyczarowała mi na głowie w dniu mojego slubu przeszło moje najśmiejsze oczekiwania. A ja przez pól roku "biadoliłam", że mam przylizane 3 włoski na krzyż! Przekonała mnie, że nie warto wydawać pieniązków na próbną i że mam jej zaufać, jak przez ponad dwa lata, kiedy do niej chodzę. Jak będę mieć zdjęcia, to może nie wytrzymam i sie pochwalę ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

rzaba, a gdzie mieści się ten salon?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

do ika,prosze podaj mi nr telefonu do Twojego salonu w Gdyni,jakie tam sa ceny? pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: stylizacja włosów

Lemka, salon mieści się na ulicy Topolowej. Jak patrzysz na liceum to będzie po prawej stronie, niestety numeru budynku nie pamiętam. Jest napis "Pracownia Fryzjerska" i posągi lwów przy wejściu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robi dużą różnicę - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/layrite-grooming-all-in-one-spray-stylizujacy-wlosy-55ml.html Jest odpowiedni m.in. do profesjonalnych zastosowań. Kwestia jedynie taka, na czym szczególnie wam zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...