trwa obca inwazja, a wy ani mru mru!

Od paru dni w naszych miastach, miasteczkach, wsiach, przysiółkach i w Sopocie widać Obce. Żadna niespodzianka, mieli być już wcześniej, ale teraz je widać.

Me Voice "nadejszło", a wy nic?! Nie próbujecie, nie bawicie się tym? Nikt się jeszcze nie zderzył z nikim/niczym? Nikt nie dostał przepukliny przenosząc któryś po schodach? Nikogo nie bolą kolana od zbyt niskiego, twardego i mokrego siodełka? Nikt nie oglądał sekcji bebechów wnętrza?

Panele boczne, nośniki reklamy, są z lekkiej plastikowej dykty, mocowane na byle jakie rzepy: ostatnie wiatry kilka zerwały, można było "oglądać kotka, co ma w środku". Liczę na wysyp tanich komponentow Bafangow na bazarkach, chętnie sam coś kupię. A te ograniczniki uślizgu prawej śruby tylnego koła? Lepsze niż te "holenderskie" w moich rowerach, prędzej czy później podobny sobie sprawię.

Zapraszam publiczność do komentowania, skoro tut. dziennikarze nie dostrzegają inwazji...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O co ci chodzi?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

rowery mevo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszyscy słyszeli nikt nie widział, takie UFO i gdzie jest moje 40 baniek, które mogło pójść na infrastrukturę ? Gdzie jest moje 40 baniek! :D
a na serio tu są poważni ludzie, co mają rowery i na ch* mi ten mevo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tobie na ch.. ale są też mniej poważni. Oni też trochę mniej poważnie jeżdżą po mieście i bardzo dobrze. Kierowcy ćwiczą spostrzegawczość. Boją się bo to są rowery niemieckie. Podobno już za tydzień...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to inwazja chyba zakończona ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bohaterskie Trójmiasto nie poddało się mevokupantom i doprowadziło do abdykacji ich wodza nazwiskiem Lech.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to juź jest jakiś komentarz

czyli że co? no pasaran?

no to kogo ja widzę tłumnie jeżdżącego, z kiwającą się na boki kierownicą, że aż się chce uciekać z drogi, przed spoconymi z emocji, z szaleństwem w oczach i przygryzionym językiem? mam zwidy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba tak. Może widzisz podwójnie. Albo potłumnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...