wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku chce już jechać na obóz letni, a ja kompletnie nie wiem, której firmie zaufać... Szukam sprawdzonej, rzetelnej firmy i ciekawej oferty w rozsądnej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Kiedys, ( około 2 lata temu ) obozy organizował Pan Wach ze sp 48 na Zaspie, temu człowiekowi z zamknietymi oczami powierzyłam opiekę nad córką, a obozy rewelacyjne, także polecam

Córka była z tym Panem 4 razy na obozach i zawsze wracała przeszczęsliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Kasia, to ty znasz pana Wacha? Moze jeszcze drugiego pana od W-F na literę K? :)

Moja córka jeździ z tą firmą http://gro-tour.turystyka.net/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

polecam firmy gro tour i czerwinski travel
ewentualnie szarpie travel

maja sporo obozów tematycznych np YCD, czy szkoła magii i wiele innych
mysle że najlepiej wybrac takie coby sie dziecko nie nudziło i głupoty do glowy nie przychodziły

najbardziej mnie zadziwiia oferta która widziałam ostatnio gdzies za granicą
spij do poźna a wieczorem dyskoteki - co takie dzieci wynoszą z takiego obozu??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Kkasiu tak znam :) Moja córka chodziła do niego na kosza :) i jeździła z nim na obozy :)

Pana na K chyba nie znam, Panią od WF na literkę M znam ( z tej samej szkoły ) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Kasia, ten świat jednak mały:)
Z Szarpietravel też byłyśmy i też mogę polecić.

Agitka, co do tych długichspań, to nie było jeszcze czasami w ofercie późnych śniadań, bo ja też taką widziałam :). No i niestety nastolatki w pewnym wieku tylko na coś takiego chcą jechać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to właśnie zastanawiam się, co mogę zrobić dla moich dzieci. One nie są za bardzo obeznane w świecie, a ja chciałabym to zmienić. Mieliśmy w tym roku w wakacje jechać na Mazury, a wiem, że są tam organizowane takie obozy żeglarskie dla młodzieży https://www.wind-hunter.pl/obozy-zeglarskie/ . Czy myślicie, że warto dzieciaki puścić? Nie będzie to na nie żle wpływać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez szukam, ale widze tu wątek sprzed kilku lat:(
Chyba trzeba nowy utworzyc.
Szukam dla syna, 12l.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gabik-znalazlas jakis trop? Tez szukam dla syna 12l ;)
Moze nowy wątek bo tu propozycje przedcovidowe...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Poszukiwacze Przygód... mój syn (teraz już 15 letni) byl juz pare razy z nimi i zawsze zadowolony. W tym roku również się wybiera. Mają na prawde bardzo duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

mój starszy syn był już dwa razy na obozie (piłkarskim) z RadSas Sport, zarówno on jak i ja byliśmy bardzo zadowoleni, w tym roku też jedzie, ale na Młodego Detektywa, młodszy syn ( 6lat ) jedzie pierwszy raz z tą firmą , wybrał sobie obóz rowerowy . Opieka jest bardzo dobra i atrakcje super, mój syn nawet nie miał chwili żeby porozmawiać ze mną przez telefon
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

obóz rowerowy ? fajna sprawa, muszę powiedzieć mojej córce. kurcze, sama bym pojechała ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

w RadSasie jest nie tylko rowerowy, z tego co pamiętam jest też artystyczny, taneczny i językowy, i jeszcze jakies, podać Ci strone tej firmy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

polecam firmę GRO-TOUR http://gro-tour.turystyka.net/
mają dobrą, sprawdzoną kadrę, świetnie dobrane wycieczki do różnych grup wiekowych i fantastyczne wycieczki do wyboru ze świetnymi programami! a z ręką na sercu mogę powiedzieć że mają najlepiej wykwalifikowaną kadrę - a przy grupach dziecięcych i młodzieżowych to ważne! są to wykształceni pedagodzy z praktyką, a nie rozbrykani studenci którzy zdali kurs na opiekuna i jada tylko by się zabawić i zarobić (niestety niektóre firmy organizujące wyjazdy dla dzieci i młodzieży zatrudniają niedojrzałych studentów którzy zamiast pilnować i się opiekować grupą piją i sami się zabawiają:/)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

http://www.kompas.pl/
ja polecam mają świetne obozy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 36

