szczury

Hej sąsiedzi. Ostatnio 2 razy widziałem potrąconego szczura na ul. Księżycowej. I raz na lotniczej. Czy ktoś ma problem z gryzoniami? Podrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie były szczury, to byli zwolennicy koalicji obywatelskiej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15

raczej zwolennicy idź w Pi*du
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

83.20.112.* walnij się w ten pusty pisowski łeb.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nudzi Ci się? Nie masz co robić?... to weź kij i po jajach się bij! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę, proszę już się odezwali zwolennicy koalicji obywatelskiej, widać po mowie nienawiści jaka płynie z ich komentarzy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 12

A ty z tęczowej (po)st(ko)muny odstaw sok z burska i nie oglądaj tvnienawiść.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

jeżeli ktoś ma problem to na własne życzenie. W gminie obowiązuje stosowna uchwała.
"Burmistrz Gminy Żukowo przypomina o obowiązku przeprowadzenia deratyzacji, której podlegają wszystkie nieruchomości zabudowane na całym obszarze gminy Żukowo. W szczególności należy zwrócić uwagę na pomieszczenia zsypowe i piwniczne budynków oraz miejsca najbardziej zagrożone bytowaniem gryzoni.
Obowiązek ten wynika z § 20 Regulaminu utrzymania czystości i porządku w gminie Żukowo, uchwalonego Uchwałą Rady Miejskiej w Żukowie Nr XVII/188/2015 z dnia 24 listopad 2015 r. "

Więc jeżeli coś do was przychodzi to wina wasza lub sąsiadów, gmina się wywiązała - nałożyła na wszystkich obowiązek :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo jeżdżą jak szaleni po drodze i nieuwazają na zwierzęta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dokarmiam, obce kotki i szczurki też, tylko potem przestają się ruszać a karmę mam specjalistyczną dosyć drogą i ładną różową.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

I co z tymi szczurami chodzą jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No chodzą,nawet drugie miejsce zajeli w wyborach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

i byli z twoją matką dlaczego jej nie zatrzymałeś parchu lub padluchu według uznania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...