troszke sie zawiodlam

jesli chodzi o izyde to zaskoczyla mnie pani kosmetyczka mowiac ze kwasy AHA to zabieg nawet rozlozony na 10 wizyt ??? , niestety koszta wykonania tego zabiegu w innych salonach sa o wiele nizsze i mniejsze serie , nie dostalam rowniez informacji na temat mikrodermabrazji

jesli chodzi o solarium niby nowe lampy ale opalaja jak zwykle
czas moze na inwestycje w nowszy sprzet , nie znam sie na tym ale 10 minut mojej ciemnej karnacji tutaj nie starcza

jedynie moge polecic depilacje z ktorej korzystalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Producent Viviean zaleca wykonanie profesjonalnego zabiegu Glyco Exfoliant w serii 10 zabiegów. Wykonanie jednego zabiegu (zabieg właściwy + maska) zajmuje ok.1,5 godzinny. Duża liczba klientek, którym ten zabieg wykonujemy, oraz opinie które codziennie słyszymy pozwalają nam z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że cena którą oferujemy jest ceną bardzo konkurencyjną. Wszystkich zainteresowanych cenami naszych usług,w tym również zabiegu Glyco Exfoliant odsyłam na stronę www.studioizyda.com , gdzie zamieściliśmy cennik.
Lampy w solarium są systematycznie wymieniane. Kupujemy tylko oryginalne lampy renomowanego producenta Heraeus Hanau (www.heraeus.com) model Magic Sun 26/160. Dla tego modelu producent gwarantuje całkowity czas pracy 800-1000 godzin !!! Lampy, na dzień 5 listopada, mają zarejestrowany czas pracy 56 godzin !!!
Heraeus Magic Sun to obecnie najlepsze lampy dostepne na rynku, gwarantujące wspaniałą, a co najważniejsze BEZPIECZNĄ opaleniznę !!!
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odpowiedź obiektu:

po 1000 godiznach lampy sa dobre ale dzialaja jak piekarnik , powiedzmy ze na 600 - 700 sa ok troszke fachowosci prosze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0