sukienka Asos - pytania

Witam. Strasznie podobają mi się sukienki tej firmy, ale dostępne tylko na allegro. Czy ktoś zamawiał i może mi powiedzieć czy są fajnie wykonane i jak z rozmiarówką jest? Trochę boję się zamawiać bez mierzenia, bo biodra mam i lekki brzuszek po ciąży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka Asos

Zamiawiałam na Allegro u sprawdzonego sprzedawcy i jestem zadowolona. W moim przypadku była to koronkowa sukienka midi. Wykonanie bardzo dobre, jakość sama w sobie także, sukienka bardzo ładna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka Asos

Ja zamawiałam w zeszłym roku bezpośrednio z Asos. Przesyłka szła 2 miesiące, po czym kurier Impostu wrzucił mi ją do skrzynki. Przesyłkę ktoś wyjął, ukradł z niej ciuchy, a opakowanie wyrzucił pod skrzynką. Interweniowałam w Asos (5 maili wysłałam). W końcu przysłali towar, tym razem po 2 tygodniach. Impost ma swoje punkty w rożnych dziwnych miejscach. Moja paczka była w sklepie elektrycznym.Sukienka którą zamówiłam była okropna, co najmniej 2 rozmiary za duża, jak dla babci. Nie te kolory, tandeta straszna, odesłałam, 30 zł mnie to kosztowało. Chyba z Allegro lepiej już zamówić najwyżej odeśle się bez problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka Asos

A ja nie miałam żadnych problemów z przesyłka bezpośrednio z Asos. Przyszła przed terminem, zajęło to jakieś 10 dni. Płatność kartą kredytową. Towar zgodny z opisem i duuużo taniej niż na allegro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie - https://www.merg.pl/product-pol-130975-Dakota-Koronkowa-sukienka-z-dlugim-rekawkiem-i-dekoltem-chabrowa.html
Piękna, estetyczna, klimatyczna, robi różnicę, ale wiadomo, że przecież nie każdemu to musi pasować.
Ona akurat wymaga pięknej figury, ale tak można rewelacyjnie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...