zakup z komisu kmj

Kupiłem auto używane, wszystko na wysokim poziomie. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem i zapewne gdy będę szukać znów auta zajrzę do komisu kmj chyba, że będzie mnie stać na auto salonowe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: zakup z komisu kmj

NIE POLECAM!!! W dniu 29 listopada 2013 r. na stronie otomoto pojawiła się oferta KMJ Kaszubowscy Gdańsk ul.Grunwaldzka 295 SPRZEDAŻ SEAT IBIZA rok 2009 I właściciel , SALON POLSKA, GWARANCJA DO 2015 R.!!! przebieg 43000 km, cena 269000 zł do negocjacji . Dzwonię i pan obsługujący sprzedaż samochodów używanych na moje pytania odpowiada " samochód dany w rozliczenie, bezkolizyjny, wszystkie elementy karoserii- oryginalny lakier , szyby nie ruszone, gwarancja do 2015, ale żeby ją utrzymać konieczny będzie przegląd gwarancyjny w sierpniu 2014 r., ostatni przegląd gwarancyjny sierpień 2013 r., samochód serwisowany w KMJ". Dodatkowo sprzedawca stosuje sprytną socjotechnikę mówiąc,że jeśli chcę kupić ten samochód to muszę przyjechać najpóźniej 30.11.2013 o godz. 10 ( wtedy otwierają ) bo już klienci są umówieni, jeden nawet miał przelać zaliczkę, ALE JEŚLI JESTEM ZAINTERESOWANY TO ZROBI DLA NIE WYJĄTEK I BĘDĘ JAKO PIERWSZY DO ZAKUPU. Jadę więc 150 km do Gdańska i co się okazuje: GWARANCJI NIE MA! PRZEDNIA SZYBA Z 2013 ROKU( reszta 2009) , co było przyczyną wymiany szyby? sprzedawca stwierdził: "CHYBA jakiś kamyczek uderzył",ale CHYBA! OLEJ W SILNIKU SMOŁA !( a miał mieć ostatni przegląd w sierpniu 2013 r.I tym sposobem straciłem czas i ZAUFANIE DO tzw. PEWNYCH SAMOCHODÓW DANYCH W ROZLICZENIE do autoryzowanych salonów!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zakup z komisu kmj

Witam zakupiłem SEATA w KMJ i jeśli chodzi o IBIZE kombi to właśnie ten samochód. Jedyne co mogę powiedzieć, to świetny zakup a panowie z komisu wspominali o człowieku który godzinę przed moim przyjazdem zrobił aferę o wymienioną szybę, :).Współczuję panom z komisu takich klientów przecież są jeszcze salony a tam nowe samochody w których może szyba będzie oryginalna. I oczywiście gwarancja z tym ze po 4 latach tylko wspomnienie że się taką miało. Telefoniczny opis sprzedawcy  zgadzał się w pełni ze stanem samochodu. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11