zapisy na spinning to jakaś porażka!!!

Nikomu nie polecam tego klubu. Korzystałam z kilku innych i jest o niebo lepiej .Prysznice w szatni są całe zardzewiałe i leci z nich zimna woda! Sauna co chwila jest nieczynna albo przeludniona. To i tak nic w porównaniu do popołudniowych zapisów na wieczorne zajęcia. Porażką TOTALNĄ jest fakt że zapisywać się można od godziny 13! niestety od za pięc pierwsza do 13:20 telefon jest codziennie zajęty a jak juz łaskawie Pani w sekretariacie odbierze to się okazuje że nie ma miejsc. Dla mnie jest to oczywiste że stali klienci są automatycznie wpisywani na liste . Nie liczcie że takim zachowaniem zdobędziecie nowych klientów!Kupno karnetu to tylko strata pieniędzy. Jednym słowem porażka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: zapisy na spinning to jakaś porażka!!!

ten klub to niedługo się zamknie zapisują swoich kurde ja jestem nowym klijetem płace za karnet poto żeby korzystać z usług a nie żeby się marnował mówią że spinnig jes ale nigdy nie ma miejsc żadnego nowego klijęta nie zyskają tylko nie potrzebnie kase wydałem mogłem kupić karnet w innym miejscu a nie tu żąłuje ale już nic nie zrobie truno tak bywa w beznadziejnym klubie w innych jest godzin wiecej i zawsze można się dostać nikt nie marnuje pienążków jak w fit zonie
dalej niech zapisują wszystich na lewo powodzenia jak popłyna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0