sukienka na poprawiny

Temat dostępny też na forum: Wesele Oliwa
dziewczyny czy rozglądałyście się już za sukienkami na poprawiny??Dzisiaj byłam w Wejherowie i niestety niczego nie znalazłam, zastanawiam się gdzie szukac??gildia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

Byłam się wstepnie zorientować w sprawie sukienek na poprawiny i niestety nie jest dobrze. W Gildii wybór najwiekszy, ale przeważaja sukienki "balowe", chociaz jedna wpadła mi w oko. W Galerii Bałtyckiej wogle nie ma sukienek. Czekam na sezon letni, mam nadzieję, że będzie w czym wybierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

niestety gabcia ja na czekanie do sezonu letniego nie mogę sobie pozwolic:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

hmmm a może kupisz przez Internet? Myślałaś o tym? bon prix ma duzy wybór
http://www.sklep.nife.pl/ albo tu. Najwiekszy wybór jest na allegro:) Nawet jeśli nie bedzie leżała idealnie, zawsze można poprawić u krawcowej a ceny tez są najlepsze na allegro:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

ja mogę polecić dwa miejsca - jedno to Hala targowa w centrum gdanska na przeciw baszty Jacek - obok jest duży rynek :) na górze jest salon slubny a na przeciwko sklep z sukienkami róznymi balowymi itd - piękne a ceny niskie !! kupilam przepiękną sukienkę za 160 zł, białą ale bardzo ładną. Potem jak się przeszłam to widziałam kilka też super i nawet żałowałam :PPP

Po drugie - ostatnio przebiegłam się na szybkiego po Centrum Chrobrego (albo coś w tym stylu, nie pamiętam nazwy nawet - ale mają same ciuchy i mnóstwo kiecek).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

a gdzie jest to centrum chrobrego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

http://kartes-moda.pl/szyfonowa-sukienka-kokarda-ecru-3442-p-90.html

A ja zamówiłam przez internet, jest piękna i nie droga :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

na hallera - to jest tam gdzie kiedys byl makret budowlany NOMI. niedaleko tego cmentarza na zaspie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

dzieki, jak tam gdzie nomi to trafie-mam przynajmniej taka nadzieje:)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

ja nie wiedzialam ze to tam - i szlam z buta od przystanku tramwajowegooo, a byly wtedy mega zaspy:P szukalam hurtowni ktora jest za tym centrum - i przy okazji wpadlam tam i wypadlam, ale zobaczylam duzo sukienek i stwierdzilam ze warto bedzie tam podjechac z moja swiadkową :) wiem ze czynne codziennie do 19.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

na chrobrego muszę się koniecznie wybrac.Dzisiaj byłam na Gildi, nic nie przymierzałam bo poszłam się rozeznac, ale nic szczególnego nie wpadło mi w oko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

Ja tam też się jeszcze wybiorę ze świadkową i z moją siostrą w poszukiwaniu kiecek dla nich na moje wesele :D ii na tą Halę Dominikańską bo na górze fajne ciuchy - szczególnie sukienki wpadły mi w oko, akurat na sezon letni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

ja się chyba zdecyduję na uszycie sukienki na poprawiny w tym samym salonie co szyją mi suknię, bo z tego co czytam to kiepski wybór jest, a jeszcze aby pasowało idealnie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

a ja byłam z mamą na hali w Gdyni i sukienek była cała maasa i to naprawdę fajnych, mimo że przebrane po karnawale były... babki tam mówiły że zapraszają w kwietniu bo wtedy mają świeże dostawy. Na pewno się tam wybiorę, bo ceny bardzo przystępne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

http://www.desperadolondon.com - tam dosyć sporo sukienek, różnych. Osobiście mam dwie z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Długo szukałam dla siebie na poprawiny przeszłam wszystkie sklepy w Trójmieście, podobały mi się sukienki za 1000 zł jedynie- wcale nie jakieś super, a kupiłam desperado za 130zł i wszyscy goście byli pod wrażeniem :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

mozesz podac na jakiej to ulicy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

ta hala w Gdynii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sukienka na poprawiny

własnie przeczytalam twoj post...o jakiej hali w gdyni piszesz?? bo ja wlasnie z mamą musze isc szukac sukienki na slub siostry?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???