żak, cosinus czy profesja???

Pytam, gdyz od niedawna jest rowniez w ofercie edukacyjnej nowy kierunek (zaoczny 1 rok) : zarzadzanie personelem. Bardzo mnie interesuje tylko zastanawiam sie czy warto go robic w tego typu szkolach czy nie lepiej zrobic inny krotszy kurs z zarzadzania. Jaka jest nauka w tych szkolach i przygotowanie do przyszłego zawodu? Czy ktos sie tam uczyl? Czy to strata czasu i pieniędzy? Czekam na wasze opinie!!!!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: żak, cosinus czy profesja???

nie masz po tym nic. Jak robisz 2 letnie to przynajmniej masz technika. Zrobisz 3 letnie studia masz inżyniera lub licencjat. Po tego typu szkole i rocznym "kierunku" nie masz nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: żak, cosinus czy profesja???

Jeżeli już chcesz wybrać szkole to tylko Żak, ale roczna szkoła jest tylko uzupełnieniem zawodu, najlepiej pójść na studia na zarządzanie i do szkoły jednorocznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: żak, cosinus czy profesja???

Jest to jak rozszerzony kurs i tak jest to traktowane... To nie jest głupi pomysł ale tylko w dobrych placówkach typu żak... odradzam cosinus...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: żak, cosinus czy profesja???

czy ktos sie wybiera w tym roku na TUK Wroclaw?:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: żak, cosinus czy profesja???

z tych 3 polecam tez żaka jak widze nie jestem jedyna.
Fajne kierunki, mila obsluga w sekretariacie, ja skonczylam kosmetyke i jestem mega zadowolona! mój chłopak kończy w tym roku budownictwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko cosinus, za darmo, zaocznie i naucza świetnie do egzaminów zawodowych :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z doświadczenia polecam cosinusa, szkoła bardzo dobrze uczy zawodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus jest w porządku. Ja robię tam inny kierunek i jestem zadowolona. Wszystko bezpłatnie, szkoła zapewnia materiały. W tym roku zdaję egzamin zawodowy, trzymajcie kciuki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam cosinusa, bardzo dobra szkoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus, polecam serdecznie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus :D Chodzę na technika usług kosmetycznych i jestem bardzo zadowolona, pobieram również w szkole zaświadczenia i zawsze otrzymuję je bez problemu jak mam obecności :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam policealne szkoły cosinus, bardzo dobrze wyposażone :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecam szkoły policealne, dają fajne możliwości w szczególności bardzo dobrą szkołą jest Cosinus ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam cosinusa, szkoła jest darmowa i ma bardzo wykwalifikowaną kadrę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam, że cosinus to najlepszy wybór. Uczę się tam na masażyście, super wykładowca, bardzo dobrze naucza zarówno teorii jak i praktyki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...