Zapisałam się na kurs fransukiego w ich filli w Gdyni. Pani w sekretariacie wodziłą mnie za nos, mówiac ze oczywiscie ze utworzy sie grupa ze w Gdyni, w weekendy spoko. Co sie potem okazało, grupa nie została utworzona. Ja pieniadze wpłaciłam (100zł + 1 rata). Na poczatku przesuwali termin rozpoczecia sie zajęc. Miało byc max 2 tyg. Przesuneli o miesiac. Po cyzm okaząło sie ze zajecia zostana zupełnie odwołane i grupy nie bedzie. Pani chyba za bardzo mnie nie zrozumiała: powiedziałam ze pasuje mi TYLKO weekend i na dodatek w Gdyni. Pani w sekretariacie zaproponowała mi dni w ciagu tygodnia.;/ albo wrzeszcz. Poza tym poinformowała mnie ze zerezygnowac moge po pierwsyz,m dniu rozpoczecia sie kursu. SPojrzałam do umowy a tam bylo jasno i wyraźnie powiedziane ze jesli rozwiaze umowe przed odbyciem sie 1 zajec to wszytskie pieniadze zostana mi zwrócone. Wiec szybko zareagowałam i wystsowałam maila. Pani upewniała mnie ze wszytskie formalnosci zostaly dokonane, ze pieniadze wplyna na moje konto za MAX 14 dni (tak tez jest w umowie). Za chwile mija miesiąc. Nadal nie mam pieniedzy. Dzwonie tam codziennie a pani z sekretariatu dalej wodiz mnie za nos mówic ze zadzowni do wrzeszcza, ze zapyta, ze pani ksiegowa to i tamto.. Wg mnie oszukują. Ale ja jestem osobą która się domaga swoich praw i ja te pieniadze wyciagne.
Nie dajcie się oszukać!
Powodzenia.
Nie polecam.