szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Temat dostępny też na forum: Na drogach Trójmiasta Motoryzacja
witam wszystkich poszukuje swiadka a najlepiej kierujacego bialego busa marka nieznana ktory tego dnia czyli 25.10.2013 okolo godz 12 w poludnie jechał ul chrzanowskiego w kierunku polanki i prawdopodobnie przejechal na pomaranczowym a zza nim pani ktora uderzyla w moje auto.kolizja dotyczy dwoch aut jedno czyli volvo jechalo szymanowskiego w kierunku rymonta ,ruszylo na zielonym a drugie ktore w nie uderzylo golf jechalo w kierunku polanki a pani kierujac golfa nie twierdzi jedno znacznie ze jechala na zielonym poprostu twierdzi ze musialo byc zielone bo przed nia jechal samochod czyli bialy bus nie stety bez swiadkow prawdopodobnie nie znajdzie sie winny a moje a ja nie naprawie auta bo niestac mnie na taka naprawe prosze wszystkich mogacych pomuc o kontakt tel lub sms pod nr 506071989
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Niestety tylko słyszałem z okna huk i jak wyszedłem, było już po wszystkim. Współczuję. A pani od golfa jeśli rzeczywiście wyskoczyła na wczesnym czerwonym, powinna się przyznać. Nieumiejętność prowadzenia samochodu nie zwalnia z prawdomówności. Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

witam dziekuje za odpowiedz moze ktos z sasiadow pana zauwazyl tom sytuacje albo moze pan sobie cos wiecej przypomni narazie sprawa jest na policji bedziemy przesluchiwani ale pani z golfa twardo twierdzi ze to nie jej wina .
jeszcze raz dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Ale do czego ma się przyznać, jeżeli nie jest tego pewna na jakim świetle wjechała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Chłopie Twoja pisownia i składnia irytuje. Nie bardzo wiem przez to, o co chodzi. Ale jedno zrozumiałem, że Ty też nie widziałeś, na jakim świetle kobieta przejechała skrzyżowanie, tylko przypuszczasz. Dlaczego więc oskarżasz ją, że idzie w zaparte? Bo nie stać Cię na remont auta i ona ma zapłacić? Jak Cię nie stać, to jeździj ztm (albo mogłeś opłacić AC).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

czlowieku jak ci pisownia nie pasuje to juz na poczatku tej wiadomosci wylacz komputer w tresci wyraznie jest napisane szukam swiadka a nie jakiegos poligloty co siedzi przed kompem patrzy komu dokopac bo cale zycie byl kopany przez innych i inne .
ponadtto czy powinnismy oplacic ac czy nie to nie Twoja sprawa a gdybyc wiedzial to od wyplaty odszkodowania jest ubezpieczalnia pozatym przeczytaj tresc dobrze a nie czepiasz sie szczegulów zreszta nie wiem czemu ponizam sie do poziomu imbecyla i mu tlumacze bo on sam wie najlepij

a wiec pozdrawiam cie malo inteligentny czlowieku >

prosba do innych forumowiczow prosze pisac na temat bo z niecierpliwoscia czekam na jakiegos swiadka zdarzenia z góry dziekuje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

jeszcze jedno do pana "strach sie bac" przeczytaj głąmbie ze volvo ruszło na zielonym a wiec jak ta pani mogla jechac tez na zielonym mysl czlowieku mysl a nie zaprzataz forum bzdurami
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Wydaje mi się, że powinieneś trochę wyhamować, bo zaraz znajdzie się świadek, który widział jak volvo wjeżdżało na czerwonym i wtedy będziesz miał problem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

i kup sobie słownik zanim zaczniesz komuś cisnąć od imbecylów, szanuj polski język, bo co post to aż zęby bolą od Twoich błędów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Zwłaszcza to "głąmbie" jest wybitne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Czy wy ludzie jestescie normalni tak sie zastanowcie zanim odpowiecie wątek jest odnośnie świadka kolizji a wy bzdury wypisujecie po co jest to forum wy powinniście iść zupełnie na inne forum może jakieś forum polonistyki albo wiem grupa wsparcia dla imbecyli .Prosze ludzie zalózcie swoj wątek piszcie tam do bólu cisnijcie sobie ile wejdzie a poważne sprawy zostawcie dla innych .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

poważna sprawa to język polski, twój analfabetyzm nas poraża, ostatnie zdanie ma tyle błędów, że ja pitole.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Dziękuje za treściwe odpowiedzi jednak na forum trójmiasto to można liczyć na pomoc .
Będę polecał wszystkim potrzebującym pomocy po prostu super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

jednak Ci pomogliśmy, bo chyba w Twojej ręce pojawił się wreszcie słownik.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Wyżej w poście, mamy takie perełki jak: " tom sytuacje" i "narazie". Tu mamy takie kwiatuszki jak: "ponadtto", "pozatym" i "szczegulów" :))) Jak można robić tak podstawowe błędy ? Już nie wspomnę o przecinkach, kropkach, literówkach i polskich znakach!
Przypominam też, że zdanie zaczynamy z dużej litery, Panie arkjef !

"a wiec pozdrawiam cie malo inteligentny czlowieku > " No tutaj to Pan zaszalał, po prostu brak słów i totalny szok ! Tak czy inaczej stosując się do Pańskich słów, pozdrawiam Cię...

Buhahahahaha co za asior ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Wszystko się zgadza poza jednym szczegółem - zdanie rozpoczynamy wielką literą.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Koniecznie musiałeś odświeżyć wątek, który nie miał żadnej odpowiedzi od ponad 3 miesięcy? Jeśli tak Cię bawią błędy ortograficzne to musisz być naprawdę prostym człowiekiem :).
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

Co prawda to prawda popieram wypowiedz prostak zawsze będzie prostakiem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam swiadka kolizji na skrzyzowaniu ul.chrzanowskiego i ul.szymanowskiego z dnia 25.10.2013

przyganiał kocioł garnkowi...........
gościu, ludzie dobrze ci radzą, zainwestuj w słownik ortografii a jeśli szkoda ci kasy, to chociaż poprawiaj te błędy, które komp ci podkreśla takim czerwonym szlaczkiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.