uwaga oszust opony używane z Gdyni.

Zanim kupisz z ogłoszenia zaskakująco dobre i tanie opony używane, cechujące się wysokim bieżnikiem i świeżym datownikiem- zapytaj się przez telefon sprzedającego czy w.w. opony nie są powypadkowe i czy nie są łatane na powierzchniach bocznych. Ogłoszenie celowo wprowadza kupującego w błąd co do cech produktu i ma za zadanie przekonać klienta że to pełnowartościowy i bezpieczny towar. W rzeczywistości opony takie są zagrożeniem dla kierującego i innych uczestników ruchu. Kupuj świadomie, nie akceptuj cwaniactwa. A jak ktoś się jednak "świadomie" decyduje na opony po naprawach to niech wie, że zapis o zrzeczeniu się rękojmi zawarty w "Warunkach Gwarancji" tych opon- jest nielegalny i nie ma mocy prawnej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ta, dość ciekawe są te ogłoszenia... "Porządne" i "Prawie nowe" opony. Jak widać terminy te można różnie interpretować.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już kupiłeś to zakładaj na tył albo do przyczepki. Ja tam kupuje nowe bo nie lubie mieć wiedzy, że ktoś mi przy grzebał przy czymś przede mną.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stare cwaniaki już dobrze znane w środowisku wulkanizatorów. Na szczęście inne zakłady odmawiają montażu klikentowi który przywiezie z sobą opony od Pana Pawła.
Niżej podrzucę jedną z wielu opinii o nich na Google:
W ogłoszeniach nie ma mowy o tym że 90% opon jest naprawianych, do ostatniego momentu pracownicy nie mówią nic o historii gumy. Zjechałem z podnośnika i podziękowałem mimo straconych 3godzin na droge i przejechaniu 100km. Cwaniaki z Gdyni, nie polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie jakies namiary zeby sie nie naciąc. Chociaz ulice hdzie urzeduje albo cokolwiek.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpisz na OLX opony używane Gdynia i jak w tytule będzie "Porządne opony" to wiedz, że trafiłeś dobrze. Ogłoszeń ma 850 (85 zakładek), ale to dlatego, że ich nie aktualizuje i nawet jeśli coś się sprzeda to ogłoszenie pozostaję pełniąc funkcję wabika. Klient który przyjeżdża na miejsce po któryś konkretny zestaw opon z ogłoszenia dostaje wtedy informację, że "akurat przed chwałą się sorzedał"
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opony używane są dobre jak się auto sprzedaje ale nie do codziennej jazdy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak Panowie? Kto ostatnio nabył te oponki? Widzę, że oszust ma się w najlepsze i nadal na OLX ma kilkaset ofert wystawionych.
-Uważajcie na łaty na powierzchniach bocznych i na tą kartkę co daje już po zapłaceniu i spakowaniu opon... O jakichkolwiek reklamacjach możecie zapomnieć, po tym jak wam inny uczciwy zakład wulkanizacyjny odmówi montażu tych śmietników. Może już pora na jakiś pozew zbiorowy, bo to jakieś jaja, że (jak na razie) uchodzi mu to na sucho.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupowanie używanych opon to jak noszenie po kimś używanych gaci. Są rzeczy, na których się nie oszczędza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś w tym jest i już człowiek zaczął się cieszyć, że ludzie zrozumieli dlaczego Niemcy po 3 latach opony zmieniają- bez względu na wysokość bieżnika...

Ale niestety wraca recesja i znów co ranek któreś z aut na osiedlu będzie stało na cegłówkach- jak w latach 90'.

Abstrahując od powodów dla których ludzie decydują się na dziwny krok jakim jest zakup opon innych niż nowe- to nadal oszust pozostaje oszustem i warto uświadamiać ludzi. Może jak ktoś przeczyta o co chodzi, z tymi łatami bocznymi to zdecyduje się na zakup innych nowych opon i nie rozbije się na drzewie jak łata puści.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem że nowe opony wyrzucasz po roku i kupujesz kolejne? Typowy polak. Nie zna się , ale mówi co mi się wydaje jakby to była prawda objawiona.
Rozumiem, że twoje opony po roku jedzenia nie są używane.
Logika pislandii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Policja olała (bo jest zajęta ściganiem uczciwych dla odmiany przedsiębiorców), ale za to UOKIK zabrał się za tą sprawę i jest ona w toku. Ciekawe jak postępy. Pozdrawiam wszystkich odważnych (albo raczej głupich) którzy wożą swoje żony i dzieci, samochodami z założonymi oponami wyciągniętymi ze szwedzkiego śmietnika i połatanymi przez polskiego janusza biznesu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwaga: Decyzją UOKIK firma Centrala Opon Gdynia- została zobligowana do usunięcia zapisu dotyczącego wyłączenia prawa kupującego do dochodzenia swoich roszczeń z tytułu rękojmi za wady towaru. Wszystkicj którzy uwierzyli w bajki sprzedającego, że to w pełni bezpieczne opony- a następnie otrzymali odmowę montażu tych opon w innym uczciwym zakładzie wulkanizacyjnym... zachęcam do reklamowania tego schitu właśnie z tytułu rękojmi za wady regulowanej zapisami kodeksu cywilnego, (towar nie nadaje się do celu do którego został sprzedany, oraz nie posiada cech o których kupujący był zapewniany przez sprzedawce).

Pozdrawiam wszystkich uczciwych wulkanizatorów którzy nie zakładają tych śmietników w trosce o życie i zdrowie swych klijentów;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
też miałem z nimi problem opisałem dziadów na https://portal-konsumenta.com/ i https://opiniak.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj namiary na swój warsztat jeszcze dla "klijentow".

Kiedyś brałem od nich opony, ale to było ponad 4 lata temu
Oficjalnie mówili że mają opony naprawiane , znakomita większość.
Także nie wiem o co halo chyba że coś się zmieniło.
Jak ciekła czy jak miała problem z wyważeniem to bez problemu wymieniali, jeżeli zgłosiło się nie dalej niż dwa tygodnie.

Przejezdzilem z 5-6 kompletów i było ok.
W dobie Chińczyków pytanie czy sens kupić używane markowe czy tanie chińczyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Elektryk mechanika BMW ZDUNEK (14 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktos naprawiał tam swój samochód i czy sa godni polecenia?

AnroTrade Chwaszczyno Toyota Gdynia (6 odpowiedzi)

Nie polecam tego przedstawiciela Toyoty. Kupiłem u nich używana Toyotę w programie Toyota Plus i...

Spedycja do 3,5 tony (4 odpowiedzi)

Witam, szukam spedycji z woj pomorskiego, która zajmuje się transportem do 3.5 tony. Prosze o...