szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

Temat dostępny też na forum: Kobieta Pruszcz Gdański
czy znacie może jakiś klub w trójmieście, do którego mogę zabrać swoje dziecko ale nie na zajęcia tylko żeby zostawić go pod opieką animatorki i pójść na 50 min zajęć fitness lub siłownię najlepiej w godzinach południowych.
chciałabym zacząć chodzić na fitness, ale mam 10 miesięczną córeczkę i nikogo w pobliżu z kim mogłabym ją zostawić. do godziny 16-17 pn-pt mamy totalny lus-blus i właśnie wtedy byłoby mi najlepiej chodzić na takie zajęcia. większość klubów prowadzi zajęcia od godziny 18.00, ale mi to nie odpowiada bo mąż wraca o 19.00 z pracy i chciałabym trochę z nim pobyć a poza tym wieczorem nie mam siły na większy wysiłek.
szczególnie zależy mi na okolicach pruszcza lub gdańska.
myslę, że taka oferta opłaciłaby się równie klubom bo np. w pruszczu kobiet z małymi dziećmi jest bardzo dużo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

SZukaj zajec w bingo chyba w poniedzialki maja dla mam z dziecmi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

znam bingo, chodziłam tam przed ciążą:) zajęcia z dziećmi są ok, ale mi chodzi i to żeby zostawić dziecko w kąciku dla maluchów i poćwiczyć samemu na siłowni lub zajęciach fitness. salony kosmetyczne już mają takie kąciki, pomyślałam, że i w klubach zacznie się to pojawiać ale jak sprawdzałam na stronach internetowych nic takiego nie oferują.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

są zajęcia w Fit Factory dla dzieci a sama możesz iść np na kardio, siłownie czy saunę. mają też kącik gdzie dziecko może na ciebie poczekać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

Co za bzdura ...

Ciekawe kiedy ktoś się zapyta gdzie są puby gdzie można zostwic dziecko.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

chyba coś ci się pokićkało... bar porównywać z klubem sportowym :/ bzdurą ten pomysł jest dla kogoś kto niema dziecka, lub ma mamę-babcię-nianię... ja mieszkam z dzieckiem sama, pracuję, mamę i babcię mam o 200 km za daleko a męża w Europie na zarobkach, chcę dbać o siebie i swoje zdrowie, a nawet pójść pobiegać nie mogę, no bo jak - trzylatka za rękę ciągnąć za sobą? Też szukam takiego klubu sportowego gdzie będę mogła ćwiczyć wieczorem - po pracy - a moje dziecko będzie miało w swojej grupie zajęcia sportowe lub się pobawi w kąciku z innymi dziećmi.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

Z tego co wiem to w Fit Factory jest kącik dla dzieci a w momencie kiedy mama cwiczy dzieci mają prowadzone zajęcia przez kogoś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

Fajna sprawa. Sama bym się wybrała ale znając moja małą skakałaby razem ze mną :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

ja też chciałabym, ale moje diabełki nie dałyby mi szansy na ćwiczenia:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

Diabełki?? Wielkie fitneski. mamasity sie odezwały. Masz czas na siedzenie przy komputerze to je zostaw w domu same.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

a ja uważam ze to super rozwiązanie, pierw wszyscy narzekają ze baby po ciązy o siebie nei dbają i latami zrzucają wine zbędnych kilogramów na ciązę a jak chcą cos ze sobą zorbic to nagle gromy się sypią. jesteście beznadziejni, tak samo powinno sie polikwidowac wszystkie "przechowalnie " dzieci w centrach handlowych tak ?? i wogole, zabronic dzieciom sie bawic a co w tym złego ze mama chce pociwczyc a dziecku atrakcje zapewnic ?? nie moze byc i wilk syty i owca cała ??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

O co w ogóle chodzi?! To jest dobry pomysł, że młoda mama chce sobie poćwiczyć na siłowni czy fitness lub chce po prostu poćwiczyć. Tylko nie każdą mamę stać na to aby wynająć sobie nianię czy zostawić dziecko z dziadkami (dla mnie to luksus). Większość mam siedzi w domu i zajmuje się dzieckiem/dziećmi i nie ma gdzie poćwiczyć choć niektóre by chciały. Jestem jak najbardziej za tym i czekam na info w tej sprawie !!!

A ci faceci (względnie bezdzietne kobiety), którzy będą teraz krytykować matki, które chcą o siebie zadbać : cicho siedzieć, o ! Najpierw próbujecie poderwać ponętną kobietę, która jest mega zadbana. Jakimś cudem dochodzi do tego, że postanawiacie z nią założyć rodzinę. Kobieta zachodzi w ciążę i rodzi WASZE dziecko. Potem ona wychowuje WASZE dziecko. Nie ma czasu dla siebie bo zajmuje się dzieckiem. Jak dzidzia już trochę podrośnie (w przypadku autorki wątku dzidzia ma 10miesięcy) to mama chce o siebie zadbać (zrzucić kilka kilo nadwagi czy pójść do fryzjera). I co słyszy? Że ma siedzieć w domu i zamknąć się !!! Ma sama nałożyć wałki na włosy, pofarbować włosy najtańszą farbą za 5-10 zł. a najlepiej zastosować rumianek (rozjaśnia włosy). A jak chce schudnąć to mniej żreć!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

MArcelek84 - zgadzam się ze wszystkim oprócz jendego - ja dzieci nie mam a popieram ;) wiec nie kazda bezdzietna tak mysli
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

Drogie Panie, nie przejmujmy się zgryźliwymi komentarzami przypadkowych osób tylko róbmy to co nam dyktuje rozsądek. Jeżeli Pani chce ćwiczyć, to bardzo się to chwali, na pewno będzie to robiła pomimo nieuprzejmych uwag jakichś anonimów. Aż nieprzyjemnie się czyta takie kąśliwe uwagi.. Ale cóż, zawsze znajdzie się ktoś kto swoje skrywane kompleksy będzie chciał wylać na forum z intencją że podyktuje komuś sposób na życie - bo widać na życie swoje/swojej rodziny nie ma wpływu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

Fundacja My to mamy organizuje zajęcia dla mam z dziećmi. m.in. aerobic , step, nordic walking, oraz zajęcia na basenie dla maluszków. Znajdziecie ich na fb lub na http://www.mytomamy.com.pl Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam klubu fitness do którego mogę zabrać dziecko...

Zapraszamy do Rodzinnego Centrum Fitness Studio S7

Mamy pokój zabaw dla dzieci, gdzie wasze pociechy mogą zostać na czas zajeć.
U nas można też zorganizować urodziny dla dzieci lub skorzystać z oferty zajęć przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.

Więcej informacji na stronie http://www.studio-s7.pl lub na naszym fanpage'u https://www.facebook.com/s7Pruszcz

Do zobaczenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

reklama (7 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (137 odpowiedzi)

Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej,...

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...