Korzystałam z opieki rehabilitacyjnej w Reh-up przez trzy lata. Zastosowałam się do podpowiedzi lekarza ortopedy i dzięki temu chodzę o własnych siłach, jedynie w terenie ewentualnie wspomagam się kijkami. Dzięki masażom i gimnastyce rehabilitacyjnej mój staw kolanowy, mimo postępującego zniszczenia, funkcjonuje lepiej niż przed rozpoczęciem kuracji. To wszystko dzięki kompetencji kierownictwa i rehabilitantów, w których ręce trafiłam. Już po pierwszych trzech miesiącach zajęć wiedziałam, że to właściwa droga i właściwe miejsce. Dodam, że korzystałam z usług odpłatnie, ponieważ NFZ nie daje możliwości długotrwałej opieki rehabilitacyjnej. Koszt cotygodniowej wizyty w Reh-up, moim zdaniem na tle innych trójmiejskich ofert bardzo przystępny, uznałam za wydatek priorytetowy, inwestycję w swoją jakość życia. Spotykałam tam osoby w zbliżonym do mnie wieku i sytuacji kondycyjno-zdrowotnej, które także korzystały z odpłatnych usług z bardzo dobrym skutkiem. Dziękuję za te trzy lata i polecam Reh-up innym potrzebującym.