winietki - jak zrobić

Cześć,

Będę sama przygotowywała winietki na wesele. Czy macie może plik w formacie word ze wzorem jakiś winietek? Szczególnie zależy mi na wymiarach aby po wydrukowaniu można było wyciąć i złożyć.
Bedę wdzięczna za pomoc!
I jeszcze jedno pytanie. Postanowiłam wykonać winietki samodzielnie bo częśc gości nie potwierdziła z kim przyjdzie. Koledzy mojego Narzeczonego powiedzieli, ze bedą z dziewczynami ale jeszcze sami nie wiedzą z kim. Dlatego nie zamawiam winietek bo nie wiedziałabym co wpisać na niektórych. Czy macie podobne problemy? Jak je rozwiązujecie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: winietki - jak zrobić

nefer podaj maila albo napisz do mnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: winietki - jak zrobić

ja wszystkie gadżety kupuje na allegro i nie są to gotowe kokardki tylko robione ręcznie ze wstążki 6mm, opalone na końcówkach żeby było estetycznie, mocowanie na klej Magic :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: winietki - jak zrobić

Karolinko,
Jeśli możesz to poprosze na maila szablony, do których mi zdjęcia przesłałaś. Dzięki za pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: winietki - jak zrobić

A gdzie można kupić takie bordowe kokardki na winietki? I czym je przymocować do kartonika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: winietki - jak zrobić

mogę ci wysłać szablon do takich winietek:

image

albo do takich:

image

co do osób towarzyszących to jeśli robisz sama to możesz nawet na dwa dni przecież wcześniej dorobić, na tak krótki czas przed to koledzy chyba już będą wiedzieć z kim chcą przyjść :)

Jak będziesz potrzebowała pomocy to pisz, robię takie na zamówienie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???