Witam Wszystkich,
Na przełomie marca i kwietnia br uczestniczyłam w warsztatach rozwoju zawodowego poprowadzonych przez p. Małgorzatę. Warsztaty były bardzo ciekawe i poprowadzone w profesjonalny sposób. Prowadząca zrealizowała całość zaplanowanego materiału, wykazała się zarówno dużą wiedzą merytoryczną jak i znakomitymi zdolnościami trenerskimi. Szkolenie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze i uwzględniło wszystkie moje potrzeby zgłoszone przed jak i trakcie szkolenia. Na warsztatach doprecyzowałam swoje predyspozycje zawodowe, nakreśliłam swój dalszy rozwój zawodowy, a dzięki ciekawym ćwiczeniom oraz otrzymanej informacji zwrotnej od uczestników szkolenia dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy o sobie, których do tej pory nie byłam świadoma. Grupa pomogła mi odkryć (ukryte) talenty i potencjał zawodowy, a przerwy między kolejnymi spotkaniami wykorzystałam na przepracowanie materiału i "nowej" wiedzy oraz zastosowanie jej w praktyce. Z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkanie z grupą, oraz na indywidualne spotkanie z trenerem. Świetnie zainwestowałam czas. Udział w warsztatach polecam Każdemu, kto chce odkryć swój potencjał czy zaplanować dalszy rozwój zawodowy.