szukam przyjazni, reszta przyjdzie z czasem

Temat dostępny też na forum: Towarzyskie
mam 40 lat, jestem po wypadku samochodowym który miałem w wieku 9 lat, 4 lata jezdziłem na wózku inwalidzkim. na dzien dzisiejszy doskwiera mi samotnosc, moze cos ktos poradzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki związek ma wypadek sprzed 30+ lat z twoją obecną samotnością?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakis napewno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotność i brak kontaktu z innymi to problem wielu ludzi. Dzisiaj niepostrzeżenie izolujemy się od siebie. Każdy zapatrzony w laptopy ,smartfony itp. Co raz mniej ze sobą rozmawiamy . Natomiast zawrzeć dzisiaj przygodną znajomość choćby tylko do samego towarzystwa ,spędzenia wolnego czasu razem, aby porozmawiać o tym i owym to już zaczyna graniczyć z cudem . A co będzie za paręnaście lat ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdzie mieszkasz ? Jaki masz problem z kontaktami. Czy wychodzisz lub wyjeżdżasz na wózku z domu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytanie ze zrozumieniem to jednak ciężka sprawa , na wózku jeździł 4 lata (do 13 roku życia) teraz ma 40 ! Taka trauma z dzieciństwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam przyjazni, reszta przyjdzie z czasem

Chętnie popisze z toba spotkanie@vip.onet.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam przyjazni, reszta przyjdzie z czasem

Cześć :) masz ochotę popisać może poznać. Mam 43 lata. Mój meil : m.rumianek353@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...