takiego lekarza należy usunąć z listy..

Dziewczyny, nie wiem jak możecie chwalić takiego gbura i koniowala. Trafiłam na izbę przyjęć z krwawienie 5 tc. Pan doktor całkowicie mnie olal, nie zbadał, zero zainteresowania pacjentka gdyż ma zabiegi i mam poczekać kolo 6 godzin. Kazał mi się udać do mojego prywatnego lekarza. Na drugi dzień kolo 22.00 trafiłam z ostrym bólem, krwawieniem i prosto na stół! Okazało się, że miałam ciążę pozamaciczna! I tak postępuje super lekarz, którego tak chwalicie? Przez takiego lekarza mogłam stracić życie a moje dzieci matkę! Nie podaruje mu tego!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: takiego lekarza należy usunąć z listy..

Osobiście, nie czekałabym kolejnej doby, tylko posłuchałabym rady i udała się do swojego ginekologa. Już na samą myśl o procedurach na izbie przyjęć (czyt. min. 5 godzin czekania) odechciewa mi się leczenia za tzw. "publiczne" pieniądze.

To nie lekarz, lecz obecny system opieki zdrowotnej wymusza trudne decyzje: jeśli na dyżurze jest tylko 1 specjalista, to w jaki sposób ma on obsłużyć wszystkich potrzebujących???

Dr Szczypek podczas prowadzenia moich ciąż wykazał się daleko idącą zapobiegliwością i Pani ocena jest, w moim odczuciu, krzywdząca.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0