u skrzypka

Temat dostępny też na forum: Hydepark
Witam, chodzi mi o pizzerie na przymorzu. Poprzednie laski ktore tam pracowaly byly ulozone, dobrze wychowane i uprzejme... A teraz!? Ani dzien dobry... ani pocaluj mnie w dupe... nic. z "do widzenia" czy dziekuje" tez sie nie spotkalem. Podchodzisz do lady i czekasz jak w kazdym lokalu czy sklepie sprzedawca powie dzien dobry i w czym pomoc... albo chociaz durne "slucham"... a tu nie... podchodzisz i tak mozesz stac i czekac bo stanie szlora i sie patrzy baranim wzrokiem jakbys byl tredowaty... dramat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: u skrzypka

Dodatkowo jakość serwowanej pizzy niczym nie przypomina tej sprzed roku.Spód to śmierdząca i przypalona klucha,której nie można nawet odkroić.Interwencje u właściciela nie odnoszą skutku-chyba się zmienił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: u skrzypka

tak jest macie racje obluda jak nic dlatego ja preferuje leone krokodyl lub maxx
nie podoba mi sie pizzeria 33 zamuwilem pizze i co ani sztyćcy ani normalnego talerza tylko papierowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: u skrzypka

nie jadam pizzy, bo to gówniane jedzenie
ale jeśli już jem, to tylko w ósemce na wajdeloty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: u skrzypka

Pizza, ciemnozolte wino i kobiete obalic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: u skrzypka

ósemka na wajdeloty- powiadasz...
no dobrze. już zamówiłem. czasem coś mi się przypomni po takim czasie, że sam się sobie dziwię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: u skrzypka

no i jak?

nie wiem, czy tam się właściciel nie zmienił.
mnie się tam podoba pewien element niepewności :)
zawsze zamawiamy tylko owoce morza
dzięki temu jest porównanie, jak to się zmienia w czasie :)
a zmienia się.
nigdy nie jest taka sama, ale muszę przyznać, że jak na pizzę, to całkiem, całkiem.
no i podstawa, to prosić super cienkie ciasto

a, daj mi, proszę, namiar na to super dobre ;) muzułmańskie żarcie w wawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: u skrzypka

dobra. wziąłem ósemkę (to nazwa a nie liczba porządkowa), bo pomyślałem, że to jakaś ich specjalność. kotu smakowały dodatki.

muzułmańskie żarcie super dobre nie jest bo to mimo wszystko fastfood, ale wygrało kiedyś plebiscyt wyborczej. namiar jest bardzo prosty. róg marszałkowskiej i swiętokrzyskiej, naprzeciwko pierwszego w polsce mcdonalda, po drugiej stronie ulicy. w ścianie budynku są 2 okienka. diana i alibaba. i diana podobno jest lepsza. coś w tym jest. kiedyś zjadłem tam i nadal byłem głodny. a że tam często są kolejki, to poszedłem do jakiegoś wietnamczyka. no i kebap od żółtego zupełnie nie był zjadliwy. zepsułem sobie tylko smak po tym od śniadego z diany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: u skrzypka

hehe, no to nieźle :)
trafiłam tam parę godzin po przyjeździe do wawy
szukając czegokolwiek otwartego
i faktycznie tłum się tam kłębił

muszę tę kicię w końcu zobaczyć
takie miała rezolutne spojrzenie
jakby diabła miała za skórą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: u skrzypka

a może i miała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...