wysokość opłat za czynsz

Witam,
ja też nie polecam tej spółdzielni. Opłaty za czynsz strasznie rosną z miesiąca na miesiąc, klatka niepomalowana od 1997 roku, brudna, piwnice nie są sprzątane, ale najbardziej mnie wkurza podejście do lokatorów przez panie z działu technicznego. Zawsze jak pójdę w jakiejś sprawie piją kawę a to jedzą ciasteczka i gadają. Jak można tak pracować w dzisiejszych czasach, powinni zredukować zatrudnienie w administracji, a pieniądze za czynsze przeznaczyć na remonty klatek, poza tym w mojej okolicy nie ma żadnego placu zabaw dla dzieci, huśtawek, a piaskownica nie jest przykrywana. Zlikwidowali boisko przy wieżowcu na Dworskiej, nie ma nawet gdzie pograć z dzieckiem w piłkę, jak gram na zwykłym podwórku to są skargi i obawy że powybijamy szyby w oknach. Poza tym zimą nie odśnieżane są parkingi dla samochodów, tylko ścieżki do domów, które są wąskie. Moim zdaniem odśnieżaniem powinna zajmować się oddzielna firma , a nie panie sprzątające.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wysokość opłat za czynsz

administracja budynkow przy walecznych - wogole nie pracuje siedza za biurkiem jak pani prezes ktora kradnie nasze pieniadze podnoszac sobie bez przerwy oplaty bez uzgodnienia z nami - wszedzie nic sie nie robi brudno w bloku i wokolo niego bo nie ma kto wlasciwie nadzorowac pracy sprzataczek. Skoro administracja lubi syf i tylko pije kawusie z pania prezes zlodziej to jak ma byc porzadek na ponizszych szczeblach.
Plac zabaw miedzy blokami az wola o pomstę do nieba z czasów girkowskich przerdzewiale hustawki i zjedzalnie nie mowiac o paskownicach - o ile mi wiadomo unia eurpejska zarzadzila ze zgodnie z prawem wszystkie place zabaw powinny byc bezpieczne i wykonane z drewna a tu sie nic w tej westii nie dzieje .....

2. wpowadzili radiowe podzielniki ciepla - ale na wodomierze radiowe was nie stac - lepiej ingerowac i nachodzic lokatorow jak to maja w zwyczaju cały czas i to z wielkimi pretensjami a wkoncu to wlasnosciowe lokale - nie maja nic do tego
spoldzielnia zlodziejska jakiej nie ma nigdzie w polsce
niech wezma przyklad z innych solidnych spoldzielnii !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0