ulisses - opinia

Tak to jest ze swiat sie zmienia. Niektore rzeczy zmieniaja sie na lepsze, niektórzy jak ESC na gorsze. Ceny juz nie najnizsze w 3city , serwis ponizej krytyki (zlozenie procka+plyta kupionych u nich chyba 30zl). I jakby tak mniej elastyczni sa (kiedys bez problemu wymienilem zwrot pogwarancyjny (nagrywarke) na lepszy model za doplata a teraz..
Jeszcze jedna sytuacja mi sie przypomniala: po 2,5 roku zepsul mi sie zasilacz, wraz z faktura zanioslem do serwisu a tam pan serwisan prawie krzyczac: "na te produk bylo tylko 2 lata gwarancji" a ja na to prosze spojrzec na pudelko a tam jak byk napisane "3 years warrany". Ow serwisant spisal wszystkie dane, doszukal sie urwanej wtyczki uziemienia powiedzial ze wysla do serwisu producena i nie wie kiedy wroci (skoro sprzedaja czesc z 3 letnia gwrancja to czemu sami jej nie honoruja??) ale napewno nie wymienia na nowy tylko naprawia. Mieli rowniez zadzwonic w momencie kiedy bedzie mozna zasilacz odebrac. Po miesiacu dzwonie spytac czy zasilacz jest juz do odebrania, jest i podobno zostal wyslany sms do mnie juz dawno ze moge go odebrac. Dziwne smsa nie dostalem.
No i ten parking za ESCiem - blotna kraina:/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Złożenie płyty z procesorem nie kosztuje nic poza kosztem zakupu podzespołów, co innego zamontowanie elementu do komputera klienta - lecz nie tyle ile Pan sugeruje (vide cennik na stronie). Z wymianą podzespołu na inny po serwisie jest różnie, generalnie tego nie stosujemy. Jeżeli towar jest naprawiany to nie ma takiej możliwości bo sprzętem poserwisowym nie handlujemy. Przeglądałem także Pańskie reklamacje (RMA 5193, RMA 7478), rozliczone w terminie na zasadzie wymiany na nowy towar w 8 i 6 dni. Także wspomniany zasilacz (RMA 18497) pomimo wygaśnięcia odpowiedzialności sprzedawcy za towar oraz uszkodzenia mechanicznego z winy użytkownika (vide warunki gwarancji na stronie) został wymieniony na wyższy model o lepszych parametrach. Wspomniana „błotna kraina” jest niestety własnością miasta i nie da się z tym nic zrobić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1