wymiana drzwi

Będę potrzebowała wymienić drzwi do swojego mieszkania w bloku. Jakie drzwi polecacie? Chciałabym przy okazji wyciszyć dzięki nim mieszkanie. Gdzie kupiliście swoje drzwi i czy jesteście z nich zadowoleni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wymiana drzwi

W http://www.a-jeden.pl KMT 43 dB są super za dobrą cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio miałam problem, złamał mi się klucz i nie mogłam dostać się do mieszkania.
Na szczęście awaryjnym otwieraniem drzwi w Trójmieście zajmuje się Multi Serwis.
Dysponują nowoczesnymi narzędziami dlatego bez problemu pomogli mi dostać się do domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja w swoim mieszkaniu mam niewiele miejsca - wąski korytarz, małe pokoje itp więc zdecydowałam się na drzwi przesuwne :) Inspirowałam się tym wpisem na blogu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześc, polecam drzwi akustyczne KMT. Klasa antywłamaniowa RC2 i wysoka izolacja akustyczna, nie słychać nic co się dzieje na klatce schodowej, a wcześniej miałem z tym problem. Dużo kolorów, bdb jakość drzwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno nie polecam drzwi z marketu. Lepiej dopłacić i mieć coś dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgodzę się. w przypadku drzwi to właśnie jakość ma kluczowe znaczenie. My mamy drzwi kmt supertherm 90 i to był strzał w dziesiątkę. Potrzebowałem drzwi porządnych, grubych, które dobrze będą trzymać ciepło w domu i to właśnie dostałem. Na plus, ładne modele, prezentują się bdb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Janek ja również mam w domu drzwi z tej firmy i bardzo je polecam. Mają dużą ofertę modeli i kolorów, a drzwi są solidne, nowoczesne i bezpieczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To na pewno będzie najlepszy wybór https://quercus.co Naprawdę bardzo Wam polecam. Będziecie zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałem http://piotrburda.pl/co-warto-wiedziec-o-drewnianych-drzwiach/ polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem najlepsze są drzwi aluminiowe są ekstremalnie wytrzymałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Aluminium to bardzo stabilny materiał, który przenosi duże obciążenia. Dzięki temu produkowane w dobrych systemach drzwi mogą osiągać bardzo duże wymiary. Np. drzwi w systemach Schuco mogą mieć skrzydła o wysokości sięgającej nawet 3m. Takie rozwiązania produkuje m.in. firma CB Aluminium z Krakowa, która ma bardzo duże doświadczenie, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100%, firma CB Aluminium to bardzo rzetelny producent stolarki w systemach Schuco. Mamy bardzo pozytywne doświadczenia, jeśli chodzi o współpracę z nimi, a także same systemy, które nam polecili. Fachowe doradztwo i solidne wykonanie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

jakie ogrzewanie domu? (94 odpowiedzi)

Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu? Dom bedzie mial...

koszty utrzymania domu a mieszkania (275 odpowiedzi)

Od dawna marzyliśmy z mężem, żeby wybudować niewielki domek. Jednak siostra i mama (obie już taki...