Jarek - opinia (1) Niestety nie mam dobrej opinii. Oddałem swój rower do zrobienia hamulców oraz... Jarek Wiola - opinia (1) Polecam. Korzystam i zawsze wracam Wiola Gore - opinia (1) Polecam. Serwisuję narty. Można się skonsultować. Doradzą. Kontakt na... Gore
Łysy - opinia (1) Chłopaki znają się na tym co robią. Zawsze dobrze doradza i porządnie... Łysy Fido - opinia (1) Oddałem do serwisu rower i amora - wszystko naprawione, wyregulowane sprawnie... Fido Paweł - opinia (1) Szczerze polecam. Panowie z serwisu wykonują świetną robotę. Rower... Paweł Krystian - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Chłopaki potrafią zreanimować każdy rower i poradzą... Krystian Petarda! (1) Fachowość i obsługa najwyzszej klasy :) A także rewelacyjne terminy wykonania... Paweł M. Polecam usługi tego serwisu (1) Witam, Zdecydowanie polecam ten serwis. Zostawiłem u nich rower na przegląd... marcin Nie jestem zadowolony (2) Przyszedłem do serwisu wyregulować przerzutki w rowerze znajomej. Serwisant... Błażej Zdecydowanie polecam (1) Oddałam swoj rower na serwis do Pana Igora. Posprawdzal mi wszystkie... Karolina W końcu serwis godny polecenia! (1) Po tylu naprawach w serwisach w końcu znalazłam ten. .szybko konkretnie i... ola Świetny serwis. (1) Zostawiłem w serwisie dość mocno zniszczony rower. Igor ogarnął temat w... Michał Mam mieszane uczucia. (1) W serwisie byłem pierwszy raz i grubo się zastanowię czy będę chciał tam... luk Serwisi nart (1) Narty przeserwisowane profesjonalnie i szybko :) Zostało tylko jeździć. Michał Gorąco polecam - U Igora (1) Do Pana Igora zaczęłam chodzić z serwisowaniem swojego roweru ,a teraz... Karolina Serwis godny polecenia :) (1) Z usług Pana Igora skorzystałem już drugi raz, od razu widać że zna się na... Kamil Super ! (1) Bardzo miła obsługa, konkurencyjne ceny i co najważniejsze wszystko szybko i... Maria Polecam serwis rowerowy Pana Igora. (1) Polecam serwis rowerowy Pana Igora. Usługi są wykonywane, rzetelnie,... Szymon najlepszy serwis w 3mieście (1) Gość ma wiedzę i wie co robi. Młody ambienty i profesjonalny, Niezależnie czy... Bartek