szycie łąkotki - powrót do sportu możliwy?

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Jak w temacie - kogo spotkała ta wątpliwa przyjemność rozdarcia łąkotek i zerwania więzadeł?? Wróciliście do pełnej sprawności i sportu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szycie łąkotki - powrót do sportu możliwy?

Podstawowe pytanie to do jakiego sportu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szycie łąkotki - powrót do sportu możliwy?

Mój mąz miał dokładnie taki zabieg, po kilku miesiącach rehabilitacji teraz ćwiczy na siłowni. Jak najbardziej odzyskał pełną sprawnośc ale w piłkę już nie gra, ale to z obawy o ponowną kontuzję. Sportowcy zawodowi po takich zabiegach bez problemu graja dalej, także głowa do góry, podstawą jest wybór dobrego lekarza który zrobi zabieg i porządna rehabilitacja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szycie łąkotki - powrót do sportu możliwy?

Siłownia? to kamień z serca :)
Ja jestem na etapie rehabilitacji po zabiegu, strach mnie obleciał, że zostanie co najwyżej basen, co by nogi w większym stopniu nie obciążać, bo uczucie jest mega nieprzyjemne.
Dzięki za info i słowa otuchy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szycie łąkotki - powrót do sportu możliwy?

Na początku było ciężko, mąz jeszcze 8 miesięcy po zabiegu kulał na tą nogę i właśnie pójście na siłownię bardzo mu pomogło! Wybrał sobie opcję z fizykoterapeutą, on mu dobrał ćwiczenia i zmieniał co jakiś czas. Stan nogi bardzo sie poprawił, przestał kuleć i po jakimś czasie odbudował mięśnie i teraz w ogóle nie widać która noga była operowana, bo na początku była o wiele chudsza od tej zdrowej. Także powrót do pełnej sprawności jest jak najbardziej możliwy:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szycie łąkotki - powrót do sportu możliwy?

Trzyma się łąkotka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, jest możliwy choć to droga przez fizjoterapię i powolny, ostrożny trening., Polecam art. https://www.naszarehabilitacja.pl/a,96,rehabilitacja-kolana.html
nr. tel 796-720-820
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ? (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ?

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...