umówiłam się na usg.czekałam trochę bo termin był niewiadomą-kiedy się zbierze odpowiednia grupa,żeby lekarzowi opłacało się przyjechać.doczekałam.w tym dniu zadzwoniono do mnie 2 razy-także z pytaniem czy na pewno przyjdę.przyszłam 4min spóźniona bo byłam z dzieckiem w wózku więc musiałam pójść na podjazd, poczekać na windę, rozbierałam dziecko,żeby się nie zgrzało..pani w rejestracji zaczęła od tego,że to moja wielka wina, że się spóźniłam i weszła już kolejna osoba...przez telefon upewniano mnie,że wizyta trwa ok40 min...byłam w szoku.jeśli lekarz miał dla mnie ponad pół h, rano telefonowano do mnie czy potwierdzam wizytę a sama wizyta kosztuje 250zł, to ja oczekuję tolerancji przynajmniej w zakresie paru minut. ewentualnie telefonu gdzie jestem.zrozumiałem dla mnie byłoby , gdyby moją wizytę skrócono o 5min. nic ponad to.rejestratorka, kiedy jej powiedziałam co myślę o takim postępowaniu, odpowiedziała mi mi-"i co ulżyło pani?"bezczelność w czystej postaci, żadnych oporów.buta, arogancja.od lat nie byłam w prywatnej placówce zdrowia z takim podejściem do płacącego ciężkie pieniądze pacjenta.jestem załamana poziomem obsługi w tej placówce.odradzam każdemu.