wózek Baby Design dotty

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Hej. Może ktoś wie, gdzie można w Gdańsku obejrzeć na żywo wózek Baby Design Dotty lub ewentualnie Lupo Comfort. Czytałam, że mają dobre opinie, ale przed zakupem chciałabym zobaczyć je w rzeczywistości. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wózek Baby Design dotty

W smyku na matarni widziałam dotty :) Sama kupiłam lupo comfort bo różnią się w zasadzie detalami typu kropeczki na tapicerce a różnica w cenie to jakieś 3 stówy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wózek Baby Design dotty

Dzięki za info. Muszę tam przed porodem jeszcze dojechać. :-) a jak w użytkowaniu wózeczek ? Pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wózek Baby Design dotty

Przedzwon do Bobowozkow w Gdyni, moze maja akurat na stanie. Ja tam kupowalam swoj Dotty :) Jest suuuper, sliczny i bardzo dobrze sie prowadzi i uzytkuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wózek Baby Design dotty

Jak w użytkowaniu to się przekonam jak już użytkowniczka się wykluje ;) W bobowózkach oglądałam lupo comfort ale kupiłam w tygrysku bo mieli najlepszą cenę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wózek Baby Design dotty

Dzięki dziewczyny za opinie. Bylam w bobowozkach w Gdańsku i tu słabo z tą firmą. Ja też czekam na małego użytkownika. Pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wózek Baby Design dotty

Ja mam baby design lupo komfort. Serdecznie Ci polecam. Naprawde nie ma sie o co przyczepic w tym wozku. Nasza Marta ma 11 mcy. Kupilismy juz nawet lzejsza spaceroke ale i tak na codzoen w uzyciu jest baby design.
Kupilismy wbobowozkach na kartuskiej. Mamy tam blisko. Profesjonalna obsluga i mozna negocjowac ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wózek Baby Design dotty

Hej. Wczoraj byłam w Smyku na Matarni i obejrzałam wózki Baby Design na własne oczy :-) powiem, że nawet fajnie wyglądają. Pewnie będzie Dotty lub Lupo Comfort. Jeszcze się zastanawiamy. Jak urodzi się Maleństwo to trzeba będzie kupić a to już lada chwila :-) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wózek Baby Design dotty

Hej:) Synek ma 16 miesięcy, mamy Dotty i nie zamieniłabym na żaden inny. Duża gondola, duża spacerówka, nóżki nie wystają.Szeroki, wygodny, rewelacyjnie się prowadzi. Bezawaryjny:) Gorąco polecam:) Oglądałam w Gdyni, zamawiałam na Allegro- 300 zł taniej;-) Nie mam mniejszej spacerówki- tylko w samochodzie lezy "parasolka" awaryjnie, bo póki co nie zamierzam wózka zmieniać.PS.tapicerka jak nowa- co prawda chucham i dmucham, ale zero zacieków, odbarwień, zaciagnięć itp.itd... Powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej odezwijcie się do sklepu kiki tam chętnie służą poradą ,no i co ważne kuszą świetnymi rabatami podeśle wam linka same zobaczycie
https://www.sklepkiki.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak wyprawiacie urodziny dla dzieci? (26 odpowiedzi)

Witajcie! Jak bardzo hucznie obchodzicie urodziny dzieci? Głownie chodzi mi o to czy urządzacie...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Jakie sa wasze priorytety na swieta? (66 odpowiedzi)

Zastanawiam sie jak ludzie teraz spedzaja swieta... Czy faktycznie najwazniejsze sa...