weekend we dwoje pomóżcie

Witam, chce spędzić miło:) 2-3 dni z mężem, sami, bez dziecka ... co polecacie? dokąd pojechać? fajnie zeby był basen, jakies atrakcje, moze kregle czy coś takeigo... nie musi byc blisko (bo bez sensu jechać 20-50km na 2-3 dni) ale tez bez przesady....
pomocy bo szperam w necie ale nie wiem jak konkretnie cos znalesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: weekend we dwoje pomóżcie

Hotel Faltom w Rumi. Myślę, że warto. Masz tam kręgle, bilard, basen, sauny, jacuzzi, siłownię i inne atrakcje. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: weekend we dwoje pomóżcie

Tylko, że wolałabym chyba jednak gdzieś gdzie nie byłam, do rumii jeżdżę przynajmniej raz w tym, mijam faltom, byłam tam na jakiejś imprezie firmowej, jest ok, ale jednak wolę coś innego...
ale dzięki za info :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: weekend we dwoje pomóżcie

i co byłaś na tym "weekendzie"? udało się? opowiadaj... bo jak nie to ja polecam pensjonat "Kozi Gród" w Pomlewie... 26 km od gdańska (kawałek za Kolbudami)
fantastyczne miejsce, basen, sauna, jakuzzi, kręgle, na terenie pensjonatu staw z wielkimi hodowlanymi czarno białymi kaczkami, osiołek Deyna, przytulne pokoje, wyśmienite jedzenie, przemiła obsługa na bardzo wysokim poziomie... wprost idealne miejsce na taki wypad we dwoje... wiem z doświadczenia... za każdym wracam tam z przyjemnością...
polecam...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: weekend we dwoje pomóżcie

Byłam byłam ... Hotel ANDERS Stare Jabłonki, super!
Sam hotel i otoczenie śliczne, jedzenie wypasione, no i SPA, pierwszy raz byłam i nie mam porówniania, ale wg mnie super, kobietki milutkie i wszystko takie .... doskonałe
Polecam jak najbardziej!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: weekend we dwoje pomóżcie

Polecam troche dalszy wyjazd...zmiana otoczenia itd.

Kiedys bylam z chlopakiem w tym hotelu spa, basen atrakcje itp a teraz jest super promocja 60% taniej

tu link:
http://gruper.pl/referrer.php/473387/Hotel-Wodnik-Spa-Ustronie-Morskie.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: weekend we dwoje pomóżcie

link do zakładu fryzjerskiego? czy grupowych zakupów? hm... ja tam wolę jednak w pensjonacie albo dobrym hotelu
:o)0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: weekend we dwoje pomóżcie

jak chcecie pojechać kawałek dalej to wybierzcie Kołobrzeg. Teraz jest tam cicho i spokojnie, ale hotele działają pełną parą. Wybór duży, różny standard, większość ze SPA. Byłam w Aquariusie w zeszłym roku i miło wspominam. Poszukaj sobie czegoś tutaj: http://www.kolobrzeghotele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: weekend we dwoje pomóżcie

10 euro w tydzien.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: weekend we dwoje pomóżcie

ja proponuje wziasc namiot jesli lubicie wycieczki i troche adrenaliny ;]

i pojechac do zamku w łapalicach..;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: weekend we dwoje pomóżcie

dzięki za taką adrenalinę...
Madzia to jest extremum! a poza tym myślę że chodziło o jakiś romantyczny a nie surwiwalowy weekend we dwoje...
:o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: weekend we dwoje pomóżcie

Zdecydowanie polecam Kaszuby! spokój cisza, przyroda taaaka że dech zapiera. Wybieramy sie na rower i kajak do Dywanu k.Dziemian. Sa jeszcze wolne miejsca. Zobacz stronę http://www.tourbike.pl sporo tez na
http://www.facebook.com/pages/Gdansk-Poland/TourBike-Turystyka-Rowerowa/196793020362208#!/pages/Gdansk-Poland/TourBike-Turystyka-Rowerowa/196793020362208

Koszt całej imprezy to 450 pln z noclegami, jedzonkiem i spływem kajakowym. Będa rowery do testowania z najnowszej kolekcji Trek 4500 Disc. Super zabawa. Naprawdę polecam !
Tel.518 518 458 lub info@tourbike.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: weekend we dwoje pomóżcie

reklama dźwignią handlu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...