wpadlem po uszy..

..zakochalem sie w 27-letniej kobiecie (ja mam 20latek). co dalej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wpadlem po uszy..

Hm... co dalej... to zalezy do wielu czynnikow min od tego czy Ona ma kogos, co Ona czuje itp. Jesli chodzi o roznice wieku... niektorym to nie przeszkadza, pozatym jesli to jest wlasnie TA osobka, Twa druga polowka to milosc przezwyciezy ta niedogodnosc:)
Zycze powodzonka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wpadlem po uszy..

> Hm... co dalej... to zalezy do wielu czynnikow min od tego czy
> Ona ma kogos, co Ona czuje itp.

czy kogos ma? podejrzewam, ze jest stanu wolnego - lecz glowy nie dam sobie uciac. a glupio sie wypytywac osobiscie, nie mam sie tez kogo podpytac - chyba trzeba poczekac az sie wszystko samo wyjasni. nie wiem co Ona do mnie czuje, znamy sie od kilku dni (tak naprawde to razem ze soba bylismy zaledwie kilka godzin..). na ostatnim spotkaniu powiedziala mi, iz mniej wiecej od 2 tygodni "interesowala sie mna" (jezdzimy do domu tym samym srodkiem lokomocji) - wiec to juz chyba cos znaczy ? ;]

> Zycze powodzonka...

dzieki za odp.

pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wpadlem po uszy..

No tak glowy to lepiej nie dawaj, bo masz tylko jedna, wiec lepiej o nia dbaj;))
Czas to jedyny doradzca chyba narazie, z czasem wszystko sie rozwikla moze to tylko zaurocznie i zostaniecie tylko(az) przyjaciolmi, a moze zaprosisz mnie jeszcze na Wasz slub;) Nigdy nic niewiadomo... Najawzniejsze aby wszytko szlo po waszej mysli, mysl pozytywnie a tak bedzie:D
Pozdroofka:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wpadlem po uszy..

> No tak glowy to lepiej nie dawaj, bo masz tylko jedna, wiec
> lepiej o nia dbaj;))

heh, glowa niewazna - wazniejsza jest Ona. a staram sie jak moge.. kwiaty, zaproszenia do kina/teatru/pubu i inne rozrywki/wycieczki - to wierzcholek gory lodowej niespodzianek jakich dla Niej przygotowalem :)). nie chce dopuscic do sytuacji, aby odniosla wrazenie ze moze sie nudzic bedac ze mna. to chyba pozytywne dzialanie? ;]

> Czas to jedyny doradzca chyba narazie, z czasem wszystko sie
> rozwikla moze to tylko zaurocznie i zostaniecie tylko(az)
> przyjaciolmi, a moze zaprosisz mnie jeszcze na Wasz slub;)

masz duza potrzebe napicia sie weselnej wodki ? ;))

> Nigdy nic niewiadomo... Najawzniejsze aby wszytko szlo po
> waszej mysli, mysl pozytywnie a tak bedzie:D

niewiem co to jest - ale ta Kobieta ma na mnie bardzo duzy wplyw, mam duza sile motywacji dzieki Niej. te kilka chwil co sie znamy razem, a ja juz (prawie) skonczylem z jednym nalogiem! (drugi jest w planach) :)

> Pozdroofka:))

pa, pa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wpadlem po uszy..

Glowa nie wazna?? hm... odrzuc Twe skrzydla na chwilke i zejdz na ziemie:P Ale tylko na chwilke pozniej juz mozesz "latac" w oblokach, bo to chyba jedno z najprzyjemnieszych wrazen na jakie ten Ktos na gorze nam pozwala;)
Takie dzialanie jest ak najbardziej pozytywne, tylko wiesz przesada w zadna strone nie jest dobra, bardzo wazne jest to bys byl naturalny w swych dzialaniach:)
No widzisz to sa juz dwa pozytywne aspekty tej znajomosci, wiec gdyby sie ewentulanie skonczyla ( czego Ci oczywiscie nie zycze, ale stojac twardo na ziemi trza brac wszystko pod uwage), to pozostanie na pewno pozytywny odzwiek, a moze nie tylko...
Hm... weselnej wodki powiadasz?;) W sumie nieprzepadam (wole bardziej ze tak powiem wyszukane alkohole;0)), no ale czasem robi sie wyjatki:D
Zycze powodzonka w rzucaniu nalogow, jeszce troszke i zostaniesz idealem;))
Pozdroofka:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wpadlem po uszy..

wiesz, zgadzam sie z Łezką - to super, że masz tyyyyle pomysłów na Wasz wspólny czas i naprawdę świetnie, że jesteś takiem Gościem - zabiegasz o kobietę, dbasz o nią i nie czekasz aż ona wyjdzie z inicjatywą ;) Z tego co piszesz, to pomysłów Ci starczy chyba do Bożego Narodzenia (jest ich tyle!hi hi ) ale..... naprawdę uważaj z ilością. Czasami jest bardzo fajnie podczas "tylko" spaceru - jest on niezwykly już przez to, że jesteś z nią. Kobiety lubią mówić, opowiadać i lubią też kiedy się je słucha. Na spacerze możecie dużo rozmawiać i myślę, że sprawisz jej przyjemność np. słuchając.
życzę dużo radości
dz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

z kim na kawę (22 odpowiedzi)

Hej, Tak się zastanawiam, czy jeśli ktoś z racji biegu życia nie ma już znajomych z czasów...

Problemy ze znalezieniem pracy. (9 odpowiedzi)

Czy tylko ja mam takie problemy ostatnio? Od prawie 2 msc jestem bezrobotna - pracowałam w...

Trójkąty - gdzie poznać osobę (10 odpowiedzi)

Wiecie może gdzie można poznać kobietę do trójkąta 2k+1m? Liczę się z hejtem, ale uważam, że...