zabudowa przedpokoju

Szukam solidnej i po przystępnej cenie firmy robiącej zabudowy przedpokoju tj. szafa szeroka na 140cm, i szafka słupek 45 na 50, obie zabudowy do sufitu.
fido-15@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Polecam firmę Indeko maja super projektanta, nam robił trzy zabudowy dwie do pokoi łącznie z miejscem na TV, sprzęt biurko itp i jedną na korytarz , jesteśmy bardzo zadowoleni .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zabudowa przedpokoju

Polecam firme PAKAR co prawda sa z Elblaga, ale na pewno taniej jak w trojmiescie. Maja bardzo dobrego projektanta ktory potrafi wiele doradzic. To num kont 668 253 044
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Witam mam pytanko do ajentka jakie cene są za zabudowe i ile się czeka ? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Moge polecic firme ktora wykonala mi zabudowe mebli kuchennych i szafy do przedpokoju. Marzylam o ladnej ,nie drogiej kuchni.Dzieki poleceniu znajomych dostalam namiar na te firme.Co najwazniejsze ten facet ma niesamowity gust,umie super doradzic.Z poczatku mielismy swoje plany,ale po rozmowie z tym panem nasze plany ulegly zmianie.Jesli ktos szuka super fachowca to ze szczerego serca polecam.Ja juz mam swoja wymarzona kuchnie i jestem szczesliwa.Pan Janusz zrobil mi tez wizualizacje komputerowa.Chetnie wysle zdjecia na maila. Zycze Wam wszystkim powodzenia.Pozdrawiam. beatakozlowskaa@tlen.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Serdecznie witam !jestem zainteresowana zabudową przedpokoju :) Jeśli można to proszę o polecenie i fachowca :))Pozdrawiam sedecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Jak zabudowa to tylko Komandor, mają w tej chwili nową markę Slim przy takich wym. z wys.2500 oraz głębokością 600 oraz 2 skrzydłami drzwi w systemie ALUMNIOWYM 1 lustro i raz plyta, ze standardowym środkiem ( półka pawlaczowa, wieszak, 2 szuflady, półki) wyszło ok. 1,2 tys. z Vatem i montażem.
tel. tel 058 782-02-30 Punkt Ekzpozycyjny Batory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

można sie kontaktować również drogą mailową ebatory@komandor.pl -zrobią dokłądną wycenę i uwzględnią czego dokładnie Pani potrzebuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

zaproś firmę GRAL są najlepsi ,wszyscy znajomi mają od nich szafy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Pewnie już zabudowę masz ale gdybyś coś jeszcze potrzebowała to mi wykonała zabudowę firma z Gdańska TWÓJ DOM z Jesionowej.
Przede wszystkim stabilna i porządna robota i nawet bałaganu nie było za wiele.
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

a całkiem inne opinie są klientów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

witam!
Proszę mi powiedzieć gdzie pani robiła zabudowe przedpokoju z jakiej miejscowości i prosze podać mi nr. telef. do tej formy,
Za zabudowe przedpokoju ile pani zaplacila teog nie odpowiedziala pani a bym chciala koniecznie wiedziec bo w trojmiescie ceny sa straszne wynosza o. 3500 do 3700
Prosze jezlei mozna podac mi namirary do osoby ktora robi tak tanio i z jakiej miejscowosci albo telefon do tej osoby lub prosze jezeli mozna wyslac na moj email fotki Pozdrawiam Teresa
Moj email - teresia.s@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

prosze o fotki zabudowy przedpooju i namiar na pana Janusza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

polecam stolarza, który z drewna robi cuda na wymiar
;) namiar 695 656 234
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

chętnie wyślę fotki. Zainteresowanych proszę o podanie meila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Coz moge powiedzie cenowo zalezy jaka szafa, ale w kazdym badz razie
wyszlo mnie 800 zl taniej szukajac po trojmiescie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Bardzo prosze o namiar na tego stolarza.W niedługim czasie mam zamiar zrobić zabudowe przedpokoju i przydałby się dobry fachowiec,z góry dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Do pani MEGI prosze to num 668 253 044 pan Robert
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

a z jakiego miasta ? ma swój materiał ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

http://frontylakierowane.pl MACORE polecam robią dobre meble kuchenne jak i zabudowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zabudowa przedpokoju

Witamy wszystkich forumowiczów.Dziekujemy za pozytywne opinie.
Wcelu rozwiania wszystkich wątpliwosci zapraszamy do odwiedzenia naszej nowo powstałej strony http://www.stalmeb.pl/ lub o kontakt z panem Piotrem 505 167 273 wcelu umówienia sie na konsultacjie.
Serdecznie zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A polecicie jakieś sklepy, w których kupię w dobrej cenie gotowe już meble do przedpokoju?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij sobie tutaj:
https://gornapolka.com/tp/polka-na-buty-z-siedziskiem-60-cm/

W sklepie jest spory wybór mebli do przedpokoju, zarówno do mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Osobiście lubie stawiać na neutalne kolory mebli: szarość, biel czy czerń. Dzięki temu mozna dopaować do nich wszystkie kolory i nie ma kolorystycznego misz maszu.
Ten zestaw na przykład jest świetny:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ogród (16 odpowiedzi)

Jak macie urzadzony? tak aby nie było trzeba dużo w nim robić:)

Rejkojmia i ubezpieczenie (3 odpowiedzi)

Witam , pół roku temu kupiłem mieszkanie i wychodzi mi wilgoć. Izolacja fundamentu jest źle...

Ogrzewanie gazowe (20 odpowiedzi)

Ma ktoś z Was ogrzewanie na gaz, ale nie ziemny, tylko płynny? Myślimy własnie, żeby wkopać w...