zarobki na DC Biedronka

Ludzie ja pracuje na DC w biedronce już parę lat tylko na innym DC moje zarobki były to ok 3500-3700 netto na pierwszym roku przy wydajności 155%do 185% po paru latach z max stawka 3200 brutto + premie zarabiam 3800-4100 netto po odliczeniu posiłków , do tego dochodzą dodatki zyski co roku i zasilenia kart (bony) , trzecia umowa stała , godziny 160-168 w miesiącu reszta jak sa to nadgodziny wypłaca co kwartał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zarobki na DC Biedronka

Bzdura tyle się nie zarabia jak jesteś głupi jak robot to se zasuwaj inni szanują swoje zdrowie ja dla biedtlronki nie będę pracować za duża rotacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: zarobki na DC Biedronka

Nie ma takich Zarobków tam , nawet 2 tysiaków nie mają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

2tys z hakiem to tam jest na umowie jako sama podstawa, do tego dochodzą jeszcze premie za wydajność i obecność. IMO realnie można tam zarobić od 3tys do 3,5tys jak lubisz się spocić (bo zapierdol jednak jest). Miałem znajomego co robił na mroźni i jego zarobki dochodziły nawet do 4,5tys więc to co autor pisze wcale wyssane z palca nie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to czemu jutro strajkuja skoro jest tak dorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to co . Chcą mieć jeszcze lepiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

być może da się tam tyle zarobić, ale na pewno nie pracując 8 godzin dziennie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bzdura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?