wesele w hotelu Dwor Oliwski

Temat dostępny też na forum: Wesele
organizuję wesele w hotelu Dwor Oliwski i proszę o opinie osob które organizowaly w tym hotelu wesele lub byly tam jako goscie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wesele w hotelu Dwor Oliwski

Czy ktoś organizował obiad weselny lub wesele w dworze oliwskim w ciągu ostatnich kilku lat? najnowsze informację znalazłam za 2013r. i chciałabym się dowiedzieć czy się poprawiło/pogorszyło? ciężko się decydować nie mając żadnych świeżych informacji od gości lub pary młodej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wesele w hotelu Dwor Oliwski

Witam serdecznie,

Cieszymy się, że bierze Pani pod uwagę organizację wesela w Dworze Oliwskim. Z wielką chęcią przedstawimy ofertę weselną i oprowadzimy Panią po obiekcie, jak i również odpowiemy na wszelkie pytania.W samym 2015 roku z sukcesem zorganizowaliśmy ponad 40 przyjęć weselnych oraz obiadów weselnych, których część odbyła się wraz z zaślubinami na terenie naszych przepięknych ogrodów.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z Działem marketingu i Sprzedaży pod marketing@dworoliwski.pl.

pozdrawiamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że temat nie należy do najnowszych ale może komuś się przyda jak ktoś będzie szukał. Podsyłam pełny reportaż ze ślubu plenerowego w Dworze Oliwskim, można zobaczyć samemu jak było :-) https://www.michalufniak.pl/plenerowy-slub-wesele-dwor-oliwski-gdansk/ Organizacja była super, bardzo pomocna obsługa, para młoda była zachwycona, ja też polecam na małe i duże wesele :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny lokal, byłem tam kiedyś tylko na weselu tylko nie jako gość a jako kamerzysta i gorąco polecam ten lokal.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam Dwór Oliwski ! Piękne miejsce, duży ogród, wyśmienite jedzenie, obsługa bardzo miła.
Graliśmy tam wiele razy jako DuoAmor ( skrzypce + fortepian ) na ślubach w plenerze , pozdrawiam Pianist Andre Sowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...