W dniach 03-04 .09.2015 byłam pacjentka w szpitalu Clinika Medica na Suchym Dworze i muszę podzielić się swoją opinią. Jestem pacjentką dr. Cieśli i była strasznie zestresowana mającym odbyć się zabiegiem na dwie nogi i pobytem 1-dniowym w szpitalu . I niepotrzebnie . Przyjęto mnie b. serdecznie począwszy od Pani w rejestracji poprzez cały zespół Pań pielęgniarek- przesympatyczne ,uśmiechnięte gotowe w każdej chwili pomóc i dodać otuchy . Dziękuję drogie Panie . Nie ma też słów uznania dla lekarzy: Pana Jankowskiego anestezjologa ,który jest przemiły , uśmiechnięty , wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy pacjentce i w trakcie zabiegu cały czas jest szczerze zainteresowany człowiekiem- Dziękuję szczerze gorąco Panu , także wielkie ukłony dla Pana Cieśli , który także wykazał od początku mojego leczenia wielka wiedzę, wczuwał się w sytuacje pacjenta ,rozładowywał obawy swoim humorem i starał się pomóc- dziekuję Panie Doktorze . W zespole także uczestniczył Pan Dembski -rzetelny ,opanowany cierpliwy (kiedyś leczył moja Mamę . Był także Pan doktor , którego nazwiska nie znam ale młody , a który starał się wszystko dokładnie tłumaczyc .Wszystkim serdecznie dziekuję i b. POLECAM