36 dzieci wraz kadrą trenerską z Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni miało 29 czerwca wylecieć z Warszawy do Grecji na wyspę Kefalonia. Odbywa się tam corocznie wielki festiwal gimnastyczny Kefalonia Gym Festival „Anna Pollatou”, w którym dzieci miały wziąć udział. Do tego wyjazdu kadra, rodzice a przede wszystkim dzieci przygotowywały się od grudnia 2016roku, kiedy to zapadła decyzja o wyjeździe na festiwal. Ofertę na zorganizowanie wyjazdu przedstawiło Biuro Turystyczno-Usługowe "GRO-TOUR" W.T. Piotrkiewicz Spółka Jawna. Umowę z biurem turystycznym Gro-Tour zawarł w grudniu Dyrektor MDK Eugeniusz Korek. Pierwszą zaliczkę w kwocie w kwocie 24 120 zł przelano w grudniu, żeby wg zapewnień biura podróży mieć zarezerwowane miejsce w samolocie i miejsce w hotelu. 29 maja 2017r dokończono sprawy finansowe i na koncie biura znalazło się 56 340 zł. W sumie na konto firmy Gro-Tour wpłynęło 80460zł.
W środę 28 czerwca 2017r około godziny 18ej, na kilka godzin przed planowaną zbiórką rodzice otrzymali wiadomość, ze wyjazd dzieci zostaje odwołany. Wiadomość brzmiąca jak ponury żart, okazała się prawdą. Rozgoryczeniu dzieci nie było końca. Z nie potwierdzonych wiadomości, bilety na samolot oraz miejsce w hotelu nigdy nie zostały dla dzieci zarezerwowane. W piątek 30 czerwca doszło do spotkania Dyrektora MDK z rodzicami. Dyrektor uznał, że najważniejsze jest, by odzyskać wpłacone pieniądze. Zawarł umowę ustną z właścicielką Gro-Tour, że cała kwota ma znaleźć się na koncie MDK w środę do godz. 15:00. Tak się jednak nie stało. 05 lipca rodzice zostali poinformowani, że w dniu następnym Dyrektor MDK wdraża procedurę upadłości biura w Urzędzie Marszałkowskim, aby odzyskać pieniądze od Ubezpieczyciela. Na samym końcu tej historii pozostają bardzo smutne dzieci, które całe swoje serce i ciężką pracę włożyły w przygotowania do festiwalu, które chciały swoimi umiejętnościami reprezentować Polskę i Młodzieżowy Dom Kultury. Dla wielu rodziców ten wydatek to wielki wysiłek finansowy, część z dzieci nie pojedzie na żadne wakacje.
Biuro podróży Gro-Tour dalej w swojej ofercie ma wycieczki dla dzieci i młodzieży ….
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

bardzo proszę o podanie strony. jak powiedziałam wczoraj córce o obozie rowerowym to do wieczora zdążyła mi powiedzieć ze 100 razy jak bardzo chciałaby pojechać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

http://www.radsas-sport.pl , tu też jest wykwalifikowana kadra, która przede wszystkim na świetny kontakt z dziećmi :) polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

ja nie polecę, ale za to odradzę - kompan travel http://www.kompan.travel.pl/

Masakra w jakich warunkach dzieci tam przebywają! Moje dzieci były raz i nigdy więcej! Pokoje w których mieszkali to zagrzybione i śmierdzące nory, gdzie w czasie deszczu kapało na łóżka. Jak przyjechałam ich odwiedzić doznałam szoku!
Do kompletu moja córka została okradziona przez "opiekunkę grupy", sprawa miała swoją kontynuację na policji...
Przestrzegam wszystkich.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

dziękuje za informację... szkoda, że dzieci musiały przeżyć coś takiego ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

polecam obozy harcerskie.
jeszcze w czerwcu można wysłać na zbiórkę żeby się zaaklimatyzowało i poznało inne dzieci.
tu jest tanio(1100zł za 2 tygodnie pod żaglami), nie wielka grupa więc nie ma masówki , ciekawy nie monotonny program i sprawdzeni organizatorzy.
http://www.xn--wadcy-wiatru-dcc.pl/ jeszcze można się zgłosić.

