zdziwilam sie czytajac komentarz ze surowek malo i ze zimne...
ja dostaje tam zawsze takie porcje ze ledwo moge je zmiescic a jak jeszcze popijam woda z imbirem to w ogole pozniej sie nie moge ruszac:)

jedzenie bardzo dobre, zdrowe, pozniej czuje sie bardzo dobrze, nei jak po kebabie gdzie next week zdycham. porcje ogromne, ostatnio biore zupe +surowki+ bulka a i tak wychodze ozarta.

fajny klimat z dzieciarnia choc osobiscie od nich stronie, ale super ze jest takie meijsce przyjazne mamom i co najwazneijsze oddzielone.

widze sporo starszych ludzi co mnei tez cieszy bo widze ze przekonuja sie do zdrowego trybu zycia a nie tylko bary mleczne z tlustym obrzydliwym zarciem a tfu.

obsluga tez bardzo mila, widac ze panie nei sa jakimis bzdziagwami a serio inteligentne, skromne i pomocne. moim zdaniem super.

jedyne co doprowadza mnie tam do szalu to muzyka. ILE mona sluchac w kolko tejk samej piosenki? "czuje w sobie wielka sile czuje w sobie wielka moc"...nawet nei wiem kto to spiewa ale szalu dostaje za kazdymr azem jak to slysze a chodze codziennie i o roznych porach.

moim zdaniem super alternatywa dla wszelakich bistro i jadlozarcia.

pozdrawiam klientow i obsluge!