szkoda, że nie ma oceny "zero"

Ta firma to porażka, nie wiem czy pracuje tam choć jedna kompetentna i zaangażowana w swoje obowiązki osoba. Przy podpisywaniu umowy pani z okienka podała dni, w jakie są wywożone śmieci z mojej okolicy, jednak 2 razy z rzędu nie zostały odebrane. Po kontakcie tel. okazało się, że pani była zbyt leniwa, żeby sprawdzić przekazywane informacje (kolejki nie było, byłam jedyną osobą w BOK-u!) i rzuciła sobie jakimś tam dniem, a wywóz tak naprawdę odbywa się w innym terminie. Świetnie. Wystawiliśmy pojemnik odpowiedniego dnia, a śmieci i tak nie zostały zabrane. Po kolejnym telefonie dowiedziałam się, że umowa jest "nieaktywna", bo leniwa pani nie przekazała jej dalej. Może sobie śniadanie w nią zawinęła? Więc kwitnę sobie od dwóch tygodni z napełnionym kontenerem i czekam aż łaskawie odbiorą śmieci.
Nikomu nie polecam, olewka, zero informacji, nikt nic nie wie, żeby się dowiedzieć czegokolwiek trzeba dzwonić po kilka razy i czekać na linii, bo przełączają z działu do działu, a w żadnym nie ma zorientowanego w sytuacji pracownika. Trochę informacji dostanie się od jednej osoby, trochę od innej, praca dla detektywa. Tragedia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoda, że nie ma oceny

mam prosbe do dyspozytorow wysylajacych wozy po smieci na rejony aby te wozy nie jezdzily po chodnikach od tego sa jezdnie jesli nie moga dojechac po jezdni to niech zostawia i nie biora icha miasto niech naprawi jezdnie my na jazde zadnych aut nie pozwolimy a kierowcy ,ich numerywozow podane zostana do wydzialu ruchu drogowego policji,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3