turnus od 21 luty 2020

czy ktoś z Warszawy lub okolic ma skierowanie do almy. Jak cos to piszcie monikka0@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Cze jestem z Siedlec mam na 22 lutego ale po lekturze forumowiczów nie wiem czy się zdecyduje na wyjazd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Ja z Sokołowa,i też jestem przerazona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Ja wróciłam z Almy wczoraj i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest pyszne i napewno nie chodziłam głodna. Blisko do morza można codziennie pospacerować. Organizowane są też wycieczki byłam w Malborku i na Helu. Dobrze jest przyjechać wcześnie rano bo można dostać lepszy pokój. Dobrze też wiedzieć jakie się chce zabiegi bo lekarz pyta co by się chciało. Dla kogoś kto jedzie się leczyć jest super chyba że ktoś jedzie tylko w celach rozrywkowych to juz gorzej ale też sobie radzili imprezki w pokojach albo w Delfinku blisko sanatorium tylko trzeba wrócić przed 22.00 i nie przesadzać z alkoholem bo można wylecieć i zapłacić 8 tys kary. Na moim turnusie jeden pan wyleciał już w pierwszy dzień bo prawie usnął na schodach taki był pianypotem słyszałam że jeszcze dwóch wyleciało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy może Pani podać jakie pokoje są w miarę ładne i w nowszej części ? Czy można sobie wybrać pokój , czy są już z góry przydzielone ? i Jak wcześnie rano najlepiej jest być ? Czy z zabiegami też jest podobnie, że w południe już nie ma pełnego wyboru zabiegów ? Będę wdzięczna za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Czy z Siedlwc jest pociag do Gdanska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Siedlwc: jest taka miejscowość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Ja mam i jadę z wa wa ale 22 lutego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Witam. Chyba termin mamy nietypowy bo większość ma na 21.02.2020r. A ja na 22.02.2020r. Jadę autem w sobotę 22 jak ktoś chętny mogę go zabrać. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Masz drugą turę, jedni przyjeżdżają 21 , a inni 22 ,żeby nie wszyscy na raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Widzę że już trzy osoby z okolic Wawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Witam tak też mam turnus w tym terminie i jestem z Warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

No jest nas już kilka osób z Warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Ja mam ale 22 lutego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: turnus od 21 luty 2020

Jestem w Almie jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki ma Pani pokój ? Czy trzeba być wcześnie rano, żeby mieć wybór wsród zabiegów oraz pokoju ? Jakie zabiegi warto wziąć w Almie, bo nie wiem jakie są ? Pozdrawiam.Bardzo proszę o odpowiedź .Mam kolejny turnus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pokój to raczej loteria. Zabiegi są od 8:30 do około 15:30. Warunki są całkiem spoko. Jedzenie smaczne. Można na wizycie u lekarza poprosić o zabiegi. Masaże ręczne super. Jest naprawdę nieźle. Nastawić się na rehabilitację i wypoczynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami