szukam dobrego fryzjera/ki w Gdańsku Oliwie na stałe

Temat dostępny też na forum: Moda i uroda
szukam dobrego fryzjera/ki w Gdańsku Oliwie czy ktoś kogoś poleci. ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego fryzjera/ki w Gdańsku Oliwie na stałe

Polecam zakład na Przymorzu "Magda". Pracują tam dwie Panie-Magda właścicielka i Gosia. Byłam na jednym strzyżeniu u właścicielki (też szukam stałej fryzjerki i przez jakiś czas strzygłam się w różnych miejscach na Przymorzu-trochę tu trochę tam...). Jestem w fazie zapuszczania włosów-także zależało mi na dokładnym podcięciu i jakiejś wizji docelowej fryzury. Pani Magda to naprawdę dobry fachowiec. Pani bez zadęcia i nadęcia, taka z którą chce się miło pogadać. Nie woła całą sobą, że jest guru fryzjerstwa i w ogóle jakich to nie posiada umiejętności. A i takie spotkałam...Mam nadzieję zagościć tam na dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak w Oliwie to polecam p. Asie w salonie studio 3 chyba tak jakoś się nazywa tam przy skm-ce ulica Komorowskiego na rogu obok piekarni.
Pani Asia zna się na włosach i ile razy by mi nie nakładała farby to zawsze jest idealny kolor, Taki jaki miał być. A do tego ekstra modeluje włosy, a ja mam trudne włosy. Robiła mnie już kilka razy na śluby do koleżanek. Ciekawe kiedy mnie będzie robić na własny ślub.
Polecam bardzo tą osobę. w Salonie panuje miła atmosfera i jest całkiem spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówisz że, tam dobrze i uczciwie farbują...hmm. Aby nie było, że rzucam bezpodstawnie oskarżeniami-farbowałam tam włosy kilkukrotnie. Jak jeszcze mi ich nie poniszczono i jak miałam równe do ramion. Kilka lat temu. Ale chodziłam do innej fryzjerki. Może w międzyczasie zmieniła się ekipa, może właściciel. A może pomyliłaś nazwy zakładów. Nie ważne co się mówi-dobrze czy źle- ważne by było głośno. Toż to reklama i ruch w interesie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Salon Studio 3 ul.Krzywoustego 1 Profesjonalnie i miło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...