zaczęło się - sezon wczasowiczów

Temat dostępny też na forum: Zaspa
Hej, mieszkam w City Park... i zauważyłam, że przybywa wczasowiczów co wynajmują mieszkania ;/
Nie mam nic do nich, gdyby jedynie pilnowali dzieci na placu zabaw.. bo te krzyczą, wrzeszczą, biegają nie zważając na innych porażka, jakby z buszu wypuszczane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: zaczęło się - sezon wczasowiczów

Tak to niestety jest jak połowa mieszkań została kupiona na wynajem.
Tam były dość "tanie" mieszkania i dlatego tak jest.
Podobnie jest w pobliskim aviatorze też pełno samochodów z obcą rejestracją.
Człowiek się czuje w domu jak w hotelu co chwilę inny sąsiad i ciągły hałas i imprezy. I wiadomo że obcy nie dba o otoczenie tak jak mieszkaniec.
Lipa tak mieszkać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na sytuację trzeba spojrzeć nieco z innej strony. Niektórzy mają uciążliwych sąsiadów całe życie, a tu najwyżej kilka dni, tygodni w roku ;)
Poza tym, niektórzy lubią podróże, więc dla nich wszelkie zmiany, (w tym zmiany sąsiedzkie) są po prostu ciekawe :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

W pełni się zgadzam. Poza tym jeżeli chodzi o konkretnie City Park, to również tu mieszkam i nigdy nie zauważyłam żadnych niedogodności ze strony "przybyszów" :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po ostatniej wizycie "przybyszów" zastałem okradzione mieszkanie. Zwiększony ruch= okazja dla złodziei, nikt nie kojarzy twarzy i zawsze można powiedzieć, ze wynajmuje się mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niewątpliwie częste zmiany lokatorów sprzyjają kradzieżom, dlatego ważną rolę pełni monitoring i ochrona. Zawsze to jakiś odstaszacz dla amatorów cudzej własności. Ponadto mieszkanie trzeba ubezpieczyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej to unikać budynków w pasie nadmorskim. Aviator, City Park czy inne nadmorskie kolosy to hotele dla turystów.
Lepiej tam nie mieszkać są ciekawsze lokalizacje z normalnymi sąsiadami a nie nowymi co kilka dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie te wymienione przez Ciebie obiekty mają ochronę i monitoring. Podejrzewam, że nie zdarzają się tam tego typu problemy. Jeżeli jednak przydaży się incydent z włamaniem, to jest przynajmniej na czym oprzecieć dochodzenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zaczęło się - sezon wczasowiczów

bez przesady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...