Polecam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

polecam http://gro-tour.turystyka.net/

moje dzieciaki były dwa razy z tą firmą na obozie i jesteśmy super zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Od paru już lat jeździmy na te obozy: http://www.sportiva.com.pl
Dzieciaki mają tyle różnorodnych zajęć, że nie mają czasu ani ochoty na "głupie" obozowe pomysły :) A po powrocie płaczą, że chcą jeszcze raz. i tak od trzech już lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

anaasa słyszałam bardzo dużo pochwał na temat tej Sportivy, znajomi skorzytali z ich oferty, ale oni są z Warszawy
bardzo mamy ochotę wysłać synka na taki typowo sportowy obóz ale szkoda że firma nie jest na miejscu, jak sobie z tym poradziłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Dziękuję za odświeżenie wątku, właśnie odkryłam, że było tu jakiś czas temu zapytanie do mnie :)
Rzeczywiście autokary "Sportivy" mają wyjad z Warszawy, więc my na obóz letni sami dowoziliśmy dziecko i przy okazji urlopowaliśmy się przez klika dni. Wiem też, że jeśli zbierze się grupka to są w stanie zorganizować dojazd z Trójmiasta. My również tam trafiliśmy dzięki znajomym z Warszawy i pewnie rodzice z Gdańska wolą raczej lokalne firmy, więc nie wiem czy udałoby się zebrać ekipę na wyjazd ale jak by co, to polecam. Dzieciaki są dopieszczone i jednocześnie przepuszczone przez wiele dyscyplin sportowych. Aż mi wstyd było przy nich wejść do wody z moją rekreacyjną żabką!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Zaroślak w Borach Tucholskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

A co myślicie o obozach organizowanych przez Almatur? Wiem, że dziecko znajomych jeździ, zawsze zadowolone, ale on na typowo tenisowe. Macie jakieś doświadczenia z innymi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Tak, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Ja wysyłam córkę z biurem ATAS, zawsze jeżdżę do ich biura do Bydgoszczy. Obozy zagraniczne mają chyba od wieku 12 lat, moja córa ma 14. Zawsze dobra organizacja, teraz jedzie już 3 raz. I mnóstwo zwiedzania, sporo atrakcji, i to w cenie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Ja się zastanawiam, czy nie wysłać syna na wakacje z lokalnym biurem Rospond. Przeglądałam ich ofertę na stronie, całkiem przyzwoicie wygląda. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tym biurem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

To zależy w jakim wieku się ma dzieci ja tu właśnie przeglądam ofertę BUT-a i oni mają propozycje dla dzieci od 7 lat http://www.kochamwakacje.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Mitka ja korzystałam z usług biura Rospond,ostatni raz dwa lata temu,ale to zawsze były wyjazdy na wczasy zagraniczne. Wszystko było idealnie zorganizowane. O obozach z tego biura podróży słyszałam same pozytywne opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Ja Rosponda niestety nie znam, ale mogę Ci polecić biuro Kompas z Gdańska. Mają bardzo duży wybór obozów. Wysyłam z nimi swoje dzieci co roku i za każdym razem wracają zadowolone. Może cena nie jest zbyt niska, ale warto zapłacić więcej i mieć poczucie, że dziecko jest w dobrych rękach. Tu możesz wejść na ich strone http://www.kompas.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

http://www.kompas.pl firma z Gdańska, biuro jest w okolicy cmentarza Łostowickiego, ale obozy mają w całej Polsce i zagranicą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Dziewczyny mozecie cos jeszcze polecic?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

moje dziecko co roku jezdzi z
http://www.akademiazeglarstwa.com.pl/?action=/pl/24
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Moja córka jedzie z firmy OK TOURS do Hiszpanii, jej koleżanka jezdzi z nimi od kilku lat i była baardzo zadowolona:) nie polecam biura CZERWIŃSKI obiecują wiele a w rzeczywistości dzieciaki poupychane jak śledzie w fatalnych warunkach w hotelu niższej klasy niż było w umowie, opieka fatalna, dzieciaki zostawiane bez opieki itp. a na wszelkie reklamacje odrzucaja i straszą rodziców pozwami sądowymi o pomówienie... kpina i wstyd dla firmy!
Zpolskich biur polecam obozy taneczne z GABI moja córka jezdziła kilka lat i zawsze było super!
GROTUR ma też świetnie zorganizowane obozy, córka była kilka razy min. w Słowacjii byliśmy bardzo zadowoleni:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

http://www.szansa.gda.pl

Dzieci z naszej rodziny jadą tu po raz SZÓSTY!
Grupy wiekowe od klasy pierwszej.
Obozy na Jezioraku nad wodą. Starszaki mogą zrobic patent żeglarski. Kadra z ponad 20-sto letnim doświadczeniem.

Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Cześć, mogę polecić Ci fajne biuro podroży, które mam już sprawdzone na "własnej skórze", innymi słowy korzystalam już kiedyś z ich usług. W tym roku zamierzam wysłać swoje pociechy na letni obóz wspinaczkowy, organizowany przez Adventure24 właśnie. (adventure24.pl/letnie-obozy-wspinaczkowo-przygodowe-dla-dzieci-i-mlodziezy-na-jurze-krakowsko-czestochowskiej). Myślę, że wszyscy będą zadowoleni jak należy - dam znać po powrocie jak wrażenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Znacie jeszcze jakieś sprawdzone propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Córka w tym roku jedzie na kolonię w Bieszczady - bardzo bogaty program zwiedzania + jednodniowe wycieczki na Słowację i Węgry.

Szukałam bezpiecznego wyjazdu, i zdecydowałam się na ten ponieważ organizuje go szkoła zs7 w Gdyni i opiekunami są nauczyciele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

Ja bym poleciła raczej niszowy szczególnie dla dziewczynek - obóz deskorolkowy Woodcamp. Moja Ola jedzie w tym roku tam 3 raz. Jak pierwszy raz ją zapisywaliśmy to byliśmy pełni obaw czy nie będzie trzeba po nią jechać za kilka dni. W końcu deskorolka i dziewczyna, to chyba nie idzie w parze, a tu zaskoczenie! Podłapała i nauczyła się jeździć, a obóz jej się podobał bo to nie tylko jazda na desce, ale również sporo innych rzeczy - konkursy, zabawy itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ?

A ja polecam obozy, które organizuje http://ctravel.pl/ - fajna atmosfera, dziecko po powrocie wróciło zadowolone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę odkopię wątek! :) Ja bardzo polecam ofertę biura BUT. Moja córka już trzeci raz z nimi jedzie i jest bardzo zadowolona. Ceny też są bardzo rozsądne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka jedzie z OK tours na obóz plastyczny. Pierwszy raz! Oj będę się trzęsła;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:) ja własnie teraz to przeżywam więc nie zazdroszczę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My sprawdziliśmy już 3 firmy organizujące obozy dla dzieci. Raz syn był na Mazurach i dwa razy na Helu. Różnica ogromna niestety ;( teraz jesteśmy już baaardzo ostrożni i znów jedziemy z hamak-tur. Naprawdę polecam rodzicom, dla których opieka jest najważniejsza. Wychowawcy sa bardzo odpowiedzialni i mają świetny kontakt z dzieciakami. Moje dziecko poza atrakcjami własnie to zachwalało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Ci bardzo gorąco obozy młodzieżowe organizowane przez firmę ViaCamp

Byłam w tym roku na 2 turnusie i przyznam, że wśród wszystkich obozów na jakich byłam (byłam z chrisem, z szarpie i czerwińskim), nigdy nie spędziłam tak wspaniale wakacji jak tutaj. Bardzo się odróżniał od poprzednich z racji tego, że kadra była bardzo zżyta z uczestnikami. Traktowaliśmy ich jak swoich przyjaciół, otrzymywaliśmy wiele przywilei, kadra viacamp organizowała nawet dla nas zajęcia dodatkowe w ramach "prezentu" z oferty atrakcji dodatkowych, za które powinno się normalnie zapłacić. Jazdy na bananie, na wodnych pontonach, jazdy na quadach, czy gry w paintballa. Poznałam również wspaniałych ludzi, każdego dnia wieczorem były organizowane nocne kawiarenki gdzie graliśmy w gry planszowe, w mafię, tańczyliśmy "just dance" (taka gra na konsolę, w której biorą udział 3 osoby max i na ekranie pokazuje się jak tańczyć i każdy zdobywa punkty za to), mieliśmy ogniska, noce filmowe gdzie oglądaliśmy przeróżne filmy, czasem nawet do rana. Ogólnie świetna zabawa, nigdzie indziej nie widziałam takich atrakcji jak z tym biurem. Naprawdę zżyłam się bardzo z uczestnikami i kadrą na obozie i na pewno jednym z obozów na lato 2018 będzie jeszcze raz viacamp.
Mogłabym opowiadać znacznie więcej, ale myślę, że jak wejdziesz na ich stronę, to dowiesz się znacznie więcej w programach obozowych. Link to http://www.viacamp.pl

Polecam gorąco :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, a co myślicie o obozie językowym za granicą ? Firma http://smiletrips.pl/kursy-dla-doroslych/kursy-angielskiego-za-granica/kursy-angielskiego-w-usa/ organizuje takie kursy dla dzieci w każdym wieku . Myślę, że jest to fajna okazja, żeby zmotywować dzieci do nauki, ale również okazja żeby odpocząć i poznać nowych ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam ja polecam firmę BlueActiv dzieciaki w tamtym roku wróciły z uśmiechem na twarzy. W sezonie zimowym były organizowane wyjazdy na narty gdzie idea którą zakładają organizatorzy a mianowicie liczy się dobra zabawa i aktywne spędzanie czasu w 100% się spełnia. Firma w prawdzie jest na rynku krótko ale założycielki mają wieloletnie doświadczenie w tego typu wyjazdach. Córka jest mega zadowolona odlicza dni do wakacji :) http://www.blueactiv.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MoZna jechac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Córka z koleżanką jedzie na tematyczny obóz z kochamwakacje wokalne zajęcia będą miały. Ładnie córka śpiewa. Bałąm się jej samej puszczać, ale jak koleżanka z klasy z nią pojedzie to będzie jej raźniej i ja nie będę się zamartwiać tak mocno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój syn był w zeszłym roku na Borsuk Camps na płw Helskim i był zachwycony! jeżeli chodzi o sportowe zajęcia to jest zachwycony windsurfingiem. Nie nudził się tam w ogóle, i przez ten czas tak wydoroślał! bardzo fajny obóz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka i my jako rodzice jesteśmy zadowoleni z kolonii w Biurze Podróży Rospond, kiedyś córa jeździła do Wygonina, później na Brenną w górach a teraz pierwszy raz jedzie na obóz zagraniczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli poszukujecie idealnego obozu dla swojego dziecka, to na pewno na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://sportfun.com.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Myślę, że warto w ten sposób sprawić swojej pociesze ogromną radość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może obóz konny w okolicach Łeby? https://www.ranchoulinia.pl/obozy-jezdzieckie-letnie/ organizuje wakacje w siodle dla dzieci. Obóz konny to świetny sposób na kolonie z nauką jazdy na koniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w tym roku wysyłam dzieci na obóz muzyczny. Okazuje się, że firma którą miałam na oku organizuje taki w tym roku z Dawidem Kwiatkowskim i moja córka jest w niebo wzięta https://www.kompas.pl/lato/obozy-z-dawidem-kwiatkowskim . Mam nadzieję, że wypali on idealnie i dzieciaki będą zadowolone z wyjazdu, bo zdecydowanie szybko im się taka okazja nie powtórzy. Może ktoś z was też chciałby tam wysłać swoje pociechy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie dzieci jadą na obóz akrobatyczny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym roku wysłaliśmy na qumpli nasze dzieci i było super ale dużo czasu też spędzały w domu wtedy stąd drukowaliśmy im masę kolorowanek https://togethermagazyn.pl/kolorowanki/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takich ośrodków, które można mieć na uwadze w Sarbinowie nie brakuje, z tych z dużą ilością miejsc noclegowych pod obozy na pewno http://www.bialogon.ta.pl Dużo terenu zielonego, wiele ciekawych atrakcji i dodatkowo bardzo bliskie położenie do plaży więc od strony turystycznej duża wygoda. Miejsce, gdzie można różne wyjazdy dla grup organizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla 10-latki najlepiej obóz w okolicy trójmiasta..Dzieci w tym wieku tęsknią za domem,wskazane odwiedziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?